Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 245 of 251 FirstFirst ... 145 195 235 243 244 245 246 247 ... LastLast
Results 4,881 to 4,900 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #4881 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    O sa te obisnuiesti, crede-ma. Atentia si calmul sunt de baza cand te urci la volan

  2. #4882 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Eu tocmai ce-am revenit dintr-o vacanta.. si-am zis ca e din cauza asta, dar e "nasol rau ma nene".. a fost jale saptamana asta cu traficul prin orasul lui Bucur..
    Dar e ok, sigur e mai bine.. e pin de masini scoala de soferi, la adus SH-uri de-afara pe te miri ce este si mai usor fata de cum era acum 1-2 ani, sosesle nu avem, transportul in comun e varza, piste de biciclisti doar pe hartie.. good times!

  3. #4883 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Vanzatorii de jocuri ce vand numai in orasul lor. Nu mai poate omul sa isi ia un joc nou mai ieftin daca nu sta in Bucuresti sau alt oras mare (da, lenea s-a transmis si in provincie desi aici eu zic ca e mai greu sa iti vinzi jocul cu ifosele astea).

  4. #4884 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Eu trimit prin posta, chiar daca am avut si neplaceri... Clientul e client, nu conteaza zona, tot cu bani plateste

  5. #4885 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Acum ma enerveaza ca sunt mai falit ca niciodata! Ma enerveaza ca sunt la un pas de a pierde firma pe care m-am chinuit sa o cresc timp de 11 ani... si cred ca sunt la 2 pasi de a pleca din tara asta unde daca incerci ceva cinstit esti fraier! Ma enerveaza ca vad ditamai compania care plateste de 10x mai putin pe suport IT decat pe femeia de serviciu cu 4 clase... Ma enerveaza ca vad investitii de 2 lei in IT&C la companii, dar in schimb isi cumpara masini de sute de mii de euro. Ma enerveaza multe acum, dar incerc sa nu le dau curs, ca nu-mi fac decat sange rau.

  6. #4886 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    ^Iti urez succes, si cu firma si cu situatia financiara, stiu prea bine ce inseamna sa fi falit... Si ar fi trist tocmai pe tine sa te vedem plecat, ca sa nu mai pomenim ce lovitura ar fi pentru CG.

    ---------------------------

    Nici pe de parte atat de grav dar am cumparat mobila de pe emag... Instructiunile sunt in rusa... Imaginile inexistente ... F*** YOU TO EMAG (sau cine le-o fi vandut)!

  7. #4887 SP
    Member esop's Avatar
    Dar ce nu ma enerveaza acum.....

    De la sistemul de cacao din Ro. Cu personaje la chipiu care trebuie sa-si faca norma. La persoane in negru care te tin 1 an la judecatorie pentru o decizie simpla ce dura maxim cateva luni. Pana cand se da verdictul final si irevocabil. "Se accepta partial" Traducere: mergi la primarie sa recuperezi amenda. DAR lasa totusi permisul la politie si stai pe bara o perioada! -- Ce anume. Nu ai inteles cum functioneaza treaba? Daca castigai in totalitate unde ajungeam. Pe urma.... dadeam curaj si altora sa se lupte cu morile de vant.

    Pana la faptul ca ma rog de seful meu din noiembrie anul trecut, de cand am facut termenul, sa imi faca un simplu referat de promovare, ca sa pot intra si eu pe lista comisiei de examinare. Sa ma pot pregati pentru examenul ce ar urma sa-l dau apoi. Ca suntem deja in martie! Timp in care eu lunar pierd minim cateva sute de lei la salariu. Bani pe care nu o sa-i primesc retroactiv. Ca deh.. revenim.. legislatia din Ro
    Ah.. si sa nu uit ca am 50+ zile de Co. neluate pe anul 2016 si 2017! In timp ce altii stau mai mult prin concedii medicale sau de odihna. Si dorm pe ei la munca!

    //
    MonkY Am vazut postarea ta. Imi pare rau sa citesc astfel de lucruri. Chiar daca nu ne cunoastem personal.
    Din pacate, ma identific cu ce spui acolo. Am trecut prin ceva asemanator. M-am luptat aproape 7 ani intr-un domeniu care imi placea foarte mult marketing/it/grafica.. Cu tot felul de sacrificii. Crezand ca realizez ceva.
    Am angajat prieteni. Ca apoi tot ei sa-mi faca cele mai mari probleme. Muncit ore nesfarsite.... si pentru ce... sa ajung sa-mi f*** sanatatea.
    Asa ca a trebuit sa o iau complet de la zero. In cu totul alt domeniu. Si a fost nespus de greu...

    Sper sa nu-ti pierzi firma! Sa gasesti o cale sa razbesti.
    Si sa te mai gandesti la treaba cu cinstitul. Asa imi spuneam si eu candva. Gata, am terminat-o. De maine imi las toate principiile la o parte si devin .... Dar degeaba, nu am putut sa ma schimb.
    Eddard Stark style! Ca sa fac o gluma. Sperand ca finalul sa nu fie la fel!

  8. #4888 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Ca sunt altii care iti ofera a better Die Hard movie decat poti oferi tu



    Ca tot imi adusai aminte de asta

  9. #4889 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Internetul mobil de la digi, de o vreme tot pica 4g-ul...

  10. #4890 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Ca sa stricat HDD-ul in laptop-ul ce l-am luat mamei la putin timp dupa ce am luat Tekken 7, cred ca ma descurc sa-l schimb dar doamne ce timing ...

  11. #4891 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Acum ma enerveaza o chestie pe care o tot patesc cand postez pe Facebook (in special in grupuri specializate). Deci eu postez ca am o mare problema, ma dau cu capul de pereti, caut o solutie... strig dupa ajutor. Si ce vad? Ca vine lumea si da Like! FFS... Like pt. ce? Iti place ca am o problema, sau cum?

    P.S. No worries Strike105X. Tocmai mi-a picat HDD-ul de 3TB... urmat de monitorul de 30"... Computer life sucks!

  12. #4892 SP
    Banned asperas's Avatar
    Fiind total dezgustat, de modul in care $ony isi trateaza clientii, voi spune decat atat : $ony = gunoaie ! Nu voi intra in detalii de nici un fel..o zi buna!

  13. #4893 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Download-ul infect de pe PlayStation Network, "metoda" pause/resume urca viteza de download la cca 20mb in vreo 3 min scade inapoi la 3mb. :/

  14. #4894 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Acum ma enerveaza o chestie pe care o tot patesc cand postez pe Facebook (in special in grupuri specializate). Deci eu postez ca am o mare problema, ma dau cu capul de pereti, caut o solutie... strig dupa ajutor. Si ce vad? Ca vine lumea si da Like! FFS... Like pt. ce? Iti place ca am o problema, sau cum?
    Cred ca si cei care iti dau like au problema respectiva. Si eu sunt pe un grup pe Facebook format in legatura cu un concurs de admitere si observ aceeasi chestie. Cand intreaba cineva chestii legate de inscriere, tematica pentru examen, dau o gramada de insi like. E un fel de : "Suntem mai multi care nu stim chestia asta." Cred.

  15. #4895 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Acum ma enerveaza o chestie pe care o tot patesc cand postez pe Facebook (in special in grupuri specializate). Deci eu postez ca am o mare problema, ma dau cu capul de pereti, caut o solutie... strig dupa ajutor. Si ce vad? Ca vine lumea si da Like! FFS... Like pt. ce? Iti place ca am o problema, sau cum?

    P.S. No worries Strike105X. Tocmai mi-a picat HDD-ul de 3TB... urmat de monitorul de 30"... Computer life sucks!
    Ouch... aia da pierdere...

    PS: uneori cred ca like-ul este si pe post de suport moral dat. Am mai intalnit situatii.

  16. #4896 SP
    Member sahara's Avatar

    Ce ma enerveaza (acum)

    img_0897.jpg

    Stânga eu, m-am saturat sa văd din 4 locuri de parcare 3 sau chiar 2 când parchează soț (X5) și soție (Smart for 4). Claxonat, se uita pe geam și se aseară înapoi la masa. Sa fie sănătoasă.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #4897 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    PS4-le. Nu credeam ca o sa fiu asa hater si sa prind o ura pe consola asta. Ajung acasa cu un chef de Uncharted 4. Pun DVD-ul in consola, trebuie update de 14Gb, dau skip nu ma intereseaza, intru in joc si selectez un capitol, nu mai stiu care. Aflu ca jocul nu era instalat pe HDD si face un prepare. Ok, ma duc sa imi cumpar o sticla de suc si ceva de rontait. Ma intorc fericit ca ma joc, 40 min remaining. M-am dusa dupa cutie, am bagat consola in cutie si acolo o sa putrezeasca.

    Si pana la urma m-am pus sa ma joc RDR. Plung and play. GG WP.

  18. #4898 SP
    Member marv's Avatar
    Dragnea.

  19. #4899 SP
    Member sahara's Avatar
    Ca am dat un pumn in parbriz și l-am spart


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #4900 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Probleme cu internetul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 245 of 251 FirstFirst ... 145 195 235 243 244 245 246 247 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts