Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 492 of 509 FirstFirst ... 392 442 482 490 491 492 493 494 502 ... LastLast
Results 9,821 to 9,840 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #9821 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Vasilica Topor...salut

  2. #9822 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    Brad Pitt face reclama Basarabiei, lol


  3. #9823 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Hey guy s! Aveti idee am facut o comanda pe amazon UK prin ce vine coletul? Trebuie sa ma duc sa il ridic de la posta sau vine direct la usa?

    Thx!

  4. #9824 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pana acum toate comenzile de pe Amazon mi-au venit la usa, unele prin posta, unele prin UPS.

  5. #9825 SP
    Member biagyydog's Avatar
    uhmm....

    Shocking Moment Body Bag Falls From Hearse



    Man stealing £2,500 sex doll called Dorothy caught on camera

  6. #9826 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Va vine sa credeti ca threadu' asta e deschis din 2012?

  7. #9827 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Opa, it's Luigi.

  8. #9828 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    He still alive wtf

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  9. #9829 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    S-a deschis vreun thread cu teoria conspiratiei legata de mine ca am murit?

  10. #9830 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu pentru ca am crezut toti ca ai plecat pe bicicleta in lume ca sa lasi femei bortoase.

  11. #9831 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by zinodaur View Post
    Va vine sa credeti ca threadu' asta e deschis din 2012?
    Cum ajunge la 500 de pagini, il reinnoim si pe el... deschidem altul
    Sa nu uitam:

    Chiar sunt curios ce nume vom gasi pentru noul Spambox...

  12. #9832 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    SpamBox Rezista

  13. #9833 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu zic sa va lasati de prostii si sa va faceti blog-uri. Asa poate va baga "Mos PlayStation Romania" si pe voi in seama...

    Domnisoara in cauza mi-a si sters comentariul... probabil au deranjat-o intrebarile mele... in special cea cu "ce trebuie sa faci ca sa primesti si tu la fel". Ah, credeati ca trebuie sa faci site dedicat pentru console, gen PlayStation? Sau sa motivezi ani in sir oamenii sa cumpere console si jocuri originale? Sa scrii mai bine de 9 ani reviews, news, previews? Sa scrii tone de articole legate de PlayStation, accesorii, TV-uri, etc.? Oh nu... Doamne Fereste! E suficient sa arati ca domnisoara, si sa ai un blog "monden"!
    Attached Images Attached Images 2017-12-11_150138.jpg

  14. #9834 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Oare e posibil sa fi castigat consola la vreun concurs organizat de ei ?

  15. #9835 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai ca de Cetin imi place, dar ce treaba are el cu PlayStation-ul? El avand un blog care este 90% politic/monden... In fine...
    Attached Images Attached Images img_4039.jpg

  16. #9836 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Oare e posibil sa fi castigat consola la vreun concurs organizat de ei ?
    Nicidecum... au trimis la o groaza de bloggeri. Uite un alt exemplu (normal, el sa lipseasca): Zoso.

    P.S. Macar el a fost de treaba, a facut cam ce am fi facut si noi: giveaway.

    P.P.S. Ce tare a fost Zoso. Zice "eu nici macar nu ma joc!" - oare cine Dzeu se ocupa de PR-ul PlayStation Romania?!? Cum sa trimiti tu consola si jocuri unuia care mai mult iti face anti-reclama?!?
    Attached Images Attached Images 2017-12-11_152604.jpg

  17. #9837 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Dar vad ca mergi pana la capat cu public shaming-ul asta... iar eu o sa-ti raspund de fiecare data sa-ti zic ca nu procedezi ok

  18. #9838 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu zic sa va lasati de prostii si sa va faceti blog-uri. Asa poate va baga "Mos PlayStation Romania" si pe voi in seama...

    Domnisoara in cauza mi-a si sters comentariul... probabil au deranjat-o intrebarile mele... in special cea cu "ce trebuie sa faci ca sa primesti si tu la fel". Ah, credeati ca trebuie sa faci site dedicat pentru console, gen PlayStation? Sau sa motivezi ani in sir oamenii sa cumpere console si jocuri originale? Sa scrii mai bine de 9 ani reviews, news, previews? Sa scrii tone de articole legate de PlayStation, accesorii, TV-uri, etc.? Oh nu... Doamne Fereste! E suficient sa arati ca domnisoara, si sa ai un blog "monden"!
    Vai de pln...

  19. #9839 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Dar vad ca mergi pana la capat cu public shaming-ul asta... iar eu o sa-ti raspund de fiecare data sa-ti zic ca nu procedezi ok
    No problem man. Prefer sa fiu sincer si hulit de toti, decat sa aplaud astfel de lucruri. Sau poate tie iti place situatia...

    Anyway, poza zilei, ca sa continuam in acelasi "shaming": omul a primit si 5 gamepad-uri. Eu cred ca ar fi trebuit sa primeasca mai multe, ca sa se poata juca in 8!
    Attached Images Attached Images 2017-12-12_1153252.jpg

  20. #9840 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Stii cum e asta? Chiar daca ai dreptatea ta (si o ai, don't get me wrong, cand vine vorba de faptul ca fanii loiali sunt ignorati constant), vii aici intr-un colt si plangi de parca ti-a furat cineva jucariile si mai intepi si cu porcarii de genul "sau poate tie iti place situatia". Nu fi magar ca solecon te rog
    Voiam doar sa zic ca atitudinea asta nu ajuta la absolut nimic si nu aduce nimic productiv. Acum bineinteles ca ai tot dreptul sa te plangi, dar macar fa-o fara "dat la gioale".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 492 of 509 FirstFirst ... 392 442 482 490 491 492 493 494 502 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts