Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 51 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 ... LastLast
Results 901 to 920 of 1017

Thread: Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

  1. #901 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    Buna cg, mi-am facut un canal youtube pe tematica gaming, si m-ar interesa sa fac si un fel de blog stil twitter cu screenshot-uri din diferite jocuri pe care le parcurg, poate sa postez si un video sau doua de pe youtube, ce site ar fi potrivit pentru asa ceva ?
    Un site web s-ar potrivi

  2. #902 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Intrebare: cat ati plati pe un tablou cu o scena dintr-un joc (irelevant care, ce vreti voi), pictat in ulei, pe panza?
    Tin se mentionez ca sunt scumpe atat panza cat si uleiul

  3. #903 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Cred ca depinde si de dimensiune, dar in general vreo 200-250 lei.

  4. #904 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Te apuci de tablouri? Ca ma gandesc sa pun ceva in viitoarea casa insa vreau ceva mai mare. Cam 500 lei as plati.

  5. #905 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mama, nu eu ca sunt anti-talent

    Sent from my HTC One M8s using Tapatalk

  6. #906 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Aveti idee daca gasesc asa ceva in ro?
    M-am saturat sa-mi schimb mousepad-urile...

  7. #907 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Cam cu cat se poate vinde un controller xbox one ? In iulie face un an, si starea lui este impecabila. Spuneti-mi cu si fara garantie (nu stiu sigur daca mai am bonul de la Altex).

  8. #908 SP
    Junior Member daruxel's Avatar
    SALUT

    Va rog putin ajutor daca se poate: Am bagat zilele trecute internet de 1gb de la Telekom si totul e in regula in ce priveste conexiunea prin cablu, atinge vitezele specificate. Pe partea de wifi insa, (router HG8247H) nu reusesc sa ating viteze mai mari de 75 mb/s chiar de langa router. Am configurat toate setarile posibile si pe router si pe placa de retea "Intel® Dual Band Wireless-AC 7260". In mod normal ar trebui sa atinga viteze foarte mari dar speed testul e la fel de jalnic mereu. Are cineva idee care este problema? sau routerul este limitat pe partea de wireless?? daca este il pot conecta la un alt router cu viteze mari? nu stiu cum sa mai fac... merci anticipat

  9. #909 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Ce tehnologie e netul de 1Gbps la Telekom? VDSL sau PPOE sau ce altceva? In functie de asta iti putem recomanda un router


    Sent from my iPad using Tapatalk

  10. #910 SP
    Junior Member daruxel's Avatar
    salut,

    este fibra optica cu ip dinamic, nu e nici ppoe si nici vdsl cred ca nu dispune de telefon fix. pe net zice ca se incadreaza la variantele n300 ca router (hg8247h) deci pana in 300 mb si intradevar pe wireless la placa de retea imi arata 300 dar downloadul este de maxim 6 si ceva...

  11. #911 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Poate cineva sa ma ajute cu urmatoarea chestie: Trebuie sa adaug text la un fisier in format .jpeg (nu text ca pentru un poster sau mai stiu eu ce, ci text ca intr-un document word) si habar nu am cum sa fac. Tin sa precizez ca fisierul contine stampile si semnaturi care trebuie pastrate. Multumesc anticipat.

  12. #912 SP
    Banned Pirvu_mb's Avatar
    Imi miroase a fals in acte


    Trimis de pe LG - G3

  13. #913 SP
    Junior Member kaiac's Avatar
    Va salut,poate sa ma lamureasca cineva pentru ce sunt antenele din poze?
    Attached Images Attached Images img_20160301_172128_hdr.jpg img_20160301_172128_hdr_edit.jpg

  14. #914 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Bai am o intrebare legata de Olx. Daca vreau sa trimit ceva prin curier, vad ca ai optiunea sa vina Cargus la tine sa ia coletul si sa il livreze mai departe. Dar ca sa nu astept pana maine, pot sa ma duc eu la Cargus si sa il pun de la sediul lor?

  15. #915 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Da, dar trebuie sa iti printezi tu AWB-ul.

  16. #916 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Aveti idee daca la Altex precomanda iti garanteaza livrarea la cel mai mic pret?
    De exemplu am precomandat un produs in decembrie la pretul X si acum vad ca pretul s-a micsorat. Il voi primi la pretul cel mai mic desi in istoric imi apare precomanda inregistrata cu pretul vechi?

  17. #917 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Îl primești la prețul cel mai mic 100%, dar ca să nu stai stresat da-le un mail. Ai formularul de contact pe site.

  18. #918 SP
    Junior Member DIDE's Avatar
    Altexul livreaza la pretul din ziua comenzii.... cum a fost si cazut la The Division, l-am comandat in dec cu 449 Gold Ed, si aseara l-am luat din magazin (Altex logic ) cu 350 parca, azi ma suna curierul ca pentru joc trebuie sa achit 449 ....

  19. #919 SP
    Member ymess's Avatar
    Am vazut ca Ipad Air este acum 1550 ron, merita in ziua de azi? Stiu ca are ceva vechime, dar ma gandesc ca se misca bine in continuare. As avea nevoie mai mult pentru documente, eventual browsing / youtube.

  20. #920 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Da merita

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 51 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. Se poate modifica numele unui thread ? By Rad00 in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 22-12-2011, 20:26
  2. Replies: 17 Last Post: 17-09-2010, 14:12
  3. Replies: 5 Last Post: 10-01-2009, 13:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts