Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 552 of 752 FirstFirst ... 52 452 502 542 550 551 552 553 554 562 602 652 ... LastLast
Results 11,021 to 11,040 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #11021 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Dar ce s-ar face fara noi? Ar fi haos!

  2. #11022 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Aveti careva probleme cu conectarea la contul de yahoo messenger? Eu incerc de cateva minute si ba imi zice ca parola nu e buna,ba nu se conecteaza deloc si zice ca am probleme cu internetul...cand el functioneaza f bine,nu stiu ce naiba are!

  3. #11023 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Aveti careva probleme cu conectarea la contul de yahoo messenger? Eu incerc de cateva minute si ba imi zice ca parola nu e buna,ba nu se conecteaza deloc si zice ca am probleme cu internetul...cand el functioneaza f bine,nu stiu ce naiba are!
    Da, eu am problema asta de cateva luni bune...merge doar cand vrea.Trebuie sa tot resetez netu pana se decide sa mearga.

  4. #11024 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu nu am mai patit asa ceva pana cum,si deaia ma gandesc ca o fi ceva probleme cu serverele lor, sau mi-au furat careva contul,habar n-am.

  5. #11025 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Eu nu am mai patit asa ceva pana cum,si deaia ma gandesc ca o fi ceva probleme cu serverele lor, sau mi-au furat careva contul,habar n-am.
    Schimba parola, fa update la ultimul YM... si verifica sa nu ai ceva reguli prin firewall legate de YM.

  6. #11026 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Ms,gata si-a revenit,nu stiu ce naiba a avut,de la ei clar ca acu merge fara probleme

  7. #11027 SP
    Pirate PlayforFun's Avatar
    De la ei, am avut si eu probleme.

  8. #11028 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Daca incepe sa vorbeasca cu accentul lui Arnold , it's Judgement Day !!






  9. #11029 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ce proaste-s domnișoarele de onoare!


  10. #11030 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Baieti, am nevoie de ajutor. Am cautat toata ziua wallpapers cu trupa Nouvelle Vague si nu am gasit. Stiti cumva vreun site specializat in asa ceva?

  11. #11031 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    main.jpg

  12. #11032 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Oau... doar oau..


  13. #11033 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    setati la 1080 p, fullscreen, dati boxele la maxim si enjoy o noua piesa marca BUG Mafia...

  14. #11034 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    setati la 1080 p, fullscreen, dati boxele la maxim si enjoy o noua piesa marca BUG Mafia...
    Cmon...E de o luna nu e chiar asa noua

  15. #11035 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    I h8 BUG mafia

  16. #11036 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Baieti, am nevoie de ajutor. Am cautat toata ziua wallpapers cu trupa Nouvelle Vague si nu am gasit. Stiti cumva vreun site specializat in asa ceva?
    Nu te ajuta goagal? Eu am gasit cateva: Nouvelle Vague wallpapers - Google Search

    ---------- Post added 04-08-2011 at 02:38 AM ----------

    Superb. Americanii chiar au talent

  17. #11037 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Cred ca cea mai urata (de la a ura pe cineva nu de la opusul lui frumos) creatura pe lumea asta este tantarul.

  18. #11038 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Ati vazut in vreun magazin din Romania, Harry Potter and Deathly Hallows?

    ---------- Post added 04-08-2011 at 08:15 AM ----------

    LE: Ma intereseaza BluRay.

  19. #11039 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu te ajuta goagal? Eu am gasit cateva: Nouvelle Vague wallpapers - Google Search

    ---------- Post added 04-08-2011 at 02:38 AM ----------

    Sunt prea mici si nu am ce sa fac cu ele . Astea 3 ma intereseaza mai exact, daca stie cineva unde pot sa le gasesc la rezolutia 1440x900 sau mai mare ( pentru WS). Merci oricum.

    @Alexandru Ultima oara cand am fost in Diverta din Plaza aveau Harry Potter and the Deathly Hollows Part 1 Blu-Ray. De pret nu stiu nimic pentru ca nu m-am interesat, dar merita sa dai o fuga pana acolo. Este imposibil sa nu mai aiba.
    Attached Images Attached Images nouvellevague-cd-cover_rgb.jpg nouvelle-vague-nouvelle-vague.jpg e0022344_20464772.jpg

  20. #11040 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Are cineva carte cu legislatii auto si toate cele scrisa de Dan Teodorescu?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10179 Last Post: 23-02-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts