Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 503 of 509 FirstFirst ... 3 403 453 493 501 502 503 504 505 ... LastLast
Results 10,041 to 10,060 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #10041 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    O ascutire foarte fina, de tip brici, se obtine doar cu pasta abraziva verde (oxid de crom). Green compound-ul se aplica pe piele tabacita/dispozitiv de honing dupa care se ascute fin. Sunt multe culori de paste abrazive (culoarea e data de oxid), dar cele mai bune rezultate se obtin cu cea verde.

    Cutitul se ascute in acest fel doar dupa ce in prealabil a fost ascutit gradual pe pietre cu granulatie fina catre foarte fina. Acesta e produsul, tutoriale se gasesc pe YT. https://www.finetools.ro/FT090223


  2. #10042 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce misto e psihologia umana. E suficient sa faci un mic test, sa pui un om la o incercare, si ramai socat sa vezi cum instant apare adevarata față... Pacat ca m-am lasat de studiul psihopatologiei umane pe vremurile cand eram tanar si nelinistit. Acum aveam material de studiu din online.

  3. #10043 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Tre' sa recunosc ca m-am chinuit cateva secunde bune sa inteleg legatura dintre postarea ta si ascutitul cutitelor

  4. #10044 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Eu nici acum nu înțeleg.

  5. #10045 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    A Russian disinformation campaign designed to undermine and spread fear about the Oxford University coronavirus vaccine has been exposed by a Times investigation.

    https://apple.news/Abc7QUS9wSLOHZj2osiohew




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #10046 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    A inceput bine dimineata asta.
    Attached Images Attached Images screenshot_5.png

  7. #10047 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Tot dansul, astea sunt de ieri.
    Attached Images Attached Images khan.jpg

  8. #10048 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Dar ce a facut omul asta pe forum? Dacă e vorba de acel khan acum multi ani părea ok și serios )


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #10049 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu, nu e Khan, asta e un fel de Super Khan. E altcineva. Oricum, are ultima sansa, i-am dat contul initial inapoi, sa termine cu clonele. Daca nici de data asta nu a inteles despre ce e vorba aici, atunci asta e, ne vom face un scop in viata din a-i bana lui clonele... Dar eu sper sa nu mai fie cazul. Inca sper.

  10. #10050 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E amuzant cum da reply-uri pe un thread unde a mai dat reply-uri sub alte 2 pseudonime
    Ma astept la un mom dat sa piarda sirul clonelor si sa se certe cu el insusi.

  11. #10051 SP
    Member marv's Avatar
    had to do it
    Attached Images Attached Images 51ssmnk4mtl._ac_sx522_.jpg

  12. #10052 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu, nu e Khan, asta e un fel de Super Khan. E altcineva. Oricum, are ultima sansa, i-am dat contul initial inapoi, sa termine cu clonele. Daca nici de data asta nu a inteles despre ce e vorba aici, atunci asta e, ne vom face un scop in viata din a-i bana lui clonele... Dar eu sper sa nu mai fie cazul. Inca sper.

    Imi amintesc ca in liceu nu am reusit niciodata sa inteleg paradigma "Daca voi nu ma vreti, eu va vreau". Anii au trecut si, desi am uitat mare parte din tot ce am tocit la literatura, cumva ideea asta a renascut in adancul sertarului meu cu amintiri, si parca acum imi e mult mai clar ce voia autorul sa spuna.

  13. #10053 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

    Nu e tocmai un website anonim, ci una din marile companii de electocasnice din UK.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #10054 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Nu e tocmai un website anonim, ci una din marile companii de electocasnice din UK.
    Am vazut mizeria asta de sistem inclusiv pe site-uri mari, gen Amazon, Aliexpress & Co. Dar de obicei se pune maximul permis, gen 9999$. Il folosesc sellerii ca "placeholders"... Un fel de "n-avem produsul, dar urmariti pagina asta si cand apare, trecem pretul corect". Nu stiu care e ideea pe Currys astia...

  15. #10055 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Aparent pui un voucher si pretul se reduce la normal.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #10056 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Sper sa nu cumpere nimeni și sa nu se mai promoveze bișnița de un acest nivel... 2000 de dolari o consola...

    img_6972.jpg


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #10057 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Din ce am vazut pe ebay bidurile urca pana pe la £700-£800, preturi mai putin ridicole. Totusi de banii aia mai bine mai astept si pe langa consola imi cumpar elite controller, gold si un joc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #10058 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Accurate




  19. #10059 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Want a PS5 Georgie?

  20. #10060 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    V-au facut prietenele o surpriza de genul?


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 503 of 509 FirstFirst ... 3 403 453 493 501 502 503 504 505 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts