Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 28 FirstFirst ... 18 26 27 28
Results 541 to 550 of 550

Thread: Romanii au talent!

  1. #541 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by hitokiri View Post
    Felicitari. Tocmai incurajezi la mai multa escrocherie si inseleciune. De parca nu era destula in Romania noastra. Normal ca asta e cheia succesului in tara asta populata de oameni extraordinari. Banii, tzepele si minciunile sa fie la maxim. Talentul si inteligenta oamenilor precum Cristian Leana (tipul cu Rubik cube) e inutila.
    Cristian Gog a facut spectacol..orice magician face trucuri si inseala oameni..d'oh...iar ce a facut Cristian Leana nu mi s-a parut ceva iesit din comun avand in vedere ca e foarte inteligent...iar concursul se cheama Romanii au talent nu Romanii sunt inteligenti..
    cu putina practica oricine se poate apropia cat de cat de ce a facut Leana..atentie!am zis doar apropia..el a facut mult mai mult ajutat si de inteligenta..

    si e interesant sa vad cum toti acum fac gura cand au vazut ca au fost inselati ...lol..daca ati stii voi de cate ori sunteti inselati in lumea asta in orice moment

    deception a fost intotdeauna un lucru foarte comun si raspandit..si va fi in continuare..

  2. #542 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Corect, fellow assassin. Nothing is true, everything is permitted. Tipul a facut spectacol, a vandut trucul f bine si a castigat. Si mie mi-a placut dar nu l-am votat pentru ca am vazut prin multe dintre trucurile lui. Dar acum sa nu exageram si sa il prea ridicam in slavi. Oricat de bine ai impacheta un r***t, tot un r***t ramane. Doar ca acum are 100000 de euro in buzunar.

  3. #543 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Esti fix tipul ala de persoana pe care am mentionat-o mai devreme. De ce sa-l faci rahat? E clar ca nu ti-a placut asa mult, dar hai sa nu o dam in clisee. Si ce te face sa crezi ca nu ai nevoie de talent si inteligenta sa faci ce a facut el? Si eu merg pe un principiu... oricine a calcat pe scena TED (Gog did it) poseda inteligenta si talent . Dar asta e o chestie asa, personala. Fiecare cu al lui, dar hai sa nu jignim.

    L.E.: acum ca am citit mai bine, mi-am dat seama ca trucul l-ai facut rahat si nu pe el. Mea culpa. But the idea stands.

  4. #544 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Pai din pacate "magia" asta este toata inselaciune. Absolut toate trucurile folosesc obiecte manarite, sau carioci care topesc metalul, sau prostii de genul asta. Magia in sine consta in talentul omului de a iti ascunde lucrurile astea cat mai bine. Asta ar trebui sa fie cunoscut din start cand e vorba de magicieni.

    Nu are rost sa te intrebi "e posibil ce a facut?" , ci mai bine "ce obiecte manarite a folosit si cum a reusit sa le ascunda de mine asa bine?".

    Asta sper ca se stia din start. De asta mi se pare ciudat sa vina oamenii sa zica : " Vai de capul meu, nu are puteri supranaturale...LINSATI-L!". Wtf..toti stiam ca e o "inselaciune" de la inceput...la ce va asteptati?

  5. #545 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Exact, asta e ca si cum ti-ai ucide parintii cand ai afla ca ei sunt de fapt Mos Craciun.

  6. #546 SP
    Junior Member Liaz Adrian's Avatar
    Vă mai amintiţi, domnilor, de Popa Tudorel?
    Acest om, care imita: motocicleta; autobuzul rom�nesc; etc.
    Mie mi s-a părut destul de amuzant, datorită că imitarea �ntră �n amuzamentul meu.

  7. #547 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Quote Originally Posted by Liaz Adrian View Post
    Vă mai amintiţi, domnilor, de Popa Tudorel?
    Acest om, care imita: motocicleta; autobuzul rom�nesc; etc.
    Mie mi s-a părut destul de amuzant, datorită că imitarea �ntră �n amuzamentul meu.
    Atenție, te strigă limba rom�nă! Vezi că o doare!

  8. #548 SP
    Junior Member Liaz Adrian's Avatar
    Adică ăsta?

  9. #549 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Sadismek View Post
    Atenție, te strigă limba rom�nă! Vezi că o doare!
    Nu stiu de ce, dar imi suna a Caragiale ))

  10. #550 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Americanii au talent:





    Se pare ca au sosit Jedi-i sau Sith-ii pe Pamant.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 28 FirstFirst ... 18 26 27 28

Similar Threads

  1. Sungha Jung - super talent By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 3 Last Post: 07-07-2009, 23:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts