Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 244 of 251 FirstFirst ... 144 194 234 242 243 244 245 246 ... LastLast
Results 4,861 to 4,880 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #4861 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Hai sa fim seriosi, la ce gluma de campanie electorala a avut PNL-ul, rezultatul nu ar trebui sa surprinda pe nimeni.

  2. #4862 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Dogmatic. Nu detaliezi?
    Ce rost mai are, nu ai televizor?

  3. #4863 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ca iar o sa muncesc (aproape) degeaba inca vreo 4 ani de zile ca sa aiba ce fura (in continuare) lipitorile astea ipocrite.. probabil trebuie sa mai moara niste generatii pentru a vea si noi o tara (mai) normala.

    PS: la ora 18.00 in Teleorman prezenta la vot la vii a fost 35% si la morti 42%

  4. #4864 SP
    Member iUser's Avatar
    Spitalele din Romania...

    Multa sanatate tuturor, sa nu ajungeti in lagarele astea!

  5. #4865 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    În țara asta trebuie sa te rogi sa nu ajungi prin spitale, te duci cu ceva ușor, ieși mai bolnav decât ai fost. Deh, asta merităm, suntem ceea ce votăm.

  6. #4866 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Discutiile despre vot au fost mutate aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f35...ar/index8.html
    spor la discutie

  7. #4867 SP
    Member iUser's Avatar
    @Dant3 La 7 dimineața ar trebui să mă pregătesc de operație, dar mi-e absolut imposibil să dorm de zgomot, iar patul îmi provoacă o durere insuportabilă de spate, sunt câteva fiare și o saltea antică care mai rău face. Măcar am uitat de emoții, au fost înlocuite de nervi.

  8. #4868 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Multa sanatate domnu'!

  9. #4869 SP
    Banned Templier's Avatar
    un alt exemplu ca traim intr-o tara de *** indiferent de ce partid e la conducere :

    vorbesc cu vodafone pt prelungire de contract si achizitionarea unu telefon. le trimit contractul semnat si in 3 zile trebuia sa primesc telefonul (curierii de la vdf merg pe jos aparent). trec 3 zile si nimic, ii sun si imi spun ca nu s-a procesat comanda ca nu gasesc CUI-ul firmei . le trimit CUI-ul si ii intreb de ce nu mi-au zis din prima ca astazi sa primesc telefonul la care ei zic ca nu stiu si acum mai trebuie sa astept inca 3 zile (lucratoare bineinteles)

  10. #4870 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Vodafone au inceput sa fie varza la nivel de customer care. Daca doresti sa iti cumperi telefon, sa faci abonament ori sa prelungesti abonamentul la ei, totul frumos. Dupa...
    De ex: de cateva luni factura pe mail nu prea se mai trimite; 1 luna da, 1 ba; sau daca ai mai multe abonamente diferite la ei (toate cu acelasi mail) ai surpriza sa fie trimise doar 1 din 3, si nici macar la data emiterii facturii, ci la zile bune dupa.
    Daca ii contactezi iti raspund cu mesaje care te fac pe tine sa te simti vinovat ca i-ai cautat pentru o problema (care mai este si recurenta), nici nu mai zic sa vina dupa si sa iti zica ca s-a rezolvat samd.
    Si azi am aflat ca au problemele astea si cu transmiterea normala a facturilor (prin posta).
    Bine ca la reclame destepte sunt maestri.

  11. #4871 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    fraaaack sakes, dupa un mileniu' gasessc si io din nou un thread delicios (cel cu plecarea templierului) si nu mai pot posta ca e inchis!! )

  12. #4872 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai unde ai fost pana acum? Ai avut tot timpul sa contribui

  13. #4873 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pana mea, am atata treaba la birou de cateva luni incat foarte rar mai am timp sa intru pe forum, asa cate 5 minute sa vad ce noutati au aparut. Aveam acum o pauza si gasesc diamantu' ala de thread tocmai inchis. Anyway, ma prapadesc de ras: stuff serial killers are made of, I tell you!!

  14. #4874 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Da la telefoane greu mai răspunzi. Meriți câteva palme.

  15. #4875 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Vezi sa nu te superi sa ne spui si tu adio ca nu-ti raspunde Rasko la telefon

  16. #4876 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Acum ma enerveaza ca nu sunt deloc nervos.

  17. #4877 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Da la telefoane greu mai răspunzi. Meriți câteva palme.
    Lasa-l ma ca e agitat, pe altii uita sa-i si mai sune, acum ii fac thread

  18. #4878 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ca ieri mi-am comandat placa video si azi vad ca primesc voucher de 60 de lei... si comanda e deja platita cu cardul. FML!

  19. #4879 SP
    Member rolleer's Avatar
    Faptul ca a trebuit sa platesc taxele si impozitul.

  20. #4880 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Hai ca am ajuns la vorbele colegilor forumisti cu traficul din Bucuresti . Vai de mine cati draci.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 244 of 251 FirstFirst ... 144 194 234 242 243 244 245 246 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts