Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 153 of 162 FirstFirst ... 53 103 143 151 152 153 154 155 ... LastLast
Results 3,041 to 3,060 of 3231

Thread: Ce ne-am cumparat azi - diverse

  1. #3041 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    * The Avengers - Hulk Head Knocker (Neca)
    * Motorola VerveOnes+ Music Edition


  2. #3042 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Oled C9, 6999 lei, nema reducere, nema rate, doar ptita cu unsoare urmatorii 2 ani



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    La una asemenea televizor, care, apropo, a fost votat cel mai bun TV de gaming, trebuie sa-i faci o calibrare profesionala; sa nu iei cumva setarile de pe net (rtings), deoarece, niciodata, nu o sa vezi doua paneluri identice.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3043 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    La una asemenea televizor, care, apropo, a fost votat cel mai bun TV de gaming, trebuie sa-i faci o calibrare profesionala; sa nu iei cumva setarile de pe net (rtings), deoarece, niciodata, nu o sa vezi doua paneluri identice.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ok, am sa ma interesez cine face calibrare in Mures, mersi de sfat

  4. #3044 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Vezi ca e un topic al calibratorilor TV pe softpedia. Poti vorbi cu unul din ei.

  5. #3045 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A venit și "pisiul"
    img-20191119-wa0001.jpg

    PS: https://emag.page.link/Kj4ps

  6. #3046 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Good boy - good router!


    P.S. E prima oara cand sar cu un smartphone de pragul "psihologic" de 700Mbps (736Mbps to be more exact). Si prima oara cand ma conectez cu PC-ul pe WiFi la viteze mai mari decat pe cablu (1700Mbps vs 1000Mbps). Cred ca in curand providerii vor trebui sa sara de 1000Mbps la oferta!
    Attached Images Attached Images monky_router_img_9387.jpg monky_router_img_9390.jpg monky_router_img_9394.jpg monky_router_img_9397.jpg monky_router_img_9401.jpg monky_router_img_9403.jpg monky_router_img_9405.jpg

  7. #3047 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Huawei P30 Pro Breathing Crystal - 2789.91 lei @MediaGalaxy



    Se pare ca unitatile acestea au venit cu folie de silicon din fabrica (stiind ca primele bucati nu aveau).
    Husa de silicon am cumparat-o de la mine, de la munca.
    Totusi astept o comanda din Polonia, cu 2 huse transparente, o folie de sticla full glue, o folie de silicon si 2 folii de silicon pentru camera.

  8. #3048 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Fratilor , sa vedeti ce inseamna o firma serioasa ! am cumparat dupa OLX un prelungitor APC (pe care il recomand) , sigilat , nou, la pret bun . Intre timp am observat ca daca opresc alimentarea de la buton , Led-ul ramane semi aprins in continuare. Ce mi-a venit sa de dau mail sa ii intreb daca e normal sa faca asa. Au zis ca nu si s-au oferit sa mi-l inlocuiasca doar sa le dau ... copie dupa factura ! Nu le-am mai raspuns la mail ca nu aveam ce sa le dau, dar dupa o vreo 2 luni primesc alt mail de la ei ca sa ma intreabe daca inca mai am nevoie de ajutorul lor , ca sa inchida cazul . Le -am zis ca nu le-am raspuns la mail pt ca nu mai detin factura ...bla bla . Au zis ca din moment ce este vorba despre un PM6 GR este posibil sa mi-l inlocuiasca fara factura doar sa le dau datele de contact ! Surpriza ! azi a venit din Germania cu TNT ! Jos palaria !
    Attached Images Attached Images img_1259.jpg

  9. #3049 SP
    Member westy9009's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Fratilor , sa vedeti ce inseamna o firma serioasa ! am cumparat dupa OLX un prelungitor APC (pe care il recomand) , sigilat , nou, la pret bun . Intre timp am observat ca daca opresc alimentarea de la buton , Led-ul ramane semi aprins in continuare. Ce mi-a venit sa de dau mail sa ii intreb daca e normal sa faca asa. Au zis ca nu si s-au oferit sa mi-l inlocuiasca doar sa le dau ... copie dupa factura ! Nu le-am mai raspuns la mail ca nu aveam ce sa le dau, dar dupa o vreo 2 luni primesc alt mail de la ei ca sa ma intreabe daca inca mai am nevoie de ajutorul lor , ca sa inchida cazul . Le -am zis ca nu le-am raspuns la mail pt ca nu mai detin factura ...bla bla . Au zis ca din moment ce este vorba despre un PM6 GR este posibil sa mi-l inlocuiasca fara factura doar sa le dau datele de contact ! Surpriza ! azi a venit din Germania cu TNT ! Jos palaria !
    Ai vorbit in Romania sau in afara ?

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  10. #3050 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

    Ce ne-am cumparat azi - console

    DC Comic Gallery PVC Diorama The Joker 23 cm (DIAMMAY192387) - aproximativ 250 lei, de la 101figurine


  11. #3051 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Samsung N5300 - 32 inch. Televizor primit gratis la o oferta de Black Friday la inceperea unui contract nou de internet. Aveam de ales intre televizorul asta sau reducere 4 luni. Reducerea venea maxim 100 euro, iar televizorul asta este 300 euro. Cum m-am mutat intr-un apartament nou si voiam un televizor nou, alegerea a fost usoara.

    Nu e un tv de top dar marimea e perfecta pentru spatiul si livingul meu, ba chiar e mai mare fata de ce aveam inainte. Pentru youtube, filme, Netflix si PS4 imaginea e foarte buna. Per total sunt multumit, mai ales pentru ca a fost gratis.
    Attached Images Attached Images 20200110_115904.jpg 20200110_160912.jpg

  12. #3052 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Blue Yeti Blackout Edition + Stand


  13. #3053 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Bang, bang, bang, The Nike Air Jordan Dub Zero
    Attached Images Attached Images gg.jpg

  14. #3054 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    The Nike Jordan Air Max 200
    Attached Images Attached Images img_20200131_211552.jpg

  15. #3055 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Impachetarea/ experienta unboxing-ului exceptionala , materialele folosite la fel , cabluri chinezesti ! Dupa test , tot ce pot spune ca... imi este rusine cu ce am putut asculta pana acum muzica ! PUNCT ! Seara buna !
    Attached Images Attached Images img_1538.jpg img_1545.jpg img_1546.jpg

  16. #3056 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Felicitari. Sunt niste casti exceptionale.

    Eu am Beyerdynamic cu DAC si tot nu se aud ca AKG-urile


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #3057 SP
    Member westy9009's Avatar
    Meze 99 Classics - ( le-am prins la oferta 850 RON ) + FIIO Q1 Mark 2 (299 RON ) + cablu balansat Meze ( oxigen Free 99RON ) - toate Avstore

    Este o schimbare de 180 grade atunci cand asculti un .flac in aceasta combinatie . Pur si simplu urechile mele sunt emotionate
    Attached Images Attached Images mezze-2-.jpg

  18. #3058 SP
    Admin MonkY's Avatar
    De toate pentru toti, ca doar a fost ziua mea, nu? Sunt curios ce nebun isi mai cumpara de ziua lui suruburi, magneti, acumulatori, chestii pt. catei si alte nebunii de genul...
    Attached Images Attached Images img_1158.jpg img_1120.jpg

  19. #3059 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca tot vorbim de chestii ciudate pe care si le ia cineva de ziua lui, sper ca se pune si cadoul meu (si al prietenilor care au acceptat sa puna bani) de ziua mea
    O donatie catre un adapost de animale.
    Attached Images Attached Images 3116dd67-4ce7-4b91-be72-40d480eef548.jpg

  20. #3060 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dar eu de ce nu am vazut asta?!? Hmmm... Super gest, bravo!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 153 of 162 FirstFirst ... 53 103 143 151 152 153 154 155 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - console By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 22129 Last Post: 25-03-2024, 21:30
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts