Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 484 of 509 FirstFirst ... 384 434 474 482 483 484 485 486 494 ... LastLast
Results 9,661 to 9,680 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #9661 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Lasa-ma nu ma aburi, motivul real e ca ati avea voi, moderatorii, de vreo 10 ori mai multa treaba decat acum. Normal ca ar degenera lucrurile, doar e un forum.

  2. #9662 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Rasko, din cate imi aduc aminte, parca aveam un asemenea forum acum cativa ani, nu?

  3. #9663 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce vrea Rasko mi-a adus aminte de vremurile cand la munca pusesem un poster pe care scria "loc de dat cu capul". A fost scos dupa doar cateva zile, pentru ca a reusit cineva sa dea serios si a trecut prin partea cealalta!

  4. #9664 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Tot il obligati pe eagle-eye sa-si stoarce creierii cu termeni de genul pwola sau cum a scris
    Pwla*. Inseamna "viata vesnica si pace-n suflet" in Canadiana nativa.

  5. #9665 SP
    Member marv's Avatar
    ba baieti, am ratat tot topicul lui Templier si nimeni nu mi-a zis nimic! IT'S PURE INTERNET GOLD!

  6. #9666 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Yeah, it's cool until it happens to you!

  7. #9667 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Haha, so true.
    img_0368.jpg

  8. #9668 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  9. #9669 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    O sa pun asta aici, n-o pun la "ce muzica asculti acum". Mi se pare interesant videoclipul:



    ---------- Post added 22-02-2017 at 21:40 ----------

    "Cercetătorii din cadrul NASA au publicat un manifest care propune o nouă definiţie pentru planetă, dacă va fi acceptată sistemul nostru solar va avea peste 100 de planete noi, inclusiv Pluto şi Luna."

    ---------- Post added 23-02-2017 at 08:09 ----------

    Pool

    https://www.facebook.com/events/1254...3124419401420/

  10. #9670 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Schimbați-vă parolele!!! Cloudflare a avut leak de date in ultimele luni.
    Lista de site-uri posibil afectate: https://github.com/pirate/sites-using-cloudflare
    Cateva dintre ele: antena3.ro, filelist.ro, cancan.ro, realitatea.net, crunchyroll, humblebundle, nexusmods + multe altele.
    Anuntul de pe hackernews cu mai multe informatii: https://news.ycombinator.com/item?id=13718752

  11. #9671 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by marv View Post
    ba baieti, am ratat tot topicul lui Templier si nimeni nu mi-a zis nimic! IT'S PURE INTERNET GOLD!
    Da, si eu am o mare amaraciune in suflet ca abia acum l-am vazut....as fi vrut sa contribui si eu la sezonul 1, poate sa fiu acel var al personajului principal, putin pervers si cam zevzec, care strica itele prin familie...

  12. #9672 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A fost un topic cu unul de-și făcea reclamă, cu un site pentru schimburi/vânzări jocuri. Ați șters topicul cumva? Daca da, felicit pe aceasta cale moderatorul responsabil! Nu, nu sunt ironic! Ma bucur când văd că userii acestei comunități sunt protejați de hoție ordinară.

  13. #9673 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A fost sters cel putin temporar pana primim niste raspunsuri de la initiator. In functie de ele, poate va fi redeschis. Dar la cate chestii de genul apar mereu, sa fim seriosi...

  14. #9674 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sa fim serioși, băieții vând conturi pe care Sony le baneaza, persoana respectivă are cont aici, a încercat sa vândă si pe aria Bazar.

  15. #9675 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ma bucur ca sunt oameni pe aici care si gandesc inainte de a posta. Sincer ma asteptam la 2-3 threaduri de "Huo! Jos cenzura!" Si cel putin unul de "Adio!". Vedem cum vor evolua lucrurile...

  16. #9676 SP
    Member iUser's Avatar
    Squad goals
    Sursa: https://www.facebook.com/jecinci
    Attached Images Attached Images 16700421_602547829941271_7612917659827758242_o.jpg

  17. #9677 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Rezumatul de la premiile Oscar, o rușine de show, cu un deznodământ așteptat, cel puțin de subsemnatul. Premiile astea au ajuns o mizerie politica.

  18. #9678 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu va zic de ani de zile ca sunt niste mizerii si filmele "premiate" acolo sunt marea majoritatea proaste. Urmariti Cannes, Venetia si Berlin daca vreti sa vedeti filme cu adevarat bune premiate

  19. #9679 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu cum a decurs ceremonia, dar sunt multumit de premiile luate de Manchester by the sea. Mi-a placut teribil de mult filmu si ma bucur sa vad ca a fost si recompensat. Si astept sa vad si La La Land, ca n-am avut ocazia.

    Btw Tudor, MonkY, il intrebasem pe tipu cu site-u de vanzari daca a luat legatura cu voi pentru reclama platita aici si a zis ca da, dar ca nu a primit raspuns.

    Si da, mi s-a parut si mie oribil sa vad pe site-u ala, tipu care-si vindea jocuri pe conturi, dar la pret de joc nou si mi se pare o magarie.

  20. #9680 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Lasand la o parte Oscarurile si calitatea anumitor filme de acolo, stiti cumva pe unde mai pot gasi ASSASSIN'S CREED UNITY - GUILLOTINE EDITION la un pret decent? La Ubisoft apare epuizat, pe ebay se vand doar bucatele din editie...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 484 of 509 FirstFirst ... 384 434 474 482 483 484 485 486 494 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts