Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 162 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 ... LastLast
Results 1,901 to 1,920 of 3231

Thread: Ce ne-am cumparat azi - diverse

  1. #1901 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Wow, wow. Prea tare, prea frumos ca sa o postezi doar aici. Merita multe thnx's, pune-o si aici, iti dau eu voie , comon
    http://www.consolegames.ro/forum/f60.../index741.html

  2. #1902 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Pentru viitorul 'game room' . De la Kika, 230 lei
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1432501954666.jpeg

  3. #1903 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Exact din ala am si eu doar ca e negru si l-am primit la un concurs organizat de Orange Romania (sub egida "Sony-Ericsson") - doar ca pe factura mea pretul era 900 ron gizz ... imi dau seama acum cat de tare ii sug de bani vendorii/partenerii pe firmele "mama" (da-o naibi de aproape 4 ori pretu)

  4. #1904 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Pai asta era expus si de aceea pretul. Am inteles de la cine mi l-a cumparat ca e vreo 500 nou. Cum e, se aude bine, e confortabil? Intreb pentru ca nu stiu cand o sa ajung sa il folosesc

  5. #1905 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    E foarte ok sacaunul, confortabil mai ales la sesiuni lungi de joaca, sunetul este suficient de clar si puternic insa pe mine personal ma deranjeaza extra cablurile asa ca am renuntat sa il mai folosesc. (insa daca nu ai boxe sau un televizor cu sunet puternic este super)

  6. #1906 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Pentru RAID0
    Attached Images Attached Images ssd.png

  7. #1907 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    iphone6 space grey 16gb + Alien Surface
    Cateva accesorii pentru job (Rogue FlashBender + Diffuser) o curea de umar Black Rapid RS7, un card de 32, si un toc numai bun pentru 70-200mm .... ca doar a fost ziua mea iar prietenii ma iubesc
    Attached Images Attached Images alien.jpg photo.jpg ip6.jpg

  8. #1908 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu recomand nimanui foliile astea de la Alien Surface. Sunt absolut oribile. Inafara faptului ca au efectul ala de coaja de portocala, care-ti strica, efectiv, culorile si felul in care vezi display-ul, daca-l tii in soare, folia se ingalbeneste in ultimu hal si se face oribila.

    Am avut pt cateva luni pe 2 3GS-uri si obisnuiam sa tin telefonul in car holder pe parbriz si s-au ingalbenit in app 2 luni.

    Iti recomand sincer o folie de sticla pentru fata telefonului. Nu este nici foarte scumpa (app 50-70 ron) si este mult mai rezistenta (asta daca o agati, se intinde aiurea si-si strica forma).

  9. #1909 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    am mai avut pe 3G si a fost ok timp de 2 ani. era ZAGG Invisible Shield. am inteles ca e acelasi drac. o sa vad cum se comporta in timp. conteaza foarte mult modul de aplicare, daca este nereusit, folia nu va sta pe el deloc.

    ON: i-am luat si o husa din piele Apple.
    Attached Images Attached Images 17499399973_cb81597f48_o.jpg

  10. #1910 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Exact. Zagg Invisible Shield care a devenit Alien Surface. N-are treaba aplicarea cu faptul ca se ingalbeneste de la soare. La fel, n-are treaba cu efectul "coaja de portocala" pe care-l vezi foarte clar pe display.

    Sper sa ai noroc si sa nu ai aceleasi probleme. Eu de atunci stau departe de ele (si cam de orice folie posibila). Doar pe iPad tin folie pe ecran, pentru aderenta.

  11. #1911 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    sper sa am noroc app..am si un copil de 3 ani care-mi terorizeaza telefonul cu youtube kids...si il mai tranteste, schimba clipurile cu mana plina de parmezan si spaghete...si tot felul simt nevoie de "protectie"

  12. #1912 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru protectie de "copil", mai degraba recomand folia de sticla. Am un prieten pe care l-a scapat de multe belele si lovituri frontale, inclusiv cazut fix pe fata, pe ciment.
    Oricum ar fi, sper sa-ti protejeze telefonul, pentru ca este o bijuterie si e pacat de el

  13. #1913 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De pe ebay la doar 150EUR. Made it myself
    Attached Images Attached Images image.jpg dsc00344.jpg

  14. #1914 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca ai uitat sa pui pedala stanga

  15. #1915 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu am uitat, de 3 ore ma chinui si nu reusesc. Trebuie doar infiletata, dar nu reusesc nicicum. Nu vrea sa intre Restul bicicletei am facut-o in 20min.

  16. #1916 SP
    Member cr0c0's Avatar
    vezi ca se infileteaza invers !

  17. #1917 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Lol, aia era

  18. #1918 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ahahaha )

  19. #1919 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ) a fost maxima

  20. #1920 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Update!
    • Razer DeathAdder Chroma
    Attached Images Attached Images dsc_0003.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 162 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - console By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 22129 Last Post: 25-03-2024, 21:30
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts