Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 51 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 1017

Thread: Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

  1. #1 SP
    Teraflops Graft's Avatar

    Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

    Pentru că au tot apărut în ultima vreme useri noi cu threaduri deschise anapoda, nu ar strica să avem un loc pe care se pot centraliza toate problemele sau întrebările care nu necesită deschiderea unui thread (după cum spune și titlul).

    Rog sticky în cazul în care se consideră util.
    Attached Images Attached Images questions.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Akyy1994's Avatar
    As avea eu o intrebare destul de off-topic.Exisa joburi online pentru elevi/studenti ,sau vreo metoda care sa ajute elevii sa nu mai depinda financiar de parinti?Tot caut joburi care ar putea fii practicate de catre oricine,de acasa,care sa si aduca niste bani in plus.
    Devine enervant sa tot depinzi de parinti...

  3. #3 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    www.odesk.com
    Daca stii engleza poti face transcripturi/data entry, daca te pricepi la scris articole poti face aia, sunt si traduceri ro-en sau en-ro.
    Vezi ca este thread dedicat.
    Si pe mturk ai putea incerca - http://www.consolegames.ro/forum/f35...-mturk-amazon/
    Sau daca esti creativ ia exemplu de la Luigi. Sunt site-uri care te platesc pt. a face un design de tricou.
    Ar mai fi varianta cu franciza de epilare lol. Aud ca se castiga bine.

  4. #4 SP
    Junior Member bicepsul's Avatar
    de ce in thread=ul deschis mi se baga toate reply-urile intr-unul singur in loc sa faca mai multe posturi? ceva gen ca si cum as da quote chiar daca dau quick reply sau post reply/\

  5. #5 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by bicepsul View Post
    de ce in thread=ul deschis mi se baga toate reply-urile intr-unul singur in loc sa faca mai multe posturi? ceva gen ca si cum as da quote chiar daca dau quick reply sau post reply/\
    din cauza asta
    Nu folositi UP-uri consecutive decat dupa o perioada de minim 24h! Orice post al dvs. urmat de un alt post in perioada mai mica de 24h va fi automat "merged" de catre server. Deasemenea nu sunt permise UP-uri decat pe threadurile de vanzare/cumparare proprii.
    si apropo m-am chinuit sa inteleg ceva din ce ai scris

  6. #6 SP
    Member AVoF's Avatar
    cum pot vedea ceilalti membri dintr-un grup de yahoo?

  7. #7 SP
    Junior Member bicepsul's Avatar
    AVoF daca te referi la cei offline poti da ctrl+f.
    mersi de raspuns AndRewqp, o sa incerc sa fiu mai explicit de acum inainte cand mai am vreo nelamurire.

  8. #8 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    cu ce pot sa deschid un fisier de tip .VCF? din cate stiu merge cu outlook da nu stiu cum naiba se foloseste asa ca as dori sa stiu si alte programe. multumesc anticipat.

  9. #9 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    cu ce pot sa deschid un fisier de tip .VCF? din cate stiu merge cu outlook da nu stiu cum naiba se foloseste asa ca as dori sa stiu si alte programe. multumesc anticipat.
    VCF File Extension - Open .VCF files

  10. #10 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am o intrebare legata de conectarea unor boxe la TV. Am un sistem de boxe pe care vreau sa il conectez la televizor. Sistemul se conecteaza la calculator printro mufa obisnuita, daca nu ma insel de 3.5 . Vreau sa stiu daca pot pune o mufa sau cv cu care sa le conectez la TV. Televizorul e HD Ready dar nu are acea mufa obisnuita de calculator de 3.5

  11. #11 SP
    Senior Member muggs's Avatar

  12. #12 SP
    Member AVoF's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Am o intrebare legata de conectarea unor boxe la TV. Am un sistem de boxe pe care vreau sa il conectez la televizor. Sistemul se conecteaza la calculator printro mufa obisnuita, daca nu ma insel de 3.5 . Vreau sa stiu daca pot pune o mufa sau cv cu care sa le conectez la TV. Televizorul e HD Ready dar nu are acea mufa obisnuita de calculator de 3.5
    Gasesti prin hyper-market-uri, 7.99ron.Daca nu le confund, mi se pare ca in Cora am vazut.

  13. #13 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Perfect. Merci mult de tot muggs si AVoF

  14. #14 SP

  15. #15 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am si eu o problema cu plata pe zavvi. Imi arata "paymant problem" si daca dau "resolv" ma trimite pe o pagina goala. Am fost la banca si i-am spus la tip-ul ala ce problema am, a spus ca totul e ok, cardul e valabil si online....

    Ce mai am de facut sau ce nu am facut ?
    Attached Images Attached Images untitled.jpg untitled2.jpg

  16. #16 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Stie cineva un program bun cu care sa pot sa convertesc filmele in format MP4?Imi trebuie pentru Psp.

  17. #17 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Xilisoft.

  18. #18 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    E bun acest pc pt 1000 lei?
    Imi puteti recomanda unul de gaming pana in 1000 lei ? (nu laptopuri , ma intereseaza sisteme desktop)

  19. #19 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca il vrei pentru jocuri, cu ala nu te poti juca nimic. E mai greu de facut un calculator pana in 10 mil (fara monitor), dar iti recomand sa-l faci pe bucati. Dar cel mai bine ramai la PS3 pentru gaming si pe PC sa stai doar pe net, filme, muzica.

  20. #20 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Asa ziceam si eu, sa raman cu PC-ul doar pentru muzica, filme si stat pe net, iar PS3-ul pentru jocuri.Dar parca vreau sa ma joc BC2-MP si pe PC, sau Starcraft2, sau MMORPG-uri cum ar fi Rift si WoW.Parerea mea e sa ti-l faci pe bucati, cum a spus si razvanrazy, nu se merita sa-l cumperi deja facut.Mai ales placa aceea video e bleah TOTAL.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 51 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Se poate modifica numele unui thread ? By Rad00 in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 22-12-2011, 20:26
  2. Replies: 17 Last Post: 17-09-2010, 14:12
  3. Replies: 5 Last Post: 10-01-2009, 13:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts