Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 196 of 251 FirstFirst ... 96 146 186 194 195 196 197 198 206 246 ... LastLast
Results 3,901 to 3,920 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #3901 SP
    Member legokid220's Avatar
    Eu l-am trimis mail... dar ca de fiecare data numa' a 2 a zi imi raspund. si au niste raspunsuri asa stupide de iti vine sa vb cu ei ca la usa cortului.
    Daca va mai aduceti aminte nebunia cu The last of as de la Altex ... inainte cu o saptamana pe situ lor ziceau ca il au pe stok , angajzatii ziceu ca nu e pe stok la unii ziceu ca este iar la altii ziceau ca nu este..
    Mi-e mia zis o duduie (nu i-am retin numele) ca nu este pe stok si ca va intra pe data de 24, parca ...
    I-am zis la DUDUIE ca sa anuleze comanda fiindaca eu vroiam jocul atunci ..nu la lansare, mi-a raspuns cu un mail : Va vom suna pe data de 24 sa ne confirmati daca va ramane valabila comanda. (in momentul ala imi venea s-o injur ... sa-i zic ca e retardata , am zis s-o anulezi, ANULEZI femeie) m-am calamat... am asteptat mi-am adus aminte ca trebuie sa sune altex sa ma intrebe daca mai vreau jocul, n-au facut-o ...am zis ca pana la urma nu o sa mai trimita (asta fiind pe data de 30)pe data de 2 ma suna curierul aveti un colet de la altex ! i-am zis frumos .. Nu-l accept , returnatil !

  2. #3902 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Let's get back on topic!

    Acum ma enerveaza ca toata lumea discuta despre Varanu si Antena 3... O fi bine? O fi rau?

  3. #3903 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Daca asa le-ai scris si in mail, inteleg de ce ti-au raspuns in sictir.

    ---------- Post added 08-08-2014 at 17:33 ----------

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Let's get back on topic!

    Acum ma enerveaza ca toata lumea discuta despre Varanu si Antena 3... O fi bine? O fi rau?
    Inclusiv tu

  4. #3904 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Acum ma enerveaza ca m-ai enervat, si nu mai vorbesc despre Varanu. Nah!


  5. #3905 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Let's get back on topic!

    Acum ma enerveaza ca toata lumea discuta despre Varanu si Antena 3... O fi bine? O fi rau?
    Lasa lumea sa se bucure

  6. #3906 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Zborul mi-a fost amanat noua ore, de la ora 3 la 12 noaptea. La turci. Sa nu zburati cu Pegasus Airlines. Niste scarbe.

  7. #3907 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Se mai intampla , nu e neaparat vina lor. De obicei cand sunt intarzieri mai mari compania de care apartine avionul iti ofera o camera la hotelul din airport sau unul apropriat sa nu fi nevoit sa astepti ca un boschetar pe acolo.

    Luna trecuta cand am fost in Finlanda a fost o intarziere de aproape 24h din cauza vremii si unor probleme la motor

  8. #3908 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu stiu ce sa zic, zbor odata pe luna de vreo doi ani, e absolut prima data cand patesc ceva de genul. Mi-au dat acces la un Lounge si cam atat.

  9. #3909 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ca am iesit la tenis de picior si am ajuns sa jucam biliard pentru ca ne ciupeau toti tantarii. Cele mai inutile fiinte!

  10. #3910 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Ma enerveaza ca minunatul meu verisor s-a cam indragostit de o vecina de a mea care este cam... Cam asa. Tipa si-a facut meseria si l-a mancat de bani si l-a lasat balta. Acum nu stiu ce naiba sa ii mai fac ca sta molesit de parca a primit un sut in bile. L-am avertizat dar a dat aia putin din cur si i-a luat ochii.

  11. #3911 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asa a patit si-o ruda de-a mea, dar mult mai grav, a ramas fara bani+casa, dupa care fara slujba si-a trait pe strazi cativa ani. De-abia acum vreo 2 ani si-a mai refacut viata. Women are no joke!

  12. #3912 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Meh, acum si-a revenit putin. In schimb eu am prins o raceala urata de tot.

    Si vorbind de treaba cu fetele, pot fi cele mai mari scarbe posibile, dar sunt un rau necesar. I-am aratat postarea ta, la care el: "Meh, deci se poate si mai rau..." Cred ca i-a mai dat putina incredere, dar tot imi pare rau de el cand il vad asa posomorat. Chiar a iubit-o pe fata asta, cat a durat. Trebuie sa il scot prin oras cand imi trece raceala, poate gaseste el alta. Se ataseaza usor de oameni, poate asta e si rau la el.

  13. #3913 SP
    Member chesterb's Avatar
    Că vecinu' ascultă manele în curte și nu pot să închid geamul că e prea cald...

    Colac peste pupăză s-a mai stricat și aparatul de aer condiționat.

  14. #3914 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  15. #3915 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    N-are sanse, are babe si galeti rosii cu faina si ulei.

  16. #3916 SP
    Member Buyk's Avatar
    Nu cred ca o sa ajungă președinte ala. Asta e părerea mea, iar daca ajunge in cel mai nefericit caz, fugiți fraților.

  17. #3917 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Va spun eu ca ajunge, sunt multi tarani care voteaza si multi destepti care n-o fac. Plus ca dreapta e sparta in prea multe ramuri ca sa ia unul mai multe voturi. Dar devine offtopic politic, carry on

  18. #3918 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Ca nu am reusit sa-mi gasesc un INTERNSHIP

  19. #3919 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    "This hoes ain't loyal"
    Din pacate, adevarat

  20. #3920 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    Ca nu am reusit sa-mi gasesc un INTERNSHIP
    Pai internship pentru toamna, pentru anul viitor, sau cum? Nu primavara/vara se cauta?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 196 of 251 FirstFirst ... 96 146 186 194 195 196 197 198 206 246 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts