Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 509 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 505 ... LastLast
Results 81 to 100 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #81 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Ehe ăsta da DRM pentru a păstra tonul "retro"


  2. #82 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Zombozo View Post
    Vrei să dezvolţi puţin Luigi ? De ce te laşi de şcoală ? �n ce an eşti (nu ai luat bac-ul) ? Vrei să continui peste c�ţiva ani ?

    Also cu vamariotii ce ai
    cu vamarioții nimic ? doar cu persoanele muzicante wannabe de orice fel ( primu' care bagă o melodie făcută de mine c�știgă nimic, doar o privire ur�tă. eram și eu t�năr )

    sunt a 12-a. mă las că n-am susținere din partea nimănui din familie. mama chiar mi-a zis că ce-are dacă nu dau bacu'. C�nd i-am zis că o să mă las, mi-a zis "fă ce vrei". In plus, nu aș reuși să iau bacu', intruc�t stau cu mătușimea și cei doi copchii ai ei de 1 jumate respectiv 10 ani, și impreună cei trei formează cel mai "superb" cor de țipete de dimineața p�nă seara. Invață tu comentariu la luceafăr cu "futuți gura mătii copile te omor din bătaie" din 10 in 10 minute. Și cum am mai zis, nu am susținere pentru niciun fel de educație, nici bani, nici nimic. Mai ales pentru facultate. In a 11-a i-am cerut mamei niște bani pentru o acțiune de voluntariat. mi-a zis că să termin cu prostiile. i-am zis că o să-mi trebuiască pentru facultate, voluntariate & **** că e bine, ea a zis că un *********** pentru facultate. și știu că aș putea să str�ng bani, mai ales cu tricourile, dar de unde ? că mereu c�nd fac, se trezește că are nevoie să mi-i ia. am făcut acum un an - doi 500$, de la primul meu design ever. mi i-a luat că avea nu știu ce datorii. acum am făcut 2300$ - bani pe care urma să-i folosesc pentru o operație, pentru că pe nimeni din familia mea nu doare in ***** de sănătatea mea, deși sufăr de o chestie de c�nd eram mic copil, și vai măi să fie păpădie, are nevoie de 7000 ron ( 2000$ ), că un intreg familion nu e in stare de LUNI DE ZILE să str�ngă bani, deși știau că o să vină să taie curentu'. și acuma pl�nge și zice că se aruncă in mare dacă nu primește banii ăștia ( respectiv de la mine ).

    mare noroc pe voi că aveți familii normale. la mine c�nd mi-a căzut dulapu' la 14 ani in cap, mama s-a speriat că s-a spart dulapu', nu craniul meu.

    și știu că nu e nici locul potrivit nici nimic ca să spun astea aici, dar nu am cui să mă descarc, și dacă mă descarc fizic, iar sare toată lumea pe mine că ce dracu fac la pereți. lol

  3. #83 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    @Luigi/zinodaur: Nu stiu de ceilalti , dar "i know that feel bro".



    I'm here if you need me

  4. #84 SP
    Admin MonkY's Avatar
    zinodaur: din punctul unora de vedere, nici-o familie nu e normala. Peste tot sunt probleme (mai mici sau mai mari). Eu sincer, iti recomand sa faci tot posibilul sa termini cele 12 clase. Dupa aceea... te poti descurca, sau vedea de drumul tau. Sincer, daca nu treci de pasul asta (e greu, mai ales la problemele de care spui tu), dar daca nu-l faci... o sa regreti foarte mult mai tarziu, si iti va fi muuuult mai greu sa-l reiei. Hai ca poti! Nu te da batut!

    P.S. Daca vrei sa inveti, o poti face direct in scoala, in biblioteca, in parc, oriunde nu auzi tzipetele de care spuneai... Totul e sa vrei! Bafta!

  5. #85 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Chiar si fara bac (desi si acela este destul de important) rezista macar sa termini cele 12 clase, bacul si facultatea se mai poate rezolva dar cu continuarea liceului este mai greu, si o sa ai probleme si in societate/cu cautare servici din cauza asta...

  6. #86 SP
    Senior Member axton's Avatar
    @zinodaur: Din nefericire (probabil ca asa spui tu cand citesti postul ) voi fi si eu unul din userii care te vor sfatui sa termini cele 12 clase ... cum a spus si MonkY vei regreta pe parcurs . I believe in you , you can do it .
    PS: Probabil suna ca un cliseu penibil luat dintr-un film ieftin , not a single f**k was given because it doesn't make it less true ... daca vrei , poti sa faci orice iti propui , don't give up . Bafta !

  7. #87 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    @ quitozaur : termina ce ai inceput acum ~ 12 ani !


  8. #88 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Oh, for God's sake, grow a pair!
    Attached Images Attached Images 480467_251567554960710_2118496117_n.jpg

  9. #89 SP
    Senior Member Razvan's Avatar



    wat

  10. #90 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sa vedeti ce va plange lumea dupa Base... Im telling you!

  11. #91 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    am ramas cu sechele... care req e problema cretinului din clip?
    mi-e si jena sa ma uit la clipurile complete... am dat stop dupa 3 secunde

  12. #92 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  13. #93 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    nu stiam ca a existat asa ceva The 3DO console itself was priced at $699

  14. #94 SP
    Senior Member Mask's Avatar

  15. #95 SP
    Member theSrN's Avatar

  16. #96 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

  17. #97 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    music-acid_picdump_102.jpg

  18. #98 SP
    CG Editor Dant3's Avatar


    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  19. #99 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    What is this? Is this a Nintendo NES? Nope, not exactly. It's just an absolutely awesome repurposing of the old console. And it's only $65
    This NES Is A Briefcase. The Controller Is A Wallet
    Attached Images Attached Images medium.jpg medium.jpg medium.jpg medium.jpg

  20. #100 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    100 posts!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 509 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 505 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts