Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 20 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 385

Thread: Decizii (Non-Gaming Related)

  1. #201 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    sa spunem ca sunt in aceeasi situatie...in 3000 ron baietii de la My Garage mi-au facut un I5 4440+Radeon R9 270X...intr-adevar as putea sa bag un gtx 760 insa ar insemna sa scad din carcasa, sursa etc.Intre pc asta si ps4 am ales deocamdata pc-ul, intrucat cel actual s-a stricat.De asemenea si eu ma gandesc la un Crossfire in viitor

  2. #202 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Salut, as vrea sa achizitionez zilele acestea un TV LED cu 3D, si am ajuns la aceste doua variante, voi ce ati alege??
    Televizor LED Samsung UE40F6100 Seria F6100 101cm negru Full HD 3D - PC Garage
    Televizor LED 42 LG 42LA6130 Full HD 3D 42la6130

  3. #203 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asteapta Black Friday.

  4. #204 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Sincer as astepta, insa mi-a spus cine de lucreaza la Flanco, cum sa se vor marii preturile inainte cu 2 saptamani iar de Black Friday o sa revina la loc, acum nu stiu ce sa zic, la Samsung e pretul redus deja...
    Edit: Posibil sa mai astept, o sa mai intreb pe la magazine de oferte si de Black Friday, daca nu vor fi oferte o sa ma rezum la unul din astea doua.

  5. #205 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai vor avea probabil acelasi pret ca si acum dupa ce le umfla si dezumfla din nou. Poate totusi gasesti si vreun Sony/Panasonic.

  6. #206 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Acum cu apropierea sarbatorilor am decis si eu sa schimb telefonul ( batranul ip 4) si am decis sa trec putin in tabara android so ce sa aleg intre:

    Htc One mini Vs Nexus 4
    De precizat ca ador aspectul fizic al lui HTC si specificatiile lui Nexus 4..
    So it's a hard battle!

  7. #207 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nexus 4.

  8. #208 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Si eu zic Nexus 4, desi HTC arata superb.

  9. #209 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    iPad 4 vs Air?

    Doar daca exista diferente care sa justifice banii in + pt. Air.

  10. #210 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Parerea mea e ca ambele sunt foarte bune. In momentul asta, Air-ul castiga prin form factor. E mai usurel si mai comod de tinut in mana. In rest, amandoua sunt foarte rapide. Daca le vei pune unul langa celalalt, vei vedea ca sunt foarte asemanatoare ca performante. Deci poti lua linistit a 4-a generatie, daca diferenta de pret dintre cele doua e semnificativa.

  11. #211 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

  12. #212 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    as alege I'M Watch-ul din simplul motiv ca imi place cum arata
    cel de la Samsung din punctul meu de vedere e urat rau

  13. #213 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Daca ai telefon sau tableta Samsung mergi pe ceasul lor, daca nu, idem sol1d.

  14. #214 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    HTC One sau Google Nexus 5?

  15. #215 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu as merge me Htc dintre cele două. Dilema asta o aveam si eu, dar pana la urma m-am hotarat sa incerc LG G2, am vazut multe recenzii bune. Htc e superb, dar am inteles ca bateria e cam slabuta si se încinge destul de mult in jocuri.

  16. #216 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu sunt putin reticent cand vine vorba de LG-uri, tot ce am avut LG s-a stricat la cateva luni dupa ce a expirat garantia .

  17. #217 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai atunci ce cauta Google Nexus 5 in intrebarea ta? Stii ca e facut de LG, nu?

  18. #218 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pentru ca am auzit ca nu mai are problemele specifice rasei lui si ca este foarte bun. Unii spun ca e cel mai bun telefon cu android, dar asa se spune si despre HTC One, de unde si dilema mea.

  19. #219 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Calitate pret da, dar nu la noi unde gasesti cu 2000 varianta cu 16gb. Pana ajung la magazin saptamana viitoare poate ma răzgândesc si eu, e prea frumos HTC-ul

    PS Eu am văzut topuri diferite, dar in mare cam despre 4 telefoane se vorbea mereu. Htc One, LG G2, Sony Xperia Z1, LG Nexus 5.

  20. #220 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E mult mai rapid si fluid Nexus 5 fata de oricare alt Android, chiar si in fata lui Note 3 se misca mai fluid. Bateria tine o zi. Materialele nu se apropie de calitatea HTC, dar pana acum nu s-a zgariat deloc si eu nu umblu cu huse si alte chestii de genul asta. E placut ca Nexus 5 e subtire si cat mai mic, iar HTC One e mai gros si mai maricel pentru dimensiunea ecranului. Daca ti se pare ca 5" e prea mult, ecranul de 4,7" a lui One vine intr-o forma mai mare. Citeste review-ul meu pentru mai multe info despre Nexus 5.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 20 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gaming related clothes By RonanN1 in forum Travel & Fashion
    Replies: 39 Last Post: 22-09-2013, 12:03
  2. Documentare gaming related By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2012, 12:09
  3. Gaming related icons By Graft in forum Foto & Video
    Replies: 23 Last Post: 10-11-2010, 13:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts