Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 52 of 52

Thread: Relatii 101

  1. #41 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Anytime, bucura-te ca vine vara si nu trebuie sa salivezi la tipe in costum de baie, te duci direct la ele

  2. #42 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Ai dreptate

  3. #43 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Off... bucurati-va ca acum va ganditi cum sa agatati, ca in curand o sa vina vremea in care o sa va ganditi cum, cand si daca vine nunta

  4. #44 SP
    Member Buyk's Avatar
    Degeaba te considera mama ei băiat cuminte daca fata ei vrea băieți rai . In general te înțelegi mai bine cu părinții decat cu fata in sine.

  5. #45 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Sa stii. Macar m-am ales cu niste experienta din toata treaba asta. Astea care par sfinte sunt cele mai
    @trickz si dupa nunta poti sa te gandesti cum sa agati

  6. #46 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    intru si eu in club
    De unde sa incep..
    Pai m-am cunoscut cu o tipa la munca acum vreo luna jumate (ea la momentul ala era detasata de la "firma mama", a stat vreo 2 saptamani la noi) si in fine, am intrat in vorba cu ea, am vorbit si dupa ce a plecat de la noi(mi-a dat ea add pe fb,etc, pana la urma mi-a dat si nr de telefon).
    Am tot vorbit si iar vorbit,pana la urma am iesit la vreo saptamana dupa ce a plecat inapoi(cat timp a stat pe la noi imi tot batea apropo-uri sa o scot la masa dar din pricina programului n-am avut cum) si totul OK pana atunci.
    Prima data am vazut pe fb ca apare intr-o relatie si ca are o poza mai veche de profil ,gen 2014,cu un tip(fost coleg de liceu/clasa) in ipostaze mai trande asa si intr-adevar mi-a zis ca are prieten.
    Am iesit pana acum de vreo 3 ori, ultima oara la un biliard si m-a lasat sa inteleg ca exista atractie intre noi(limbajul trupului,atingeri,etc),asta pe langa faptul ca ne simtim bine impreuna si rade foarte mult, insa cand am intrebat-o ce urmareste de fapt mi-a zis ca vrea sa fim prieteni.
    Acum,ideea e ca ea arata OK, e draguta, insa nu e ultima bunaciune(asta apropo de faptul ca exista si fete care arata foarte bine si le place sa primeasca atentie si sa fie apreciate chiar daca au o relatie) si mai presus de atat are niste probleme de copil rasfatat ca sa zic asa: nu stie ce drum sa aleaga in viata, ca vrea sa faca ceva nici prea usor, nici prea complicat, ca uneori e trista, ca nu prea s-a plimbat prin lume.

    Acum situatia e urmatoarea: am testat-o sa vad ce face daca nu-i raspund la mesaje 2 zile, bineinteles m-a sunat iar apoi mi-a dat un mesaj ca spera ca sunt OK.Apoi nu am mai vorbit unul cu altul vreo 4 zile si iar m-a sunat ca ce mai fac, ca n-am mai dat niciun semn.In ambele situatii dupa ce am sunat-o eu parea destul de suparata ca n-am bagat-o in seama.

    Ma rog, ea mi-a zis mie ca ii zice prietenului ei ca iesim(nu stiu daca e BS sau nu) si mai aduce asa rar vorba de el.
    Ideea e ca prietenul e ff posibil sa fie prima relatie serioasa, inceputa in/imedia dupa liceu si cred ca au deja 3-4 ani impreuna si e posibil sa caute altceva avand in vedere ca eu sunt mai mare decat ea cu 2 ani si am niste experienta de viata in plus vis-a-vis de cariera si in general, but the question remains: ce credeti ca ar trebui sa fac ?eu am asa un plan dar e prima oara cand mi se intampla chestia asta: sa ma caute o tipa cu prieten, pana acum am stat departe de astfel de situatii tocmai pentru ca n-am vrut batai de cap.

  7. #47 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Păăăi ...


  8. #48 SP
    Member Rukax's Avatar
    ^ This guy.

  9. #49 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Also ⬇


  10. #50 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    "You'll never see this guy in da friendzone."

  11. #51 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Cum a ramas, ai urmat sfatul celor de mai sus?

  12. #52 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Buna intrebare, sper ca Paul sa ne explice ce si cum!BTW Graft dude, sfatul tau a fost genial! +1 de la mine!
    Vrea sa fim prieteni...sa ne atingem prieteneste....sa glumim prieteneste...dar sa ne "ardem" prieteneste NU! WTF!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. The Wonderful 101 By OEE in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 13 Last Post: 09-02-2015, 13:29

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts