Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Ce cadouri luam de Craciun ?

  1. #1 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar

    Ce cadouri luam de Craciun ?

    ia ziceti băieti ( și fete ).

    ce luăm de crăciun iubitei, mamei, etc. ?

    Eu n-am mai luat in viața mea cadou de crăciun... p�nă acum. trebuie să-i iau prietenei, și habar n-am ce. Am zis ca poate pun in ramă o poză și i-o dau frumos cu un mesaj "din corason", ca să treaca mai usor ( nu facem Craciunul impreuna )... nu ma pricep.

    voi ce vă faceți ?

  2. #2 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Eu i-am luat lu' tata o bricheta Zippo, de care e foarte mandru si chiar s-a bucurat atunci cand a primit-o

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Jocuri, tricouri, componente PC, bani și alte prostii... lol

    Ceva de genul...

    *ține jocul ăsta - crăciun fericit, no dă-mi pace.
    *ține tricoul ăsta pe care l-ai văzut acolo - crăciun fericit, no dă-mi pace.
    *poftim, un HDD de 500GB - crăciun fericit, no dă-mi pace.
    *poftim o sumă de bani (cumpără-ți ceva util) - crăciun fericit, no dă-mi pace.

    Iubită/prietenă n-am (nu mai am) - crăciun fericit, no dă-mi pace (cadourile ei le-am returnat).

    Gata.

  4. #4 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Tatalui meu i-am luat un MP4 smecher, ca si-asa nu are la ce sa asculte in drum spre servici... iar mamei, ei bine aici mereu am avut probleme, sa mor daca stiu ce sa-i iau. Ma gandesc sa-i fac cadou un DVD cu un concert de muzica clasica (Andre Rieu live at Maastricht). Ce ziceti?
    A, si lu frate-miu ii iau baniI :-"

  5. #5 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    E al treilea an cand iau cadouri pentru cei din familie...

    Tatei, probabil ii voi lua 2-3 carti de Dan Brown (ii place sa citeasca)
    Surorii, aici e marea problema, probabil o suma de bani.

  6. #6 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    ai mei sunt si mai distractivi... "NU vrem nimic de la tine... deci nu te stresa a ne cumpara cadouri!" deci eu sunt in situatia de-a ghici de la minus infinit... Tatal meu s-a lasat de fumat dupa 20 de ani de fumat deci nu mai ii plac chestiile astea cu pipa/zippo! ma gandeam la un moment dat sa-i cumpar o cana din aia mare nemteasca de bere, dar a facut-o faratele meu inainte... the little baster... deci iar la zero barat! si ai mei nici macar nu-s cu tehnologia ca zic macar ca le iau ceva high-tech!
    cat despre mame!? cine naiba stie ce anume sa le ia la mame... ele sunt mereu cele mai greu de satisfacut... uff

  7. #7 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Probabil o sa ii iau mamei si surorii 2 buchete de flori, ceva mai mari, sa arate spectaculos. Pur si simplu nu am nicio idee.

  8. #8 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    OMG don't do the flowers thing, e mare greseala lol. Mai bine ii zici mamei ca faci curatenie, speli vasele, etc, de obicei se bucura la chestii de-astea lol... In my case at least.

  9. #9 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Mie florile mi se par o idee foarte buna. Oricum, asta cred c-am sa-i iau mamei. Prefer sa-i duc niste flori la ghiveci, dureaza mai mult decat un buchet si valoreaza mai mult ca spalatul vaselor .

  10. #10 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    La ghiveci da, merg. Dar nu da buchete de sarbatori DECAT daca sunt insotite si de alte cadouri.

  11. #11 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    nu as vrea sa stric cuiva planurile... dar flori la ghiveci? macar de craciun as fi vrut sa ii dau altceva decat primeste in fiece alta luna...

  12. #12 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Niste craciunite la ghiveci na... ca alea nu se dau in fiecare alta luna lol

  13. #13 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Nu conteaza ce luati si cui ii luati atata timp cat este luat din suflet, iar persoana in cauza intelege/stie asta

  14. #14 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Nu conteaza ce luati si cui ii luati atata timp cat este luat din suflet, iar persoana in cauza intelege/stie asta
    ..
    Attached Images Attached Images too-funny-lol-cat.jpg

  15. #15 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Iphone

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 06-01-2014, 19:58
  2. Ce cadouri primim de Craciun ? By zinodaur in forum Offtopic
    Replies: 15 Last Post: 26-12-2010, 20:17
  3. Mos Craciun By Venom in forum Funny
    Replies: 8 Last Post: 22-12-2010, 21:16
  4. Replies: 95 Last Post: 29-12-2008, 13:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts