Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 52 of 52

Thread: Un gand, o rugaciune, o picatura de sange pentru colegul nostru...

  1. #41 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    de cand am aflat ca este intr-o stare grava colegul nostru, verificam in fiecare zi daca este ok si orice informatii despre el, vestea de ieri a venit ca un soc din pacate, chiar ma rugam ca el sa fie printre cei norocosi si sa treaca de perioada critica oricat de greu ar fi parut. condoleante sincere familiei.

    am aflat ca inmormantarea ar avea loc duminica si mama lui a transmis urmatorul mesaj " Puteti sa va rugati impreuna cu noi, pentru trecerea lui Bogdan in Lumina, la Biserica Acoperamantul Maicii Domnului, de langa Policlinica Titan." pentru cine vrea sa mearga.

  2. #42 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Sa te odihnesti in pace, Bogdan! Sper ca esti intr-un loc mai bun. (Poze de la petrecerea aniversara de 2 ani a CG unde am avut placerea sa il cunosc personal pe Bogdan)
    Attached Images Attached Images console_games_intalnire_la_2_ani_59.jpg console_games_intalnire_la_2_ani_58.jpg console_games_intalnire_la_2_ani_01.jpg

  3. #43 SP
    Junior Member mhn3a's Avatar
    Condoleante!

  4. #44 SP
    Junior Member OldSchoolGamer's Avatar
    Condoleante. Totul pentru bani in ziua de astazi.

  5. #45 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu stiu cum mi-a scapat threadul asta, dar m-am cutremurat...Incredibil.
    Sa se odihneasca in pace!!

  6. #46 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Am reușit să-l identific pe Bogdan în acest album.

    Condoleanțe. Sper că se află într-un loc mai bun.
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg 3.jpg

  7. #47 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Odihneasca-se in pace. Un baiat tanar si frumos. Cand a avut loc incendiul din Colectiv, am avut parte de niste zile extrem de indurerate, cutremurandu-ma la gandul ca toti cei care erau acolo erau de varste apropiate mie si prietenilor mei, tineri, cu intreaga viata inainte. In fond, toti facem asta, nu? Cati din noi nu-si petrec noptile de weekend in oras? Nici nu vreau sa imi imaginez ce ar insemna pentru parintii nostri sa ne vada iesind intr-o seara de vineri la ora 8-9 din casa si sa nu ne mai intoarcem niciodata.

    In curand, se implinesc doua luni din nenorocita aia de seara si ma cuprinde constant o stare de suparare si dispret cand imi aduc aminte ca au murit 60 de oameni si alte cateva zeci sau peste o suta au ramas nenorociti pe viata. Totul din cauza faptului ca niste nenorociti au vrut sa economiseasca niste bani. E din cale afara de dureros.

    Nu mai e nimic de spus. Cele mai bune ganduri familiei, le doresc multa forta si sanatate!

  8. #48 SP
    Banned Templier's Avatar
    63...

  9. #49 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Templier: din pacate a ajuns sa fie doar un numar. Pacat ca romanii uita repede... sau cel putin mare parte din ei. Sper ca macar noi sa nu uitam niciodata!

  10. #50 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Dragi colegi,
    Sa ne amintim, sa nu-l uitam
    #2ani

  11. #51 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu stiu daca mi se pare, parca apare colegul nostru la sec 0:50, 0:51


  12. #52 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Imposibil!
    A fost printre primele persoane cu care am luat contact in lumea consolelor si cu care sa zicem, m-am imprietenit rapid, il terorizam pe om cu intrebarile mele la cei 12-13 ani pe care ii aveam atunci.
    Am intrat astazi dupa foaaarte mult timp sa vad care mai e atmosfera, sa vad ce mai fac oamenii cu care am interactionat de-a lungul timpului si am ajuns aici...
    Nu-mi vine sa cred ca a trecut atat timp si ca e vorba de Bogdan...
    Odihneste-te in pace!
    Cuvintele sunt de prisos...nu imi vine sa cred ce tocmai am aflat..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 10-09-2012, 20:53
  2. Donatie sange - urgent ! By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 30-01-2010, 20:09
  3. Splatterhouse - sange nextgen By MonkY in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 01-11-2008, 00:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts