Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 60 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 LastLast
Results 1,161 to 1,180 of 1191

Thread: Ce ma bucura (acum)

  1. #1161 SP
    Banned Templier's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Am luat sala !! Mai urmeaza traseul si ala sunt

    Dau de baut
    Bafta multa!!!

    Cand ai traseul?

  2. #1162 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Tocmai prin februarie dupa ce ca am stat azi 5 ore in picioare in tampenia aia de DRPCIV, m-au programat si la mama dreq. O sa mai incerc reprogramari, poate poate.

  3. #1163 SP
    Banned Templier's Avatar
    pai murim de sete pana in februarie

  4. #1164 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Va dau acum si atunci va dau dublu

  5. #1165 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Niste porci. Mie mi-a expirat scoala ca ma programau din an in paste, daca se intampla sa mai si pici ceva, trebuia sa astepti 2 saptamani pana cand puteai sa te duci sa te programeze iar (deci minim vreo 4-5 saptamani intre examene).

  6. #1166 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Este o reala problema cu permisele, cel putin pe Bucuresti. Atat la examen cat si la ghiseu, dupa cum ati vazut probabil si la TV, ca nu a intrat Tariceanu prin spate de prost. Nu mai au personal (i-au tot saltat pe aia care primeaua "donatii"), aia care au ramas trebuie sa se imparta in cateva locatii in fiecare zi, azi aici-maine acolo. Sunt multi care s-au inscris vara la scoala si acum se vede treaba asta. Am un prieten care a fost programat undeva pe la 1 luna si jumate dupa ce a luat sala, ceea ce in aceste conditii, este acceptabil. Auzeam si de 2-3 luni. Absolut mizerabil sistemul care trebuie schimbat din radacini.


    De asta expira scoliile, pentru ca dai o data, pici, astepti vreo 16 zile sa poti sa te reprogramezi si te cheama la vara cand au ei loc.

  7. #1167 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ma amuza parintii care vor sa-si aduca copii de 10-12 ani la Bad Santa 2(n-15) desi li se explica la caserie ca filmul are scene cu tenta sexuala si limbaj foarte vulgar, iar apoi aceeasi parinti iesa furiosi din sala: "Ce fel de film e asta?", "De ce aduceti filme d'astea?" etc.

  8. #1168 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Mă bucur că și-a cumpărat și fratele meu(mai mic) un ps4. Altfel ținem legătura(e în UK), plus că am si cu cine să fac game sharing.

  9. #1169 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Mai mult rad in lacrimi cat de amuzant de prost este sezonul 6 din American Horror Story! Dupa asta sunt tare curios daca mai primesc un alt sezon! deci Sezonul 6 este black comedy de la inceput la final

  10. #1170 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Netflixu pe ps4. O luna gratis perfecta pentru perioada de vindecate.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #1171 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu se mai bucura nimeni pe aici? Doar suparati... las ca ma bucur eu ca am luat carnetu in sfarsit. Cinste la toti consolistii !!

  12. #1172 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mă bucur pentru tine

  13. #1173 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Bv man. Unde ai dai examenul, in ce zona? Condu cat poti mai mult la inceput, te va ajuta sa capeti incredere in tine. Si ai grija la trecerile de pietoni, se arunca unii pe ele de zici ca au scut invizibil. SI cum in Bucuresti toti parcheaza inainte de sau chiar pe trecere, nu vezi nimic.

  14. #1174 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am facut scoala in zona Parc Carol, dar am dat pe la Teatru Gloria...asa a vrut examinatorul.
    Ma rog, m-am descurcat. Am vazut si eu cum este traficul in Bucuresti. Oribil.

  15. #1175 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hehe, crede-ma ca inca nu ai vazut nimic

  16. #1176 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ma astept la ce-i mai rau

  17. #1177 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Cu dedicatie pentru boboc.


  18. #1178 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Ar fi bine sa activati si subtitrarea.



    ---------- Post added 05-03-2017 at 14:00 ----------


  19. #1179 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    My name is here!
    Attached Images Attached Images 17097884_1578635735487521_2330904295023601489_o.jpg

  20. #1180 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    Ce joc este?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 60 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma enerveaza (acum) By weriwulf in forum Offtopic
    Replies: 5002 Last Post: 22-12-2022, 12:25
  4. Ce te bucura cel mai mult atunci cand joci un joc ? By colossus in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 07-03-2014, 19:13
  5. Replies: 4 Last Post: 27-12-2008, 20:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts