Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 26 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast
Results 301 to 320 of 512

Thread: Masina Consolistului!

  1. #301 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    ce motorizare? sunt si eu interesat de una si vreau sa stiu cam care sunt mai ok dpdv economic, imi plac la nebunie e36-urile dar trebe sa vad cum rezolv cu tata ca el sponsorieaza si nu-i place tractiunea spate
    320i Coupe , cat despre consum nu stiu ce sa iti zic. Oraselul in care stau eu are doar o strada principala cu 2 semafoare.
    Conteaza foarte mult de cum conduci si cat/cum a fost folosita masina. Atat timp cat mergi frumos si nu apesi pedala ca disperatul nu are nicio treaba ca are tractiune spate, inca nu stiu cum e iarna.

  2. #302 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Iarna o sa fie distractie cu el, am avut si eu un 318 TDS si iarna era distractie maxima, chiar si la viteze mici.

  3. #303 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nici nu vreau sa imi imaginezi. Probabil ca e foarte greu la inceput, iarna care vine o sa fie prima pe zapada. Daca o sa am probleme o tin frumos in garaj pana da caldura.

  4. #304 SP
    Member PumaS's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    ce motorizare? sunt si eu interesat de una si vreau sa stiu cam care sunt mai ok dpdv economic, imi plac la nebunie e36-urile dar trebe sa vad cum rezolv cu tata ca el sponsorieaza si nu-i place tractiunea spate
    Benzina pentru E36 - 318iS ( PS : Are discuri frana spate )

  5. #305 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    dupa dauna totala la mazda 2 de pe 12 martie [pe pagina 14 detalii]...dupa 3 luni am reusit sa inchid toateeee socotelile ..casco..licitatie epava..bani intrati in cont..deschis contract de leasing...si pe 21.06.2012 am ridicat o alta japoneza , parasind mazda pentru honda
    va prezint bestia neagra: Honda Civic 2011, dotari GT:
    Attached Images Attached Images dsc_1502-edit-edit2.jpg

  6. #306 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Pai...masina lui taicmeu:logan MCV , 1,5 DCI, motor pe comanda,nu puneau diesel pe MCV atunci, 69 cai putere , Cai Romanesti, bine hraniti.Si cum mergeam noi pe A2 am zis:Show me the power, Dacia!!!!Si a tot accelerat pana la 180 km pe ora...
    Masina maicamii, un vw golf IV, full option ,2003, Adus de la fratii Nazy..75 cp, 1.4 16 valve, Benzina si instalatie gpl nemteasca...Pe gaz fuge de rupe...erau radare pe A2 asa ca ne-am limitat la 170 km /h.Am venit de la mare pana la mine acasa pe gaz, cu minim 130 /h in 2 ore jumate..si consum mediu 6,3 l la suta.

  7. #307 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Imi dau seama ce "fuge", mai ales cand e pe gaz. Mai citeste odata numele thread-ul. Parintii tai stiu ?

    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    erau radare pe A2 asa ca ne-am limitat la 170 km /h.
    Inca nu am ajuns pe o autostrada de a noastra dar din cate stiu eu limita e de 130 km/h. In rest .

  8. #308 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Pai...masina lui taicmeu:logan MCV , 1,5 DCI, motor pe comanda,nu puneau diesel pe MCV atunci, 69 cai putere , Cai Romanesti, bine hraniti.Si cum mergeam noi pe A2 am zis:Show me the power, Dacia!!!!Si a tot accelerat pana la 180 km pe ora...
    Masina maicamii, un vw golf IV, full option ,2003, Adus de la fratii Nazy..75 cp, 1.4 16 valve, Benzina si instalatie gpl nemteasca...Pe gaz fuge de rupe...erau radare pe A2 asa ca ne-am limitat la 170 km /h.Am venit de la mare pana la mine acasa pe gaz, cu minim 130 /h in 2 ore jumate..si consum mediu 6,3 l la suta.
    Ce imaginatie bogata ai... poate ar trebui sa te apuci de scenarii ceva

  9. #309 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Ce imaginatie bogata ai... poate ar trebui sa te apuci de scenarii ceva
    I'll see...Eu am zis realitati acolo, nu credeti voi... partea a 2-a .
    @Danny : Am citit titlul, si limita de viteza nu l-a impiedicat pe roman niciodata ,daca era sa iti zic de ,,masina" mea, iti ziceam de scuterul meu

  10. #310 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, corect era ori sa spui de scuterul tau ori sa nu spui nimic. Daca exista multe thread-uri aici, nu inseamna ca tre sa comentam pe toate, chiar daca nu avem nimic de spus...

    Cum ar fi ca fiecare sa spuna ce masini au parintii/unchii/bunicii/nepotii/vecinii si toti cunoscutii, sau cei care ii vad pe strada ?

  11. #311 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Are 13 ani, e de inteles, e cuprins de entuziasm.

  12. #312 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Are 13 ani, e de inteles, e cuprins de entuziasm.
    )))))))))))))))))))))))))

  13. #313 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Deh, tanar si nelinistit

  14. #314 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Vrummm vrummmm!

  15. #315 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Va prezint trotineta mea! Model 2012, pe comanda! Nu se faceau din lemn pe vremea aia! De fapt.. nu e trotineta mea ci a unui amic. Dar am mers pe A2 cu 300 km/h. Nu cu trotineta, dar voiam sa ma laud.
    Attached Images Attached Images trotineta_pentru_transport.jpg

  16. #316 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Felicitari, Trickz! Desi mi se pare ca te-ai bronzat cam tare, plus ca ma obisnuisem cu tine cu parul ceva mai mare, dar nu-i un look rau nici asa.
    L.E.: acum am observat si butelia pentru "NOS". Gata, gata, m-am oprit [/offtopic]

  17. #317 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Wow, ce sunt eu copil, dar si voi v-ati pus la mintea mea STOP OFF TOPICULUI!!!

  18. #318 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Wow, ce sunt eu copil, dar si voi v-ati pus la mintea mea STOP OFF TOPICULUI!!!
    Si cum răm�ne pana la urma ai mers sau nu cu 170?
    Chiar sunt curios!



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #319 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Pai daca zic, iar ma luati la misto...

  20. #320 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ai prins tu cu Loganu de 1.5 180 pe autostrada, cum sunt eu multimiliardar (si nu sunt )

    Am prins eu cu 1.5 benzina, pe (proapat deschisa atunci) autostrada spre cluj, la o foarte mare vale, cu pedala in pamant, 175 si nu mai mergea acul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 26 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Coltul de rai al consolistului By MonkY in forum Console Club
    Replies: 2753 Last Post: 08-03-2023, 22:39
  2. O masina in fiecare zi By trickz in forum Auto & Moto
    Replies: 114 Last Post: 28-10-2020, 15:00
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Ce nebunie de masina e asta? By MonkY in forum Auto & Moto
    Replies: 10 Last Post: 03-04-2011, 11:55
  5. "Bradul de Craciun al Consolistului" By sekhemet in forum Offtopic
    Replies: 6 Last Post: 03-02-2009, 04:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts