Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Stie careva unde pot castiga un xbox ?

  1. #1 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar

    Stie careva unde pot castiga un xbox ?

    stie careva unde pot castiga un xbox ?
    deocamdata nu pot sa imi achizitionez unu si nu cred ca acest lucru o sa se intample cat de curand si caut cum sa castig unu
    nu vrea site gen lockerz,freegbiess sau etc
    ms

  2. #2 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Mai bine iti puneai avatarul cu MO, ti s-ar fi potrivit mai mult. Sau ai incercat sa fi ironic ?!

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu stiu unde poti castiga un Xbox, dar stiu unde poti castiga un Porsche. Te intereseaza?

  4. #4 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    si uite asa, daca castiga pe undeva un icsbocs, se mai naste un pirat...

  5. #5 SP
    Member mariuck's Avatar
    hai ca asta a fost tare ))))
    Dar daca nu stiti unde se poate castiga un xbox pentru colegu.. poate stiti unde pot castiga eu un chinez mic sa faca curatenie prin casa si sa ma ajute la munca pentru facultate

  6. #6 SP
    Member Dasani's Avatar
    Du-te la munca si cumpara-ti.Si tu esti unul din aia care vor sa primeasca totul de pomana?naspa...

  7. #7 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Nu stiu unde poti castiga un Xbox, dar stiu unde poti castiga un Porsche. Te intereseaza?
    Da-mi mie informatii pe PM. Sunt interesat. Este diesel? Altfel renunt...

    Si sa aiba navigatia piratata, sa nu stau in service sa faca upgrade!

  8. #8 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by mariuck View Post
    hai ca asta a fost tare ))))
    Dar daca nu stiti unde se poate castiga un xbox pentru colegu.. poate stiti unde pot castiga eu un chinez mic sa faca curatenie prin casa si sa ma ajute la munca pentru facultate

    Asta e tot ce pot oferi.

  9. #9 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ce oameni răi, măi nene. Costyn, nu-i băga �n seamă pe miștocarii ăștia, uite aici poți c�știga un XBOX 360 Slim 250GB: http://winaxboxslim.com/forfree.html

    Iar pentru jocuri nu trebuie să-ți faci griji, este plin internetul de trackere.

  10. #10 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    La orice magazin de produse electrocasnice, te duci si dai 1100 de lei si castigi automat un Xbox.

  11. #11 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    La orice magazin de produse electrocasnice, te duci si dai 1100 de lei si castigi automat un Xbox.
    Excelent !!!

  12. #12 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Crezi ca un xbox este un premiu ce se castiga usor?
    Du-te si munceste sau strange-ti alocatia(banuiesc ca esti elev)!Tipic: de la atatea promotii si concursuri vi s-a umplut capul numai de asa ceva!

  13. #13 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Asta e un thread de trolling...

    Daca tu chiar iti doresti un xbox si provii dintr-o familie ce nu dispune de bani pentru asa ceva...iti recomand sa urmezi unul din urmatoarele sfaturi:

    -te apuci cu burta pe carte si promiti parintiilor ca vei fi un elev /fiu model , disciplinat si toate cele , astfel vei primi burse de merit si participi si la olimpiade(o colega a primit un laptop) si parintii iti vor aprecia vointa si vor face astfel incat tu sa fii fericit in vacanta de vara sau poate putin mai tarziu! (experienta proprie)

    -iti cauti un hobby/talent si profiti pana la maxim de el, dar sa nu uiti sa si exersezi, . Sa bati mingea nu se pune drept talent*

    -cauti un part-time job gen:impartit fluturase , cupoane sau mai stiu eu ce.

    -inveti sa faci ceva util gen :reparat biciclete , pc-uri, etc...si apoi sa pui afise prin blocurile vecine sau sa iti anunti prietenii , rudele si cand au nevoie , sa apeleze la tine pentru sume modeste(nu pune preturi imense , mai intai incearca "piata")

    Daca astepti destul, totul vine de la sine!

    Ce am scris mai sus este 100% sigur, tot ce ai de facut este sa iti impui in minte ca ai un scop.

  14. #14 SP
    Member TheSpider's Avatar
    ce mai tampita intrebare pe care am vazut-o...daca as sti unde se castiga un xbox,de ce ti-as spune tie in loc sa ma duc sa-l castig eu?
    in loc sa te apuci sa strangi bani de xbox stai sa cauti concursuri pe net...

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    A fost buna gluma. Dar s-a inchis...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. De unde pot lua un sac gen fotoliu? By seven1994 in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 31-05-2017, 00:32
  2. De unde pot cumpara carcase de jocuri PS4 ? By catalynu in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1 Last Post: 09-04-2015, 15:29
  3. Replies: 1 Last Post: 31-12-2013, 12:00
  4. Unde pot gasi un singur dvd dl? By Dunno in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 19-12-2008, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts