Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 162 1 2 3 11 51 101 ... LastLast
Results 1 to 20 of 3231

Thread: Ce ne-am cumparat azi - diverse

  1. #1 SP
    Member Radoo's Avatar

    Ce ne-am cumparat azi - diverse

    Intrucat avem deja un thread pentru console (pe care-l puteti gasi aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...-cumparat-azi/) cred ca nu ar strica un thread dedicat pentru diversele cumparaturi facute.

    Pentru filme şi poze:
    - Canon SX210IS
    - Kingston SDHC Class 10 16GB

    Obiecţii:
    - am comandat iniţial de la eMag - a venit fără CD şi cu două manuale de la SX120IS > I l-am dat să �i facă retur... aveau două, ambele aşa, cică de la distribuitor au sosit aşa (au vorbit cu distrbuitorul, şi ăla cică "de c�te CD-uri aveţi nevoie?" RROM�NIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
    - am comandat printr-un prieten prin firma lui - a venit cu CD-urile (unul e manualul, altul e software-ul), manual �n Rom�nă de la SX200IS (eu cred că ăştia nu au manual �n Rom�nă �ncă pentru SX210), şi restul ce mai trebuie. Am descoperit un punct negru �n spate la blitz , făcut cu un ac parcă, dar nu-l mai dau �napoi, că-nnebunesc p�nă găsesc unul chiar ca lumea fără nici o problemă
    - cutiile nu erau sigilate, �n ambele cazuri, dar am trecut cu vederea a doua oară că era conţinutul acolo.

    Din ciclul "nu faceţi ca el"
    : mai bine luaţi din UK, e mai scump, dar sunt sigur că vine intact, sigilat, fără vreun punct negru. Dacă trăim �n Rrom�nia, ce să-i faci.

    Despre cameră
    ce să zic: e super, abia o descopăr. Are o serie de efecte super tari: miniatură (doar foto - scene) şi color accent. Per total, o jucărie scumpă, dar "jucăuşă". lol
    Attached Images Attached Images hpim2013.jpg

  2. #2 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    am dat si eu comanda de o camera video la ei luna trecuta, am sunat de vreo 2 ori la ei, am facut si o reclamatie: "va suna colegul maine" auzeam de fiecare data.. insa nu m-au sunat nici pana acum. foarte neseriosi.

    s-o stapanesti sanatos !

  3. #3 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    am dat si eu comanda de o camera video la ei luna trecuta, am sunat de vreo 2 ori la ei, am facut si o reclamatie: "va suna colegul maine" auzeam de fiecare data.. insa nu m-au sunat nici pana acum. foarte neseriosi.

    s-o stapanesti sanatos !
    Ai platit si nu ti-a venit?

  4. #4 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    nu e vorba de asta, dar totusi, a doua oara cand am sunat mi-au zis ca o comanda vine in maxim 2 satamani (trecusera deja).. a trecut 1 luna si tot n-a venit. putea sa zica: "nu mai este disponibil" si cumparam din alta parte.

  5. #5 SP
    Banned hayabusa's Avatar
    am avut 2 aparate foto nikon din germania pe sigiliu scria daca se deschide e cu 15% mai eftin din valoarea lui la noi poate ai noroc sa iti vina direct cu fotogarfii pe el ,cu unu care are un bmw si ochelari armanii

    am avut un coleg pe la diverta desigila jocori de ps 2 si le imprumuta la tovarasii lui sa le joace dupaia le aducea inapoi

    e destul de dangerous sa cumperi de pe la noi online

  6. #6 SP
    Member Radoo's Avatar
    Quote Originally Posted by Radoo View Post
    Pentru filme şi poze:
    - Canon SX210IS
    [...]
    Are o serie de efecte super tari: miniatură (doar foto - scene)
    Asta am reuşit să fac rapid, azi: . �nvăţ, �nvăţ.

    P.S. Scuze de offtopic, dar trebuia să-mi laud "odrasla". Cu ea o să fac poze la jocuri de-acum.

  7. #7 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Radoo View Post
    - am comandat iniţial de la eMag - a venit fără CD şi cu două manuale de la SX120IS > I l-am dat să �i facă retur... aveau două, ambele aşa, cică de la distribuitor au sosit aşa (au vorbit cu distrbuitorul, şi ăla cică "de c�te CD-uri aveţi nevoie?" RROM�NIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
    - am comandat printr-un prieten prin firma lui - a venit cu CD-urile (unul e manualul, altul e software-ul), manual �n Rom�nă de la SX200IS (eu cred că ăştia nu au manual �n Rom�nă �ncă pentru SX210), şi restul ce mai trebuie. Am descoperit un punct negru �n spate la blitz , făcut cu un ac parcă, dar nu-l mai dau �napoi, că-nnebunesc p�nă găsesc unul chiar ca lumea fără nici o problemă
    Si ai preferat sa iei unul cu o chestie la blitz, care in timp poate va dauna, decat sa il iei pe cel de la Emag care nu avea CD? Interesanta gandire.

  8. #8 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Stiu ca is total offtopic, da is foarte
    Attached Images Attached Images pictures-252.jpg

  9. #9 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu093 View Post
    Stiu ca is total offtopic, da is foarte

    Korn & The Rasmus

  10. #10 SP
    Member sarpe's Avatar

    Ce ne-am cumparat azi (DIVERSE)

    Attached Images Attached Images dsc00305x.jpg

  11. #11 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar

    Ce ne-am cumparat azi (DIVERSE)

    Airsoft FTW!

    dsc00222.jpgdsc00223.jpg

    Astept un M4 asta e doar un Secondary Weapon

  12. #12 SP
    Member sarpe's Avatar
    am gasit o super oferta in selgros doar 19 ron scara 1.24 (~17cm)
    Attached Images Attached Images dsc00308.jpg dsc00309.jpg dsc00310.jpg

  13. #13 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Nike Park II TF
    Attached Images Attached Images img_1881.jpg

  14. #14 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pe bune acum...

  15. #15 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Se pun?
    PS: Scuzati claritate,camera de N93
    Attached Images Attached Images image995.jpg image994.jpg

  16. #16 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by FormableTube View Post
    Se pun?
    PS: Scuzati claritate,camera de N93
    hehe . ce placa ii aia ? si ce roti/axe/rulmenti ai ? just asking

  17. #17 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    hehe . ce placa ii aia ? si ce roti/axe/rulmenti ai ? just asking
    Crazy Creek placa,axe nu gasesc unde scrie lol,rulmeti ABEC-3 si roti Crazy Creek

  18. #18 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ-InFeRnO- View Post
    Airsoft FTW!

    Attachment 63877Attachment 63878

    Astept un M4 asta e doar un Secondary Weapon

    va rog eu mult, nu mai stergeti posturile care nu deranjeaza pe nimeni.
    vroiam si eu sa stiu marca, de unde l-a luat si costul uzi-ului, si pe langa, sa fiu "Glumetz", am pus si o poza cu niste chiloti luati de pe net, nu ai mei, ca tot zicea cineva "acum o sa va puneti si chilotii"...
    geez, show some sense of humour, pe langa faptul ca mi-ati luat dreptul de la informatie.

  19. #19 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    hey nightprowler si eu vroiam sa postez niste poze cu o pereche de chiloti , un kebab si poate o radiera . Oh c`mon , that would have been funny . Eu as fi ras

  20. #20 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by Ayrton View Post
    Nike Park II TF
    inter sport ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 162 1 2 3 11 51 101 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - console By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 22129 Last Post: 25-03-2024, 21:30
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts