Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Sansa ratata

  1. #1 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar

    Sansa ratata

    Uite ce ati ratat


    O prima estimare a �discounturilor� pe care eroarea tehnica le-a oferit clientilor si pe care noi le vom onora se ridica la o suma de aproximativ 132.000 Ron (De ex: 18 televizoare afisate cu pret mediu 180 Ron fata de 2700 Ron, 27 notebookuri afisate la un pret mediu de 130 Ron fata de 1800 Ron precum si alte produse diverse insumand 248 comenzi primite intre orele 2 si 9:30). Desi pentru cei care s-au trezit devreme azi, oferta a fost o afacere nesperata si pentru noi o pierdere importanta, ne asumam eroarea si mergem inainte.
    Ideal, 100% @ eMAG Blog

  2. #2 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    incedibil :-o, cred ca cineva va fi concediat astazi

  3. #3 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eu ma intreb de cand "sansa" e masculin

  4. #4 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    LOL. Ar fi mers un TV la 180 de lei.

  5. #5 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Eu ma intreb de cand "sansa" e masculin
    era: sansa ratata.
    typo.. poate se indura vreun admin sa modifice.

  6. #6 SP
    Senior Member tray's Avatar
    vrajeala, la o saptamana dupa ce amazon a facut greseala asta acum pur intamplator si emag?

  7. #7 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Exact...plus ca cumparaturile s-au facut intre 02.00 - 09.30, cati dintre voi va treziti pe la 03.00 sa cumparati un televizor de la emag ?

  8. #8 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar

  9. #9 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Nice, pacat ca nu am fost pe faza. Oricum se pare ca eMag va onora comenzile pana la urma.
    Parca nu imi vine sa cred totusi ca doamna Reclama nu si-a bagat coada un pic...

    Celor care au comandat produse la preturi mai mici decat oferta normala le vom livra produsele exact la pretul respectiv iar celor care au comandat la preturi mai mari le vom actualiza comenzile la pretul de lista corect. Livrarile se vor face in limita stocului disponibil si in ordinea primirii comenzilor, dupa procedura normala", a declarat intr-un comunicat, Radu Apostolescu, director de marketing eMag.

  10. #10 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Nice, pacat ca nu am fost pe faza. Oricum se pare ca eMag va onora comenzile pana la urma.
    Parca nu imi vine sa cred totusi ca doamna Reclama nu si-a bagat coada un pic...
    Stii pe cineva care a fost "pe faza" ? Eu nu. Insa pot sa-ti spun ca am comandat in urma cu vreo 3 luni de la emag o placa video. Peste tot era 1700 lei, doar la emag aparea cu 280 lei. Am fost sunat a doua zi si mi s-a zis ca e o greseala si daca vreau sa mai comand placa la 1700 lei. Am refuzat. Asa ca nu cred in asta, e reclama mascata. Adica acum accepta pierderi de 130.000 lei, dar atunci s-au c*c*t pe ei pt mai putin de 1500 lei ? Sa fim seriosi, sunt niste magari la faza asta, aveam o parere buna de emag pana acum. No more.

  11. #11 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Userul Mariusik a vandut pe ConsoleGames sute de jocuri la preturi de nimic: Blur - 20 lei, Split/Second - 20 lei, Uncharted 2 - 10 lei, etc. Toate threadurile au fost sterse imediat ce s au vandut jocurile.

    Acum toti or sa caute threadurile mele pe Publicitate si sansa de a vinde ceva imi va creste foarte mult. Plus ca daca as avea reclame pe thread ar fi trafic mai mare si iar as mai primi niste bani.

    PS: Nu am nimic la vanzare, nu are rost sa cautati .

  12. #12 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Deci ce pot sa zic?! Cum se poate sa se intample asa ceva tocmai cand dormim?..de mult timp vreau sa imi iau un laptop...ah ce ar fi mers atunci o comanda

    Oricum, multi au spus asta, totul s-a intamplat pentru reclama..

  13. #13 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu nu inteleg o chestie. De ce TOTI userii noi cauta si dezgroapa thread-uri moarte de ceva timp ? Chiar nu aveti ce face ??

  14. #14 SP
    Member FusioN's Avatar
    Threadul nu are nici o saptamana Inclin sa cred ca tu nu ai ce face :\

  15. #15 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu ma refeream numai la acest thread. Daca nu ai cunostiinta de cauza, nu te baga aiurea.

  16. #16 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by FusioN View Post
    Threadul nu are nici o saptamana Inclin sa cred ca tu nu ai ce face :\
    Si cat vrei sa vorbim despre "sansa ratata"? S-a postat, s-a discutat 2-3 zile si gata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Probleme useri CG - o noua sansa! By MonkY in forum Help Desk
    Replies: 52 Last Post: 22-09-2014, 04:00
  2. Final Fantasy-Ultima sansa ptr Sony PS3? By Walkman in forum Console News
    Replies: 31 Last Post: 25-12-2009, 20:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts