Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 83

Thread: Sfarsitul lumii, prevestiri, Nostradamus etc.

  1. #21 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ea ar fi devenit clarvazatoare dupa ce ar fi fost contactata de extraterestri
    Asta a facut toti banii

    se spune
    Cam multe "se spun"...se spune ca daca stai in puta goala la oglinda la ora 12 noaptea il vezi pe dracu,se spune ca daca spui bloody marry in oglinda de 3 ori iti ies ochii...AND HERE I AM.

    2011: Musulmanii vor declansa un razboi chimic in care vor muri aproape toti locuitorii Europei
    Dupa cate le-au facut americanii si dupa cat i-au ajutat europenii...HELL ..IS ABOUT TIME..ne meritam soarta.

    2018: China devine principala putere mondiala
    Erm....F**KING DOOOH...cred ca deja este

  2. #22 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Da,asa este,musulmanii vor sa ne distruga,exact.Noi suntem infideli si trebuie sa murim la mana lui Allah.Shees,ce bullsh*t total!Parca in 1999 trebuie sa murim cu totii din cauza lui Satan,ca scapa din cusca lui si chestii.Parca in 2006.06.06 trebuia sa murim ca era anul/luna/ziua Dracului.Sa vedem si ce fas total o sa fie 11 noiembrie 2010(pentru prima oara in viata mea cand aud de aceasta noua data a Apocalipsei) si ce fas si mai mare o sa fie in 2012.Ca si cum cineva ar putea prezice viitorul....HEY,wanna know something cool?12.14.1503,atunci s-a nascut Nostradamus.Wanna know something even more cool?Si eu sunt nascut in aceeasi zi/luna cu el si daca stau sa imi storc creierul 1503 devine 15+03=18;Deci sa inteleg ca in momentul in care fac 18 ani(ca am adunat anii) o sa se intample ceva grav?O sa mor?Imaginatia este o unealta bogata si pe lume asta sunt foarte multi creduli,care iubesc povestile.
    Intrebare: De ce vor musulmanii sa distruga o economie,chit ca nu e ea prea roz dar macar e,care le aduce profituri mai mult decat REZONABILE?

  3. #23 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Am citit ce ai zis si de felul meu nu ma bag in seama aiurea. Deci ai vorbit cu Viorel Pop (whoever the **** is this guy) care mai incolo ai pus un link cu el la DDTV. Deci nu vad cum postez doar sa ma bag in seama, dar banuiesc ca eu ar trebui sa te intreb pe tine asta. And seriously.. te uiti pe DDTV?
    Nu ma uit pe DDTV , asta clar , dar asta a fost primul video care mi-a amintit de Viorel Pop.
    Sper sa nu o iei ca pe o jignire acel post....
    Daca nu am zis-o pana acum , o zic acum : Respect !

  4. #24 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj-RainY View Post
    Nu ma uit pe DDTV , asta clar , dar asta a fost primul video care mi-a amintit de Viorel Pop.
    Sper sa nu o iei ca pe o jignire acel post....
    Daca nu am zis-o pana acum , o zic acum : Respect !
    Acum ma'ntelegi Mika?

  5. #25 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Baieti,mai lasati cearta...Ia ziceti-mi,voi ce gatiti de sfarsitul lumii?Eu cred ca o sa fac niste snitele.lol

  6. #26 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Eu o sa dau test la istorie de sfarsitul lumii lol

  7. #27 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdanN1 View Post
    Baieti,mai lasati cearta...Ia ziceti-mi,voi ce gatiti de sfarsitul lumii?Eu cred ca o sa fac niste snitele.lol
    Oooo,Bogdan bine ai revenit prietene , cum adica mai lasati cearta ?
    Am lasat-o de azi de la pranz de cand i-am dat lui Daniel ignore .
    Eu as zice sa incerci niste sarmale umplute cu forta .
    Prietene mai avem decat un Craciun de petrecut impreuna
    L.E- As vrea sa ma prinda sfarsitul lumii jucand MW2 pe PS3 :X

  8. #28 SP
    Junior Member robbyy10's Avatar
    Macar daca vine,n-apuca Dinamo sa joace`n ucl

  9. #29 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Yeah sure lol

  10. #30 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Ce caterinca pe oameni . Era sa ma inec cu ceai..

    Chiar ma gandeam ieri cand stateam pe W.C. .. "Daca incepe un razboi acum in momentul asta?!" .

  11. #31 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Si pana la urma cand e sfarsitul lumii ?

  12. #32 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Si pana la urma cand e sfarsitul lumii ?
    In anul stelar 10.365, din cate mentioneaza jurnalele Capitanului Picard, de pe Enterprise. Totusi, sa nu uitam ca in episodul urmator reusesc sa il convinga pe Q sa intoarca timpul si sa evite distrugerea... deci nu stiu

  13. #33 SP
    Member Mircea's Avatar
    nu putem schimba 2011 cu 2076? nu de alta da Duke Nukem ala park se arata a fi prea belea sa nu-l prindem

  14. #34 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    @AngelicToucH poti sa-mi zici si mie ce le-au facut americanii si europenii musulmanilor ??

  15. #35 SP
    Junior Member nitrouso's Avatar
    Cand vine sfarsitul lumii (si asa am niste banci in fata blocului) ... imi iau o punga de popcorn si niste ochelari 3D ... macar sa simt niste adrenalina ....

  16. #36 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    @ Catallynn ..banuiesc ca nu stii cata iubire e intre america si iran..si ce parere au toti muslumanii de ce poa sa faca americanii in irak.Nu ca nu as fi de acord cu ei.

  17. #37 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Chuck Norris a facut lumea, tot el ii va pune capat
    Daca ar fi sa stiu ca vine sfarsitul lumii...because I don't believe in God...I'd start believing in Chuck Norris...
    Or I'll buy one of those huge guitar ampsmi-as vinde locuinta or so,as gasi o sursa de curent si as canta ("The Crow" inspired me here. RIP Brandon Lee)period.

  18. #38 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    @ Catallynn ..banuiesc ca nu stii cata iubire e intre america si iran..si ce parere au toti muslumanii de ce poa sa faca americanii in irak.Nu ca nu as fi de acord cu ei.
    Sunt de acord cu tine ca este un fel de ''love lost'' intre US, Europa si musulmanii, dar , noi avem puterea de foc necesara ptr a duce un razboi din toate punctele de vedere, musulmanii n-au decat un A45. si un AK.47
    Plus ca, avem atatea organizatii si ar deveni Lumea vs musulmani. Cine va castiga ?

  19. #39 SP
    Junior Member pocpoc350's Avatar
    parerea mea.
    Attached Images Attached Images dan_diaconescu.jpg

  20. #40 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Daca tot se vrea "invadarea" Iranului de catre "America...ni" si cel de-al 3-lea "Razboi Mondial" asteapta luna Noiembrie... sa-mi spuna si mie cineva de ce atat Barack Obama, cat si Mahmoud Ahmadinejad, folosesc acelasi simbol... nu erau "dusmani" ? Sa nu mai vorbim de restul...
    Attached Images Attached Images one-dollar-satanic-symbol.jpg mahmoud-ahmadinejad-satanic-symbol.jpg hastings-metal-fingers.jpg barack-obama-satanic-symbol.jpg george-w.-bush-jr.-satanic-symbol.jpg yasser-arafat-satanic-symbol.jpg hillary-clinton-satanic-symbol.jpg bill-clinton-satanic-symbol.jpg nicolas-sarkozy-satanic-symbol.jpg silvio-berlusconi-satanic-symbol.jpg cher-satanic-symbol.jpg wake-up-sheep.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Calatorie in jurul lumii By zinodaur in forum Offtopic
    Replies: 36 Last Post: 18-09-2012, 21:55
  2. Replies: 158 Last Post: 30-03-2010, 20:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts