Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 487 of 509 FirstFirst ... 387 437 477 485 486 487 488 489 497 ... LastLast
Results 9,721 to 9,740 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #9721 SP
    Member biagyydog's Avatar
    @Dante: de ce nu il intrebi direct pe sahara?

    ---------- Post added 28-04-2017 at 18:28 ----------


  2. #9722 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Guys, tre' sa transport si eu un frigider in Bucuresti dintr-un loc in altul, stiti vreo firma ok la care pot sa apelez? Ele sunt destule pe net, dar poate ati mai trecut prin asa ceva si aveti vreo recomandare.

  3. #9723 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

  4. #9724 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar

  5. #9725 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Thanks, you've been very helpful

  6. #9726 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    You're welcome
    Attached Images Attached Images ecj3mfg.gif

  7. #9727 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar


    un show absolut genial

  8. #9728 SP
    Senior Member silvian92's Avatar



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #9729 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vrea careva bilet la comi-con pentru sambata? Mi-am cumparat si azi am castigat abonament, n-am ce sa fac cu el. Il dau 'eftin, 3ji da lei.

  10. #9730 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Am zis ca nu mai merg anu asta si tot mi-am luat pentru Sambata bilet, anu trecut imi facusem enjpe mii de nervi, prea multe elemente care te seaca acolo, incepand de la halele care sunt ca un cur despartite si te fac sa ocolesti metrii buni ca sa ajungi din A in B, cei 4000 de copii disperati sa primeasca chestii gratis si te calca/imbrancesc de ramai masca si in momentu ala incepi sa crezi in Dumnezeu pentru ca il rogi sa iti dea puterea sa nu le dai un picior in cap....ma rog, poate am eu probleme cu nervii.

  11. #9731 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nah, ai dreptate in totalitate. Nici eu nu stiu de ce mi-am cumparat

  12. #9732 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Eu unu am fost atras data trecuta si acum de tarabele de carti si random *****ele.

  13. #9733 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Aia sper si eu, sa plec cu ceva misto de-acolo, carti, comics, figurine, anything cool and useless.

  14. #9734 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Salut, puteti descrie in 3 cuvinte cum decurge o vizita lowbudget la comicon RO? Cochetez cu ideea de a ajunge si eu maine pe-acolo dar nu stiu la ce sa ma astept
    L.E. eagle-eye, mi-ar prinde bine biletul, as vrea sa ajung cu sotia maine, in loc de 120 as da 90lei in total. dar nici nu as vrea sa te incurc, esti toata ziua acolo?

  15. #9735 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu cred ca trebuie sa spargi bani neaparat ca sa te bucuri de ComiCon. Vrei nu vrei iti vei face si nervi (oricat de calm esti), daaar, daca esti fan anime-uri, seriale, jocuri etc te poti bucura de cosplay si ce mai vezi acolo expus, mai ales ca vine AMC/HBO/Blizard etc. Cam acopera toate hobby-urile, dar daca esti o persoana care nu poate sa se abtina din cumparat....Iisuse, un mic truc ar fi sa nu iei bani la tine, sau sa iei o suma fixa care crezi ca ar fi ok incat sa nu iti dai damage singur .

  16. #9736 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    @cashonly, scuze, s-a dat biletul
    Referitor la buget, eu am mers de 2 ori pana acum si aveam maxim 100 de lei la mine (care sa-mi ajunga si de mancare/baut) deci iti dai seama ca n-am cumparat stuff. Dar daca aveam bani, sigur luam toate prostiile de pe lume... gen cum o sa fac acum. Nu te poti abtine, te mananca palmele cand vezi toate goodies de acolo, asa ca daca nu vrei sa cheltui, nu-ti lua bani decat strictul necesar pentru survival

  17. #9737 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Servus,
    Aterizez si eu maine dimineata in Bucuresti pentru Comic-Con. First time!
    Poate ne vedem pe-acolo!?
    Avem booth de ConsoleGames.ro?

    Cel mai probabil o sa port un tricou cu Pokemon pe mine.
    Posibil sa am ocluzor(eyepatch), nu pentru cosplay...ci pur si simplu am o problema cu lumina.

    Ne vedem acolo!

  18. #9738 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cum ziceam.... e imposibil sa nu dai bani pe chestii inutile
    (desi cartile alea le vanez de multa vreme si nu cred ca sunt inutile)
    Attached Images Attached Images 18278625_1663970540287373_2163608813295670444_o.jpg

  19. #9739 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pocky alea sunt dementiale, ma mir ca n-am dat in diabet de la ele, imi luam in fiecare zi la un moment dat <3 almond crush. In schimb bomboanele alea anpanman sunt o abominatie pe planeta asta.

  20. #9740 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    ok, pai m-am hotarat sa vin si eu. bilete gasesc la intrare? CG are stand? Ne vedem pe-acolo?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 487 of 509 FirstFirst ... 387 437 477 485 486 487 488 489 497 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts