Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 158 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 3157

Thread: Ce fel de tara este Romania?

  1. #981 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    Sunt singurul caruia i-ar conveni sa revenim la o monarhie constitutionala ?
    Nu, nu ești singurul! Nu poate fi mai rău de at�t!

  2. #982 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  3. #983 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan View Post
    Nu, nu ești singurul! Nu poate fi mai rău de at�t!
    ar fi interesant un sondaj

  4. #984 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    ar fi interesant un sondaj
    Corect. Tot timpul se poate mai rau. Sincer va zic : eu ma uit pe strada si nu vad nicaieri criza, romanii care traiesc rau, etc. Vad strazile sufocate de masini, hypermarket-urile pline de oameni care imping cosuri ticsite cu produse (chiar si la ore ciudate, sa zicem 11-12 in timpul zilei). Cei care nu va amintiti (sau sunteti prea tineri) cautati pe youtube filme din orasul vostru din urma cu 10-15 ani, o sa ramaneti socati. O sa vedeti 2-3 Dacii vechi pe strazi, lume putina si imbracata prost, etc.

    Da, comparativ cu Germania o ducem extrem de prost, inca comparativ cu Romania anilor 90-2000 o ducem incomparabil mai bine.

  5. #985 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Corect. Tot timpul se poate mai rau. Sincer va zic : eu ma uit pe strada si nu vad nicaieri criza, romanii care traiesc rau, etc. Vad strazile sufocate de masini, hypermarket-urile pline de oameni care imping cosuri ticsite cu produse (chiar si la ore ciudate, sa zicem 11-12 in timpul zilei). Cei care nu va amintiti (sau sunteti prea tineri) cautati pe youtube filme din orasul vostru din urma cu 10-15 ani, o sa ramaneti socati. O sa vedeti 2-3 Dacii vechi pe strazi, lume putina si imbracata prost, etc.

    Da, comparativ cu Germania o ducem extrem de prost, inca comparativ cu Romania anilor 90-2000 o ducem incomparabil mai bine.
    Felicitari pt post, sunt de acord cu tine,Rm.Valcea era un oraş simplu de provincie,acum duduie de masini care mai de care,samd,referitor la supermarket,am ramas obsedati sa avem multa carne in frigider,sa fie haleala,deh regiumul de dinainte de 89.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  6. #986 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Corect. Tot timpul se poate mai rau. Sincer va zic : eu ma uit pe strada si nu vad nicaieri criza, romanii care traiesc rau, etc. Vad strazile sufocate de masini, hypermarket-urile pline de oameni care imping cosuri ticsite cu produse (chiar si la ore ciudate, sa zicem 11-12 in timpul zilei). Cei care nu va amintiti (sau sunteti prea tineri) cautati pe youtube filme din orasul vostru din urma cu 10-15 ani, o sa ramaneti socati. O sa vedeti 2-3 Dacii vechi pe strazi, lume putina si imbracata prost, etc.

    Da, comparativ cu Germania o ducem extrem de prost, inca comparativ cu Romania anilor 90-2000 o ducem incomparabil mai bine.
    Cand spui "Romania e in criza economica" te referi strict la statul roman. 60-70% din populatie dupa cum ai zis si tu o duce foarte bine, criza e doar pe hartie.

  7. #987 SP
    Member maweryck's Avatar
    Eu le mai zic prietenilor mei , din cand in cand , sa nu uite ca majoritatea nu sunt ca noi Adica ,daca eu imi iau TV de zeci de milioane , am tot ce vreau , nu duc grija zilei de maine , lumea cu care interactionez , prieteni , cunoscuti , familie , toti au case ,masini , mancare pe masa si cald in casa , o duc bine , NU inseamna ca toata lumea o duce ca noi . Ti se poate intampla , traind intr-un anumit mediu si interactionand cu un anumit tip de oameni sa ai impresia ca toata lumea e la fel CA TINE si sa nu mai observi ce se petrece in jurul tau ....
    Eu am cunoscuti d'astia , care nu realizeaza prea bine pe ce lume traiesc . Mergi cu o masina buna , vara nici nu simti caldura ca stai numai in AC(la servici, acasa , la prieteni, in masina) , iarna poti s-o faci linistit numai in sacou pt ca oricum iesi de la cald si intri tot la cald , ajungi la standul de mezeluri , iti iei salam de sibiu si nu realizezi ca lumea langa tine isi cumpara parizer si crenwursti din carne de pui , fara carne . Iesi din magazin , vezi parcarea plina , culmea !!!! si de masini scumpe , straine . Tu oricum le vezi numai p'alea , ca alea te intereseaza , doar n-o sa observi loganurile si opelurile SH din oceanul de dacii .
    Dupa ce iese din magazin omul imi da mie un tel si-mi zice :" Ce p+lm criza visezi frate!!!!!???? , ca sunt in parcare la carefour , e plin numai de seria 5, C Klasse .....si am stat si la coada sa-mi iau carne !!!!" Sunt sigur ca el si-a luat carne din carne nu doar o pasta sau un plastic cu gust de carne

    Eu ii multumesc lui Dumnezeu ca sunt un om norocos , o duc bine si nu duc lipsa de nimic , dar asta nu inseamna ca lumea nu moare de foame la propriu in Romania anului 2011 ...

    Ma abtin cu greu sa nu spun tot ce am pe suflet si sa nu strig in gura mare cat de revoltat sunt si cat de sila imi este de tot ce se intampla in jurul meu . Ma simt vanat si hartuit , de la politistul jegos care ma pandeste din boscheti , sa ma arda (indiferent daca sunt vinovat sau nu) pana la statul care ma cocoseaza cu taxe si impozite ....iar daca vreau sa angajez un om , statul se gandeste ca nici o fapta buna nu scapa nepedepsita ..... . Am impresia ca mi-au confiscat tara si ca nu mai pot sa traiesc in pace si liniste de ei ....

    ---------- Post added 27-10-2011 at 03:42 AM ----------

    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Cand spui "Romania e in criza economica" te referi strict la statul roman. 60-70% din populatie dupa cum ai zis si tu o duce foarte bine, criza e doar pe hartie.
    Mda.....cam toata lumea e proasta numai tu destept . No offense my friend , am vazut ca ai 22 de ani si esti student ....eu sunt curios de cate ori ai fost tu pe la Finante , pe la registru comertului , la primarie , la politie , la ITM , la RAR si ar mai fi vreo cateva prescurtari de care fac pariu ca nici n-ai auzit ...
    Mi se pare de o ignoranta crasa sa spui " 60-70% din populatie dupa cum ai zis si tu o duce foarte bine, criza e doar pe hartie." Nici nu merita sa-ti explic macar cata lume traieste la oras si cata lume traieste la tara si cum traiesc oamenii aia la tara , multi dintre ei cu pensii sub 10 mil . M-as chinui degeaba ca tot n-ai intelege nimic .

  8. #988 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Pe forum-ul asta da, majoritatea user-ilor activi o duc bine, dar nu se compara nici de cum cu cantitatea populatiei din tara... majoritatea nu o duc bine deloc... se descurca cat si cat poate... dar nu o duc excelent...

    Am pus intrebarea aceea cu monarhia si am spus ce am spus din simplu motiv ca macar asa am avea pe cineva mai demn reprezentand tara si macar stiu ca regele nu este un comunist/securist ordinar (si nici nu are legatura cu ei), cum este cazul in 99% din conducerea partidelor actuale... ma rog ma refer la cele cu influenta/putere...

  9. #989 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Mda.....cam toata lumea e proasta numai tu destept . No offense my friend , am vazut ca ai 22 de ani si esti student ....eu sunt curios de cate ori ai fost tu pe la Finante , pe la registru comertului , la primarie , la politie , la ITM , la RAR si ar mai fi vreo cateva prescurtari de care fac pariu ca nici n-ai auzit ...
    Doar sa nu pariezi pe nivelul tau de trai ca poate ajungi sa'ti cumperi si tu cremwursti si parizer fara carne si sa pleci de la alimentara cu tramvaiul. "No offence my friend". Btw, iti admir ipocrizia, aproape m'ai convins ca esti altruist si iti pasa de oamenii care mananca mezeluri sintetice si se calca in picioare pt subventiile la caldura.

    Vad ca esti dentist, sunt curios daca ai un pret pentru fiecare patura sociala, sau ii taxezi pe toti la fel? Mergi pe la tara pe la batraneii care saracii nu mai au dinti de ani de zile si traiesc cu pensii sub 10 milioane si le pui proteze gratis? Te arati foarte revoltat ca te cocoseaza statul cu taxe si impozite, daca traiai intr'o tara ca Olanda sau Suedia, unde impozitele pe venituri depasesc 50% ce mai faceai?

    Abuzurile de care vorbesti nu se fac doar la noi, stai linistit, singura diferenta e ca aici se fac pe fata. Orice gradina are buruienile ei. Te gandesti sa faci "o fapta buna" si sa angajezi un om si'l pui sa semneze contract pe minim pe economie si in mana ii dai mai mult, ca doar e o situatie win-win, dar statul ca un nesimtit vine si te trage de urechi, cu toate ca tu ai facut o fapta buna.

  10. #990 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Doar sa nu pariezi pe nivelul tau de trai ca poate ajungi sa'ti cumperi si tu cremwursti si parizer fara carne si sa pleci de la alimentara cu tramvaiul. "No offence my friend". Btw, iti admir ipocrizia, aproape m'ai convins ca esti altruist si iti pasa de oamenii care mananca mezeluri sintetice si se calca in picioare pt subventiile la caldura.

    Vad ca esti dentist, sunt curios daca ai un pret pentru fiecare patura sociala, sau ii taxezi pe toti la fel? Mergi pe la tara pe la batraneii care saracii nu mai au dinti de ani de zile si traiesc cu pensii sub 10 milioane si le pui proteze gratis? Te arati foarte revoltat ca te cocoseaza statul cu taxe si impozite, daca traiai intr'o tara ca Olanda sau Suedia, unde impozitele pe venituri depasesc 50% ce mai faceai?

    Abuzurile de care vorbesti nu se fac doar la noi, stai linistit, singura diferenta e ca aici se fac pe fata. Orice gradina are buruienile ei. Te gandesti sa faci "o fapta buna" si sa angajezi un om si'l pui sa semneze contract pe minim pe economie si in mana ii dai mai mult, ca doar e o situatie win-win, dar statul ca un nesimtit vine si te trage de urechi, cu toate ca tu ai facut o fapta buna.

    Ma abtin cu greu sa nu te jignesc .

    "Doar sa nu pariezi pe nivelul tau de trai ca poate ajungi sa'ti cumperi si tu cremwursti si parizer fara carne si sa pleci de la alimentara cu tramvaiul. "No offence my friend". Btw, iti admir ipocrizia, aproape m'ai convins ca esti altruist si iti pasa de oamenii care mananca mezeluri sintetice si se calca in picioare pt subventiile la caldura. "
    1. N-ai inteles nimic . Nu era vb despre mine , pur si simplu incercam sa explic ca daca eu , tu , sau altii avem burtile pline , nu inseamna ca toata lumea e satula iar in tara "criza e doar pe hartie " . Ce-ai inteles tu ? Ca sunt eu ipocrit .

    "Vad ca esti dentist, sunt curios daca ai un pret pentru fiecare patura sociala, sau ii taxezi pe toti la fel? Mergi pe la tara pe la batraneii care saracii nu mai au dinti de ani de zile si traiesc cu pensii sub 10 milioane si le pui proteze gratis? Te arati foarte revoltat ca te cocoseaza statul cu taxe si impozite, daca traiai intr'o tara ca Olanda sau Suedia, unde impozitele pe venituri depasesc 50% ce mai faceai? "
    2. Chiar mi-ar placea sa-ti satisfac curiozitatea dar e urat sa vb eu despre mine . As plati impozite si mai mari de 50% dar sa si primesc ceva in schimb.
    Ce ai inteles tu ? Daca sunt dentist , clar sunt un ticalos nemernic care s-a imbogatit pe spinarea batraneilor "care saracii nu mai au dinti de ani de zile si traiesc cu pensii sub 10 milioane" . Sau ce ai vrut sa spui prin mizeria pe care ai scris-o ?

    "Abuzurile de care vorbesti nu se fac doar la noi, stai linistit, singura diferenta e ca aici se fac pe fata. Orice gradina are buruienile ei. Te gandesti sa faci "o fapta buna" si sa angajezi un om si'l pui sa semneze contract pe minim pe economie si in mana ii dai mai mult, ca doar e o situatie win-win, dar statul ca un nesimtit vine si te trage de urechi, cu toate ca tu ai facut o fapta buna. "
    3. Iti doresc sa ai parte in viata numai de oameni ca tine .

  11. #991 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    M'ai jignit deja in primul post . Stai linistit ca daca am 22 de ani si necesitatea nu m'a impins pe la usile unora din institutiile mentionate de tine nu inseamna ca nu am auzit in viata mea de ele sau ca nu stiu cu ce se ocupa. Traiesc si eu tot in Romania, nu in Narnia. Desi eu am vorbit pe fapte si nu pe statistici, tu m'ai facut ignorant. Si nu am zis ca toti romanii alearga pe curcubeu de fericire, si dorm pe o saltea cu bani, dar marea majoritate nu o duce atat de rau pe cat se plange. Ok, thx, np.

    1. Te'am facut ipocrit pt ca nu mi s'a parut ca doar incercai sa'mi explici ca daca eu, tu, x, y, o ducem bine nu inseamna ca altii nu mor de foame, dar te si arati foarte revoltat de chestia asta. Si ai spus'o intr'un mod de parca nici nu poti sa dormi noaptea de grija altuia. Trebuia sa ramanem comunisti, zic eu, sa nu mai existe frustrari de genul asta.

    2. Nu te'am acuzat niciodata ca te'ai imbogatit pe spinarea saracilor, ce zic eu ce intelegi tu. Te intrebam doar daca faci ceva pentru oamenii care au nevoie si nu isi permit sa mearga la dentist. Poate am exagerat cu protezele, dar ma gandesc ca o zi pe luna iti poti permite sa oferi macar tratamente de cabinet pensionarilor/persoanelor cu venituri foarte mici, ca doar iti pasa de ei.

    3.Ce bine ar fi! Multumesc de urare!

  12. #992 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Eu le mai zic prietenilor mei , din cand in cand , sa nu uite ca majoritatea nu sunt ca noi Adica ,daca eu imi iau TV de zeci de milioane , am tot ce vreau , nu duc grija zilei de maine , lumea cu care interactionez , prieteni , cunoscuti , familie , toti au case ,masini , mancare pe masa si cald in casa , o duc bine , NU inseamna ca toata lumea o duce ca noi . Ti se poate intampla , traind intr-un anumit mediu si interactionand cu un anumit tip de oameni sa ai impresia ca toata lumea e la fel CA TINE si sa nu mai observi ce se petrece in jurul tau ....
    Eu am cunoscuti d'astia , care nu realizeaza prea bine pe ce lume traiesc . Mergi cu o masina buna , vara nici nu simti caldura ca stai numai in AC(la servici, acasa , la prieteni, in masina) , iarna poti s-o faci linistit numai in sacou pt ca oricum iesi de la cald si intri tot la cald , ajungi la standul de mezeluri , iti iei salam de sibiu si nu realizezi ca lumea langa tine isi cumpara parizer si crenwursti din carne de pui , fara carne . Iesi din magazin , vezi parcarea plina , culmea !!!! si de masini scumpe , straine . Tu oricum le vezi numai p'alea , ca alea te intereseaza , doar n-o sa observi loganurile si opelurile SH din oceanul de dacii .
    Dupa ce iese din magazin omul imi da mie un tel si-mi zice :" Ce p+lm criza visezi frate!!!!!???? , ca sunt in parcare la carefour , e plin numai de seria 5, C Klasse .....si am stat si la coada sa-mi iau carne !!!!" Sunt sigur ca el si-a luat carne din carne nu doar o pasta sau un plastic cu gust de carne

    Eu ii multumesc lui Dumnezeu ca sunt un om norocos , o duc bine si nu duc lipsa de nimic , dar asta nu inseamna ca lumea nu moare de foame la propriu in Romania anului 2011 ...

    Ma abtin cu greu sa nu spun tot ce am pe suflet si sa nu strig in gura mare cat de revoltat sunt si cat de sila imi este de tot ce se intampla in jurul meu . Ma simt vanat si hartuit , de la politistul jegos care ma pandeste din boscheti , sa ma arda (indiferent daca sunt vinovat sau nu) pana la statul care ma cocoseaza cu taxe si impozite ....iar daca vreau sa angajez un om , statul se gandeste ca nici o fapta buna nu scapa nepedepsita ..... . Am impresia ca mi-au confiscat tara si ca nu mai pot sa traiesc in pace si liniste de ei ....

    ---------- Post added 27-10-2011 at 03:42 AM ----------



    Mda.....cam toata lumea e proasta numai tu destept . No offense my friend , am vazut ca ai 22 de ani si esti student ....eu sunt curios de cate ori ai fost tu pe la Finante , pe la registru comertului , la primarie , la politie , la ITM , la RAR si ar mai fi vreo cateva prescurtari de care fac pariu ca nici n-ai auzit ...
    Mi se pare de o ignoranta crasa sa spui " 60-70% din populatie dupa cum ai zis si tu o duce foarte bine, criza e doar pe hartie." Nici nu merita sa-ti explic macar cata lume traieste la oras si cata lume traieste la tara si cum traiesc oamenii aia la tara , multi dintre ei cu pensii sub 10 mil . M-as chinui degeaba ca tot n-ai intelege nimic .
    Un post aproape perfect. Aici este problema. In Romania aproape pe fiecare il roade ce face celalt, de ce altul are si el nu, in general ce face vecinul. Ce ne-am face daca toti am fi la acelsi nivel cu Boc sau cu Udrea !!!

  13. #993 SP
    Senior Member boga's Avatar

  14. #994 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Ce ma pot enerva toti jurnalisti si reporteri de 2 bani din tara asta (care reprezinta majoritatea din pacate), daca nu asigura jandarmeria protectia la meci nu este bine, acuma ca o asigura si au grija si sa nu se intre cu obiecte periculoase la meci iara nu este bine, cica ii sicanare... Bine a spus Puric, se ocupa de toate mizerile numai de ce trebuie nu, la noi si a patra putere in stat este bolnava.

  15. #995 SP
    VIP Member Donely's Avatar

  16. #996 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Romania mare are bani numai pentru patru luni, dupa care trebuie un nou imprumut

  17. #997 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Fyi, incercati sa nu deranjati politistii din Romania la ora 07:00


  18. #998 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Cum a devenit erotica Rom�nia cea eroica

    Autor: ADRIANA OPREA-POPESCU

    20 Dec 2011

    Revolutia n-a existat cu adevarat. E doar o poveste dintr-o alta lume, mai ireala decat Twilight Zone. O lume plina de tineri trimbulinzi care-si trimiteau poezii de dragoste, stiau sa se tina de mana si sa se indragosteasca de o carte. O lume cuminte, cu oameni care traiau incet si-n fiecare zi, asteptand o alta zi, o scrisoare lunecand in cutia postala, o felicitare scrisa de mana, momentul de la capatul asteptarii.

    Revolutia n-a existat, asa cum n-a existat nici viata inainte de iphone, nici jurnalele inaintea blogurilor, nici oracolele in locul facebook-ului, nici "Tara, tara, vrem ostasi"... Pe cine? Pe Dorel, pe Tarzan, soferul care conduce cu picioarele, pe femeia care si-a aratat sanii pe fereastra si pe cel care a facut-o celebra, pe Sile Camataru si pe Nutu, pe calul lui, pe Bercea Mondial, pe Vanesa si pe adevaratele urmase ale Magdei Ciumac, pe "nu stiu d’astea", pe toti gorgonii care prezic cutremure si apocalipse, pe cocosatii care filmeaza in cosciuge si-n adanc de suflet. Cum va simtiti? Pe toti piticii care tropaie pe creiere, pe trapezista si pe femeia cu barba din circul televizat, pe balosii care dorm pe scaunele din Parlament, pe melcii care se tarasc prin viata ducandu-si afacerile-n spate. Pe zombii care nu simt si nu se simt. "Tara, tara, vrem ostasi"... Va jucati cu o alta lume? Ne luam jucariile si plecam prin lumile altora.

    Revolutia n-a existat niciodata. A fost doar asa, o insiruire de decese teatrale, derulate secventa cu secventa, stop-cadru pe durerea parintilor!, nepricepute sacrificii ale unor zabauci intrati de-a valma in anonimat, precum soldatii din al doilea razboi mondial. Revolutia, o intamplare devenita aniversara, disecata mediatic, ca o tentativa suicidala a unui popor ce nu avea acces la furadan. N-a existat nici solidaritatea in suferinta, nici vremea in care Nichita era doar poetul, si nu indeosebi umflata batausa ce apare la tv. N-a existat Mos Gerila si nici "toa’rasa", nici "arim-jim-jim", nici "aram-jam-jam". Nici "Eugenia" fara conotatii sexuale, nici cartele, nici ratii, nici marmelada pe paine, nici "Europa Libera", nici "Pacalici" sau "tabinet", nici cravata de pioner. A existat, stiu acum sigur, doar o imensa pofta de carne de porc vietnamez si de vita australiana, de sufleu de avocado si de rosii cherry, de M&M, H&M si X&Y, de WTF si OMG. Si de "gesus", de "beep", de "buzz" si de "busy". De iluzii ieftine si de viata trasa in piept cu sete, dintr-un chistoc de tigara.

    Credeti-ma, vin de acolo, lumea in care oamenii se iubeau privindu-se in ochi si neindraznind sa se atinga, fara sa aiba carduri, SIM-uri si PIN-uri, silicoane, plasme sau cristale Swarovski, lumea in care curvele n-ar fi dat niciodata autografe pe strada si-n care nimeni nu si-ar fi irosit viata si mintea ascultand disertatiile unor semianalfabeti, lumea aceea nu e cu putinta sa fi existat. Un search pe google si va lamuriti: nici n-ar fi posibila o lume fara mall-uri, fara rate, fara Jean de la Craiova, fara fese pline de frisca, fara un spatiu virtual plin de perversi si de pervertitori, fara muc, sfarc si sex.

    Revolutia si lumea din care a venit ea nici n-ar fi avut cum sa existe. Pentru ca o Romanie eroica nu s-ar fi putut transforma peste noapte intr-o Romanie erotica. Si nevrotica. E mai intelept deci sa credem ca Piata Operei din Timisoara si mortii de pe treptele Catedralei sunt doar imagini dintr-o lume utopica. Ramase acolo, incremenite-n timp. Piata Universitatii din Bucuresti. Pietele din Cluj, Sibiu sau Brasov. Decembrie 1989, o inventie a calendarului. Un timp pe care l-am dormit si din care ne-am desteptat brusc, stiind, zapand, navigand. Netraind. Nemaisperand. Noi nu venim de nicaieri si nu mai mergem niciunde. Noi. Nu vom mai putea fi niciodata aceiasi. Nici cuminti, nici trimbulinzi, nici cu piepturile goale in fata gloantelor, iubind. Noi, oamenii noi.

    PS. Bravo ADRIANA OPREA-POPESCU ! Asta este Romania in care traim, tara unde domneste Zeul SOMNULUI

  19. #999 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Un articol de nota ZC! Am auzit o parte din el, aseara, in cadrul emisiunii In gura presei.

    N-ai ce reactie sa ai...decat sa stai (dupa ce l-ai citit evident) si sa privesti in gol...cateva minute dupa care:

    ............................ (completati pe linia punctata)
    Attached Images Attached Images 4.jpg

  20. #1000 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Un articol de nota ZC! Am auzit o parte din el, aseara, in cadrul emisiunii In gura presei.

    N-ai ce reactie sa ai...decat sa stai (dupa ce l-ai citit evident) si sa privesti in gol...cateva minute dupa care:

    ............................ (completati pe linia punctata)
    Ce facem mare comandant ? Ce facem noi ca natie ? Eu cred ca nu mai avem nici o sansa......

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 158 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intrebare legata despre 2 jocuri la fel By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 10-03-2014, 13:37
  2. Ce fel de sfarsit preferi intr-un joc video? By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 20 Last Post: 29-10-2012, 22:46
  3. Ce fel de clasa dintr-un RPG sunteti ? By Strike105X in forum Offtopic
    Replies: 18 Last Post: 29-05-2011, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts