Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 217 of 251 FirstFirst ... 117 167 207 215 216 217 218 219 227 ... LastLast
Results 4,321 to 4,340 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #4321 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Ma enerveaza ca e super vremea afara si prietenii mei dragi au chef de Fifa nu de un fotbal.

  2. #4322 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ma enerveaza aia care trag jocuri dupa internet.

  3. #4323 SP
    Member ymess's Avatar
    Dan Bursuc

  4. #4324 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Ninge

  5. #4325 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    EA si serverele lor .

  6. #4326 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am o bafta de imi vine sa-mi trag singur un pun in ochi: in august cand aveam bani de ps4, a intervenit o nunta la care eram nevoit sa merg ca e fratele logodnicei mele...amu ca am bani de un x1 au intervenit alte magarii.

  7. #4327 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Mai sunt inca ~26 de ore pana pot juca DOA5 last round si sa vad cum este jocul, cat de bine merge sau nu... De ce este lansarea luni seara si nu se putea lansa in weekend... .

  8. #4328 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    This:
    Attached Images Attached Images screen-shot-2015-04-02-10.37.29.png

  9. #4329 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Dafq is that?! Esti conectat la un wi-fi public?

    On: Un coleg de-al meu si-a dat demisia, iar managerul a adus un om nou in training abea dupa ce si-a terminat fostul coleg preavizul.
    In consecinta lucrez de 3 saptamani fara nici o zi libera.

  10. #4330 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    "PC master race" - in special acuma cu lansarea DOA 5 pe PC, dupa cum stiti in cazul meu folosesc mai mult PC-ul pentru gaming, dar o fac pur si simplu ca pentru mine este mai comod si mai accesibil (a nu se intelege gresit nu zic ca este mai comod pc-ul decat consola pur si simplu este o preferinta de a mea), ma intereseaza sa ma joc si sa ma bucur de jocurile mele la fel ca restul persoanelor de pe aici, nu sa stau sa numar pixelii... de aceea in ciuda faptului ca detin un pc (care din punctul meu de vedere este "consola mea" ) am preferat CG si nu un forum PC gaming, pentru ca aici discutam despre jocuri fie ele bune sau rele si se apreciaza continutul lor nu doar pixelii.

    Acuma sa ne intoarcem la DOA 5 LR, nu este cel mai stralucit port, are lipsurile lui dar totusi este un port solid, si ce face, face bine, este stabil, arata bine, si merge excelent, in schimb tot ce aud intr-una este de blestematul soft engine si de ce nu a fost inclus pe PC, nu mai intereseaza pe nimeni gameplay-ul, faptul ca din punct de vedere grafic se potriveste cu directia artistica a jocului, soundtrack-ul bestial, caracterele, stagiile superbe, pe scurt nu mai conteaza continutul doar acel soft engine, jocul este catalogat de unii ca esec pentru cateva efecte amarate, asta ma enerveaza....

  11. #4331 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cativa baieti(nu toti) care vand jocuri pe bazar cu 10lei mai ieftine decat in magazin dar cer 25lei pe transport.
    Voi ati cumpara de la voi?

  12. #4332 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    La asta mă gândeam şi eu, găsesc mai ieftin pe OLX decât pe forum.

  13. #4333 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Ma enerveaza vremea "superba"...partea "frumoasa" e ca va fi din ce in ce mai rau

  14. #4334 SP
    Member denists66's Avatar
    Ma enerveaza ca am vorbit cu 3 prieteni sa ne gasim diseara si acum 10 minute 2 m-au sunat ca nu mai vin..

  15. #4335 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Cocalari care şi-au luat GoPro ca să "se pozeze" pe terasă la o bere. Îl denumesc şmecher "băţ"... Cum, coane? **** this ****!

  16. #4336 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Nesimtirea ! Am un vecin care probabil si a schimbat pamantul la flori, iar acum, cand am iesit pe balcon, mi am gasit masina plina de pamant si flori , nu stiu cine ii, dar daca il prind, o sa i para rau la mamica sa ca si a desfacut picioarele.

  17. #4337 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    O sa ajunga cumva...... pamant de flori?

  18. #4338 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  19. #4339 SP
    Banned tacconi's Avatar
    Abuzurile "domnului moderator" TUDY care se pare ca tanjeste după putină cenzură! Sunt banat de către acest individ de 2 luni pe chat pt ca am îndrăznit să postez un titlu de ziar! Stiu că urmează să fiu banat iar pt ca atât stie... E greu cu dialogul.. e mai usor sa alesi pe un buton sa dispară ceea ce nu ne convine! Rusine mai mic comunist!

  20. #4340 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Esti amuzant...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 217 of 251 FirstFirst ... 117 167 207 215 216 217 218 219 227 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts