Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 20 of 20

Thread: The Stig = Ben Collins

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    The Stig = Ben Collins

    Din pacate se zvoneste ca adevarata identitate a celebrului The Stig a fost aflata. Imi pare rau deoarece misterul il facea pe acest personaj atat de special.

    http://www.telegraph.co.uk/news/4286...he-answer.html

  2. #2 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Total fals. Adevarul in urmatoarele cuvinte:

    Ben Collins isn't the Stig. Stig just dresses up in a Ben Collins costume when he's checking out humanity.


  3. #3 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    The Stig a variat de la serie la serie, acest personaj fiind "interpretat" de mai multi pilot, printre care si unul de F1. De fiecare data au fost zvonuri despre cine este The Stig, au fost si sigur vor mai fi

  4. #4 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Primul (negru) se stie ca a fost Perry McCarthy pentru ca de asta si-a pierdut slujba . Si se spune ca Heiki Kovalainen a condus masina de F1 si de Dan Lang cand a sarit cu snowmobil-ul .

  5. #5 SP
    Member MSlv's Avatar
    Oare cand va incepe noua serie Top Gear? Sunt curios ce culoare o sa aiba noul Stig

  6. #6 SP
    Senior Member Mika's Avatar

  7. #7 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    exista si traieste in Romania
    Attached Images Attached Images dsc_1742a_192.jpg

  8. #8 SP
    Member verde's Avatar
    Am the stig! glumeam...miar placea mie

  9. #9 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Dupa un tur pe celebrul circuit Top Gear la bordul unui Ferrari FXX, in urma caruia a fost stabilit un nou record pe la fel de celebra lista a timpilor pe tur, The Stig si-a ridicat pentru prima data casca in fata sutelor de spectatori din studio si a milioanelor de telespectatori din fata televizoarelor. Iar sub cunoscutul combinezon alb al lui Stig statea mult mai cunoscutul...

    BBC NEWS | UK | Top Gear's Stig removes his helmet

  10. #10 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    De parca lasau cei de la Ferrari pe oricine sa le conduca FXX-ul
    Frumos mod de a incepe noul sezon oricum.
    Eu sunt de parere ca fiecare producator care vrea ca masina lui sa scoata un timp bun pe circuit isi trimite si pilotul de teste. Oricum, este stiut ca The Stig nu a fost niciodata o singura persoana.

  11. #11 SP
    Member MSlv's Avatar
    a inceput un nou sezon?

  12. #12 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Da, cel de-al 13-lea. Se gaseste deja primul episod "pe net". La noi nici macar nu stiu daca se mai difuzeaza.

  13. #13 SP
    Member MSlv's Avatar
    super tare, de cand asteptam. maine il vad

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pana la urma am auzit ca a fost dezvaluit... si ca The Stig este Michael Schumacher... Is that true sau e chestie de imagine ?

  15. #15 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Check postul numarul 10.

  16. #16 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Check postul numarul 10.
    Deci e chestie de imagine...

  17. #17 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Da, pai Michael Schumacher a fost vedeta invitata in episodul ala.


  18. #18 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Ben Collins a fost confirmat ca prezentator al emisiunii Fifth Gear. Daca tot l-au dat afara de la Top Gear, unde sa se duca, nu?

  19. #19 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pentru cine nu stie, Ben Collins a fost confirmat a fi The Stig intr-o carte scrisa de ... el. Stiu ca primea muuult mai putini bani decat ceilalti prezentatori, but still, asta a fost cel mai tare secret din industrie timp de 7 ani.. and now it's over.

  20. #20 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Ei, daca e sa fiu sincer, cred ca totul a fost o mare facatura. Ratingurile au scazut grav, nici Ben Collins nu o ducea prea bine financiar si ar fi avut nevoie de un boost...

    Asa s-a rezolvat tot. A aparut si un scandal mic, motiv pentru care toata lumea se va uita cu mare interes la primul episod din noua serie, sa vada ce s-a mai intamplat cu Stig, daca "moare", etc (dupa ce in ultimele sezoane toata lumea ii acuza ca devin prea repetitivi si plictisitori). Ben Collins are publicitate pentru carte ca de, stim cu totii, cea mai buna publicitate este scandalul... Toata lumea este fericita...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 24-11-2011, 11:07
  2. Replies: 0 Last Post: 07-07-2011, 20:17
  3. Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 22:04
  4. Concurs un exemplar din Sfidarea de Suzanne Collins By televizor in forum Carti si Comics
    Replies: 0 Last Post: 18-11-2009, 20:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts