Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 494 of 509 FirstFirst ... 394 444 484 492 493 494 495 496 504 ... LastLast
Results 9,861 to 9,880 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #9861 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ce pielea lu' Nea Nicu e aici ma, e perioada aia a lunii si s-a simtit miros de sange?

    Sent from my Mighty Mate 9.

  2. #9862 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cum ai auzit de tzatze, cum ai aparut si tu repede

  3. #9863 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu stiu ce sa spun la faza cu tzatzele, am mancat cam multe dulciuri perioada asta...

  4. #9864 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    tzatze?

    Zelda e un ***** overrated.

  5. #9865 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ai scris Horizon Zero Dawn gresit.

  6. #9866 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    A vrut sa zica Xbo$$ n-are jocuri

    Sent from my Mighty Mate 9.

  7. #9867 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar

  8. #9868 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Fun fact: mica "galceava" de zilele acestea a adus un mic spike site-ului. Sa inteleg ca asta se cauta si da mai bine pe la noi prin web-ul romanesc? Daca da, atunci prefer sa raman un site amarat, cu chiria neplatita, cu creditorii la usa, si despre care oficialii gen PlayStation Romania nici macar sa nu fi auzit...

    #rezist #tzatze #notmetoo

  9. #9869 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ar fi o idee daca cine se ocupa de pagina de facebook ar mai da share la articole de aici (gen ala de azi cu Nintendo), imi e mai usor sa dau share la alea, mult mai usor decat poze funny..acolo sunt mai fitos

  10. #9870 SP
    Junior Member Schultz's Avatar
    Eu i-am explicat lui Monky ca nu ar strica sa existe o unitate si colaborare mai mare intre site-urile si comunitatile de gaming, hardware si geeky stuff ca tot le numeri pe degetele de la doua maini. Cand vom reusi sa facem acest lucru atunci poate va exista un interes mai mare din partea companiilor pentru a sustine publicatiile/comunitatile de profil.

  11. #9871 SP
    Admin MonkY's Avatar
    SZYGY: Acolo de obicei pun oricum link-uri la articole... probabil ar trebui sa mai punem din cand in cand si la anumite topic-uri. Oricum, acolo fara ajutorul vostru (Like & Share), le punem degeaba.

    Schultz: I agree! Sa ne facem si noi o unitate precum fetele PR-iste... dar asta inseamna sa acceptam invitatii la orice cafeluta, sa mergem la evenimente mondene, sa ne rujam... Daamn!

  12. #9872 SP
    Junior Member Schultz's Avatar
    Pai una e cand spui tu ca entitate ca exista o problema si alta e cand spun mai multi. Trebuie sa aratam ca si presa de gaming este unita. Tu de ce crezi ca bloggerii sau in special vloggerii au tot felul video-uri de colaborare cu altii. Ei sunt uniti cand au o cauza comuna.

  13. #9873 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Știe careva ce componente se găsesc în sistemul ăsta? Mai are cineva sistem Myria? A fost o oferă, pe lângă reducerea asta mai primești 1000 de lei pe voucher. Aș vrea să îl iau dar nu îmi inspiră încredere.
    https://mediagalaxy.ro/sistem-it-myr...060-6gb-linux/

  14. #9874 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu stiu dar pe mine ma apuca toti dracii cand vad ca are placa video onboard pe placa de baza. Iar la o placa video 1060 si I7 sa o sursa de 500W e....meh. Ca sa nu mai zic dai 40 de mil ca sa iti dea un ***** de linux care e free in loc sa iti dea un amarat de windows 10 care il gasesti cu 10 euro pe net original...

  15. #9875 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Myria, ce sa le ceri. Iti dai seama ce firma sunt pt. ca dau Linux in loc de licente windows oem pt. ca nici M$ nu a vrut sa colaboreze cu ei sau nu s-au interesat ei sa solicite lui M$ un parteneriat.

  16. #9876 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Dar e doar 10 euro o licenta de windows care se activeaza pe placa de baza...adica come on man.

  17. #9877 SP
    Senior Member Danny's Avatar

  18. #9878 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Daca e vineri e Terente...
    Man with 19-inch ***** can’t work because he can’t fit into work uniforms

    http://metro.co.uk/2017/12/21/man-19...forms-7175807/

  19. #9879 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    memories

    pe vremea când cei de la BestDistribution (cred) prelucrau coperti, manuale, hărți în limba română.
    Attached Images Attached Images img_4461.jpg img_4456.jpg img_4460.jpg img_4462.jpg img_4463.jpg

  20. #9880 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    La mulți ani, sa fiți sănătoși si la pungă groși!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 494 of 509 FirstFirst ... 394 444 484 492 493 494 495 496 504 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts