Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Destiny Gameplay in Romana, ce parere aveti ?

  1. #1 SP
    Junior Member Phander's Avatar

    Destiny Gameplay in Romana, ce parere aveti ?


  2. #2 SP
    Member ymess's Avatar
    Buun, pai in primul rand imi place initiativa, sustin youtuberii romani, mai ales cand vine vorba de console Cred ca ar merge un pic mai Fast-Paced, si cu gameplay-ul, dar mai ales cu comentariul. Unele chestii sunt deja prea obvious, ai putea sa incerci cu un stil mai amuzant, ceva glume pe ici pe colo, sau o atitudine mai badass, ca tot e vorba de shooting in mare parte. Dar cu timpul o sa iti dai seama singur, asa au inceput toti youtuberii. Nu uita, asta e doar opinia mea personala, fiecare cu gusturile lui, sa vedem si celelalte episoade, eu am dat sub!

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu frate, la fel ai facut si la FIFA 15 demo, daca-mi aduc aminte (sau poate nu erai tu si te incurc). Eu cand citesc "Joc, gameplay in romana", ma astept sa fie jocul in romana (limba jocului). Pune si tu "Joc, comentat in romana" si lumea chiar intelege care-i faza.

  4. #4 SP
    Junior Member Phander's Avatar
    ymess, te inteleg perfect si multumesc mult !

  5. #5 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Imi place, continua

  6. #6 SP
    Junior Member Monex's Avatar
    @razvanrazy: " Destiny Gameplay in Romana/ Franceza/ Engleza/ Spaniola etc. " asa se spune la un comentariu intr o anumita limba. Oricum, ai sunat foarte rautacios.


    Continua! Avem nevoie de mai multi youtuberi romani

  7. #7 SP
    Junior Member Phander's Avatar
    Merci fain Monex ! App sa ma ajutati si acolo cu un like,commnet si un subscribe daca va place. Respect pentru toti cei care imi apreciază munca depusă

  8. #8 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    e cam mult spus munca depusa

    pe scurt ,comentariile sunt de un nivel scazut ,vad ca lumea apreciaza "munca depusa" adica ca te joci

    pe viitor poate cresti nivelul comentariilor si nu "le arati" tu botilor ca esti tare povestind asta pe inregistrare

    p.s. daca nu se accepta si posturi negative se poate sterge

  9. #9 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Destul de ok, m-ai facut sa zambesc de cateva ori. Continua. Din ce zona esti? Ai accent ardelenesc.

  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nu-s fan Destiny dar initiavita e excelenta keep it up (mai sunt cateva canale care fac acest lucru si imi place sa vad ca, incet, incet, se dezvolta "treaba" asta si la noi).

    Io-s pe partea de live stream (din pacate n-am timpul necesar ca sa fac gameplay videos in romana si nici nu prea am cuvintele la mine mereu) desi am avut cateva tentative

  11. #11 SP
    Junior Member Phander's Avatar

    PS4 YouTuber din România

    Intro:

    Voi face tot felul de gameplay-uri la diferite jocuri pe consola. Live streming pe Twitch si multe altele, priviti !

  12. #12 SP
    Member flames95's Avatar
    Salut ca o adaugire si un sfat ar trebui sa faci aceste video-uri cu inca un prieten,in acele secunde moarte cand pur si simplu iti pierzi ideile sau nu mai stii ceva acesta ar fi completat cu alte detalii (acest lucru ar fi creat mai mult dinamism) in rest esti la inceput felicitari mult pentru initiativa si mult succes !

  13. #13 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mi-e rau..

  14. #14 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Phander View Post
    Intro:

    Voi face tot felul de gameplay-uri la diferite jocuri pe consola. Live streming pe Twitch si multe altele, priviti !
    2:08

  15. #15 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Deci... nu stiu. Serios ca nu stiu. Nu stiu ce anume ma amuza, dar ma amuza. Dar ma jur ca nu... pe cuvant ca nu stiu. Chiar sunt curios ce iese.

  16. #16 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ^this

  17. #17 SP
    Member vallio's Avatar
    M-am spart de ras ) pa tiuci pa iutube pa cal of diuti ....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 04-06-2015, 10:49
  2. Replies: 21 Last Post: 02-07-2014, 13:59
  3. Replies: 0 Last Post: 12-06-2013, 08:38
  4. Ce parere aveti despre cele 2 jocuri? By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 04-12-2011, 06:45
  5. Ce parere aveti de noul dashboard ce va veni in toamna? By piratu360 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 410 Last Post: 13-12-2008, 18:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts