Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: King of europe

  1. #1 SP
    Member verde's Avatar

    King of europe

    maine si poimaine 19 si respectiv 20 septembrie la cluj se va tine campionatul international de drift ,in parcarea polus center.....vreau sa stiu care dintre consolisti merg ca sa ne putem intalni pe-acolo

  2. #2 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Cred ca Tricks merge sigur.El este nelipsit de la aceste evenimente cu masini din Romania.As merge si eu,dar e cam departe de yo.

  3. #3 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Ce rau imi pare ca stau asa departe de Cluj KOE Rocks! (Cu siguranta Insomnia vor fi prezenti acolo, am auzit ca anul trecut in Austria au facut de rusine un Porche un valahul RS4)

  4. #4 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    super..trebuie sa ma duc sa vad

  5. #5 SP
    is the man! trickz's Avatar
    o sa fiu acolo, sambata si duminica, de dimineata pana seara

  6. #6 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    trickz tu stai doar sa privesti sau esti si tu pe acolo prin masinilol?

  7. #7 SP
    Member verde's Avatar
    eu sunt deja in cluj...ne vedem maine trickz! ,sper ca iti aduci si psp-ul cu tine

  8. #8 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by kagula_89 View Post
    eu sunt deja in cluj...ne vedem maine trickz! ,sper ca iti aduci si psp-ul cu tine
    Din pacate, pot sa iti garantez ca nu vin sa ma joc pe psp...



  9. #9 SP
    Member verde's Avatar
    pai nici eu ,da dupa ora 9 cand se cam termina distractia am putea trage un shift sau ceva in lan
    eu am wireless aici deci ne putem juca oricand ,daca poti ,si cum stau la varu-meo si pot face rost de jocuri

  10. #10 SP
    Member verde's Avatar
    wow ,distractie mare a fost ,super tare ,a meritat toti banii ,ca sa zicem asa

  11. #11 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Rezumatul meu:

    Prima zi ajung pe la 9 dimineata acolo. Da si alearga dupa veste de presa, da si alearga dupa loc in mall unde sa putem pune tot echipamentul respectiv chargere si laptopuri la copiat (p.s. ne'am asezat langa Munchies - daca imi aduc corect aminte numele-, bune gustari...). In sfarsit se gasesc vestele si ne impartim pe 3 ture a cate 2 oameni, sa nu ne supraepuizam. Prima zi a fost super tare, am facut poze, filme, tot ce vrei! O sa iasa un material bomba! La 11 ajung la hotel, dam un mini party si adorm.

    A doua zi, la 10 dimineata sunt acolo. Ocupam aceeasi masa si echipa mea ia prima pauza. Dupa asta ne ducem si noi in mijlocul actiunii si nu mai ia nimeni pauza pana la sfarsit. Geniala zi, am ras, am muncit pana tarziu si am facut pauza doar cand am terminat de copiat materialele si am plecat spre Bucuresti, pe la 9 seara. Drumul a fost tare, abia dupa Sinaia am reusit sa adorm, eram prea ocupat sa rad pana atunci

    Revenind la eveniment, a fost foarte frumos organizat. Se vede ca si-au bagat cei de la KOE mai mult decat numele. Au fost si probleme total romanesti precum in finala faptul ca nu a fost descalificat un anumit pilot roman care a cauzat un spin-off daaaar nu intram in detalii negative. Pana si cei de la BGS au avut un comportament super ok.

    Vreau sa multumesc celor de la KFC, McDonald's, Munchies pentru ca de acolo m-am hranit timp de 2 zile, celor de la Polus Center ca a fost locul unde puteam sa stau linistit pe o banca, navigand pe wireless, celor de la supermarket pentru sticla de Tequila din prima noapte si celor din Cluj ca au un oras genial

    La mai mare!!!!!

  12. #12 SP
    Member octav's Avatar
    trickz, tu te duci la aceste evenimente ca spectator sau lucrezi pe la ele? daca da, la ce?

  13. #13 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Merg ca fotograf pentru un site anume

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 06:55
  2. Replies: 0 Last Post: 11-07-2011, 12:42
  3. King of Europe 2010 By verde in forum Auto & Moto
    Replies: 2 Last Post: 01-05-2010, 00:20
  4. Heroes Over Europe Videos By paunstefan in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 06-10-2009, 21:33
  5. Heroes Over Europe Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 3 Last Post: 18-09-2009, 10:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts