Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 483 of 509 FirstFirst ... 383 433 473 481 482 483 484 485 493 ... LastLast
Results 9,641 to 9,660 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #9641 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Continuati propozitia:

    Liberté Egalité **** ***

  2. #9642 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Puie MSD

  3. #9643 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Problema tarii noastre nu este PSD-ul, sau mai bine zis doar PSD-ul. La noi, intreaga clasa politica este problema, faptul ca nu avem optiuni reale cand mergem la vot este problema.
    Bun, cade guvernul PSD, toata lumea este fericita. Dar pe cine aducem la putere? Pe Raluca Turcan? Pe Robert Turcescu? Nu facem nimic altceva decat sa alegem intre "potop si taifun".

  4. #9644 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Ciolos?

  5. #9645 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Cu siguranta nici Ciolos, stiu ca pare ca find un reformist, dar parca prea se pune tara la vanzare...

  6. #9646 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Ma gandesc ca daca lumea l-ar fi vrut pe Ciolos, acesta ar fi fost prim-ministru in clipa de fata. Paradoxal, a inlocuit un guvern PSD la presiunea strazii, insa a pierdut "al doilea mandat" in fata PSD-ului. Mi se pare o discrepanta uriasa intre vointa cetatenilor la urne si vointa acestuia cand iese in strada, parca ar fi din tari diferite.
    Un guvern "ales" de strada nu are legitimitatea votului, iar unul ales prin vot nu are legitimitate din partea strazii. Trebuie gasit un compromis rapid, altfel ne asteapta o perioada foarte grea.

  7. #9647 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    Cu siguranta nici Ciolos, stiu ca pare ca find un reformist, dar parca prea se pune tara la vanzare...
    Terminati cu porcariile astea. Prostia asta ne-a adus unde suntem, si pe noi, si pe englezi, si pe americani. Mereu m-am intrebat, cum naiba se vinde o tara? Get real.

  8. #9648 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hahahahahhaa. Astia sunt nebuni!



    P.S. Pentru discutii politice, aveti http://www.consolegames.ro/forum/f35...de-margaritar/.

  9. #9649 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Cu 2 nu vad nimic neinregula, dar in rest: !

  10. #9650 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Terminati cu porcariile astea. Prostia asta ne-a adus unde suntem, si pe noi, si pe englezi, si pe americani. Mereu m-am intrebat, cum naiba se vinde o tara? Get real.
    Nu am vazut postul acesta... dar Monky are dreptate, asa ca am dat reply aici: http://www.consolegames.ro/forum/f35...ml#post1387546

  11. #9651 SP
    Member maudrunk5's Avatar

  12. #9652 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Stie cineva daca se mai poate recepționa TVR 1 cu antena din aceea veche, de metal?

  13. #9653 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar

  14. #9654 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Mersi, dar nu vad nicăieri sa scrie ca e vorba de semnal analogic si nu am văzut județul Arad pe site-ul ala.

  15. #9655 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar

  16. #9656 SP
    Member iUser's Avatar
    Poti castiga un X3, dar in poza e un Seria 1...
    Attached Images Attached Images capturae-de-ecran-din-2017.02.11-la-12.29.09.png

  17. #9657 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Astea arata oricum toate la fel.

  18. #9658 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hepi Velăntains Dei!
    Attached Images Attached Images happy.gif

  19. #9659 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    As vrea sa facem un referendum sa putem scrie obscenitati. Nu sa ne injuram intre noi, astfel de atitudini ar trebui imediat sanctionate prin banare, dar sa mai putem spune si noi o pana mea din cand in cand, ce as mai fugari-o pe Madalina Ghenea etc. I mean come on, cati dintre cei care erau minori in 2008 cand am inceput se mai bucura de privilegiul asta? Tot il obligati pe eagle-eye sa-si stoarce creierii cu termeni de genul pwola sau cum a scris
    Who's with me?

  20. #9660 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Problema cu astfel de chestii este ca degenereaza si se raspandesc si prin alte parti, motiv pentru care nu s-a facut asa ceva pana acum.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 483 of 509 FirstFirst ... 383 433 473 481 482 483 484 485 493 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts