Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 752 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 93 133 183 583 ... LastLast
Results 1,641 to 1,660 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #1641 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Laurentiu, dude, wtf? Mai bine postai un dreptunghi alb opac...
    Mariusik, dude, wtf? Nu inteleg deloc ce vrei sa zici...

  2. #1642 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Incredibil. Chiar daca nu fac parte din aceasta generatie, am ramas cu gura cascata! Asta este adevarul.....

    Multumesc. Pot sa spun ca intr'un fel mi'a deschis un pic ochii si pentru un moment am realizat in ce lume/timpuri traim.
    Peace!

  3. #1643 SP
    Member taz@'s Avatar
    @ laurentiu:frumos post,chiar daca sunt nascut in 90 tot am prins multe lucruri din postul tau;de unele am si uitat(feriti-va de magarus,mai era ceva pe protv cu magicianul dar nu mai stiu cum se numea emisiunea),de altele imi aduc aminte in fiecare zi,chiar acum o luna am fost la un chef cu colegii de facultate si am jucat 1,2,3 la perete stai,castelul,flori fete sau baieti etc,jocuri ce nu le-am mai jucat de ani de zile.Acum,astea sunt vremurile,umanitatea trebuie sa progreseze chiar daca,in lipsa unui cuvant mai bun,directia este gresita.....

  4. #1644 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Abracadabra frate .... Abracadabra ...

    ---------- Post added 06-09-2010 at 10:11 PM ----------

    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    @ laurentiu:frumos post,chiar daca sunt nascut in 90 tot am prins multe lucruri din postul tau;de unele am si uitat(feriti-va de magarus,mai era ceva pe protv cu magicianul dar nu mai stiu cum se numea emisiunea),de altele imi aduc aminte in fiecare zi,chiar acum o luna am fost la un chef cu colegii de facultate si am jucat 1,2,3 la perete stai,castelul,flori fete sau baieti etc,jocuri ce nu le-am mai jucat de ani de zile.Acum,astea sunt vremurile,umanitatea trebuie sa progreseze chiar daca,in lipsa unui cuvant mai bun,directia este gresita.....
    ...

  5. #1645 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Amen to that laure frumoase vremuri.Tot cartieru se juca leapsa sau fata ascunselea ...acum daca te duci afara e liniste morbida.


  6. #1646 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Tu ai prins vremurile alea angelicule ? La 17 ani cati ai ... nu prea cred )

  7. #1647 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Sictir

  8. #1648 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Suparacios mai esti ma Ia de asculta asta si iti trece


  9. #1649 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    O stiu bre e veche oricum nu sunt de vina ei ...mama ei de evolutie.

  10. #1650 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Laurentiu, cred ca stii ce vroiam sa zic. Ma refeream la modul in care arata textul imediat ce l ai postat, inainte sa l editeza. Fontul foarte urat si alb, fara spatii intre randuri, literele lipite, etc.

    Oricum, foarte frumos textul, iar o mica parte din jocurile ce sunt acolo imi trezesc si mie amintiri placute.

    PS: La mine inca se joaca copii (pana in 10 ani) ascunselea.

    PPS: Cum se juca sticluta cu otrava, ca am uitat?

    PPPS: Lapte gros inca este un joc destul de popular la mine in liceu. Cel putin generatia mea.

  11. #1651 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Cel care mai scrie pe thread-ul asta e un mare fatalau ( yes, you ) si n-o sa aiba prietena/gagica/partenera toata viata

    A , era sa uit ... si-i plac si baietii

  12. #1652 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Sticluta cu otrava
    Unu se pune drept sticla...ceilalti il tin de degete mainilor...cand spune Sticlutza, sticlutza cu...otrava , toti le dau drumul degetelor si urmeaza acelasi regulament ca si la "prinselea" cel ce va fi prins va fi sticla.
    Dar sticla mai poate sa strige si alte continuturi de substante narcotice , alcoolice , diabolice , nastrushnice...etc(un fel de alarma falsa) si cei ce dau drumul degetelor respective ies din joc si vor fi realesi urmatorul joc.

    Imi plac baietii!

  13. #1653 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Asa spun si parintii vostri despre voi, noi am fost ultima generatie care mai mergeam la teatru sa vedem un spectacol, cei de acum au televizor, nu mai ies din casa pentru asta, noi ne strangeam toti in jurul unui magnetofon sa ascultam Frank Sinatra, acum toata lumea are acasa casetofon.

    Asa vom spune si noi despre generatiile viitoare. Noi stateam la calculator, cu conexiuni de 2 Mb, voi acum folositi hologramele.

    In fiecare generatie apare si dispare cate un lucru, nu trebuie sa blamati generatiile diferite de ale voastre doar pentru ca sunt diferite.

  14. #1654 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Attached Images Attached Images carl-zeiss-cinemizer.jpg

  15. #1655 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Asa spun si parintii vostri despre voi, noi am fost ultima generatie care mai mergeam la teatru sa vedem un spectacol, cei de acum au televizor, nu mai ies din casa pentru asta, noi ne strangeam toti in jurul unui magnetofon sa ascultam Frank Sinatra, acum toata lumea are acasa casetofon.

    Asa vom spune si noi despre generatiile viitoare. Noi stateam la calculator, cu conexiuni de 2 Mb, voi acum folositi hologramele.

    In fiecare generatie apare si dispare cate un lucru, nu trebuie sa blamati generatiile diferite de ale voastre doar pentru ca sunt diferite.
    daca sa te droghezi si sa fii cocalar face parte din evolutie , atunci nu vreau sa mai evoluam deloc

  16. #1656 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    daca sa te droghezi si sa fii cocalar face parte din evolutie , atunci nu vreau sa mai evoluam deloc
    Hei...nu toti sunt cocalari .
    Am murit!

  17. #1657 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Death By Caffeine- UK and Europe

    "200.62 cans of Mountain Dew + You = Death." lol

  18. #1658 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Mai degraba iti crapa vezica si dai coltu'

  19. #1659 SP
    Member Devergo's Avatar
    You could drink 121.31 cans of Pussy Energy Drink before croaking. xD

  20. #1660 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Un altfel de alba-neagra. pe Tare.ro. cum se castiga la alba neagra

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 752 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 93 133 183 583 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10179 Last Post: 23-02-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts