Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 26 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 512

Thread: Masina Consolistului!

  1. #41 SP
    cotyandrei's Avatar
    Prosapat posesor de Ibiza. Foarte multumit. Nu prea ma pricep la masini, dar stiu ca ma duce din punctul A in punctul B cat se poate de confortabil.
    Attached Images Attached Images image001.jpg image002.jpg

  2. #42 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Asta este nebunia mea
    Attached Images Attached Images dscn3371.jpg dscn3373.jpg dscn3375.jpg

  3. #43 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Nice 5 Spatele ne intereseaza

  4. #44 SP
    Member N3O2005's Avatar
    modding pays

  5. #45 SP
    Member sarpe's Avatar
    cazanul meu
    Attached Images Attached Images img_1566.jpg 14072008076.jpg dsc03708.jpg copy-zvc-vg-nsnsgtn.jpg

  6. #46 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Ma apuc de modat console sa-mi iau si eu o masina si un motor ca ale lui donely.

  7. #47 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Trebuie sa fii si la fel de bun ca el atunci.

  8. #48 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Donely poate deschizi o firma dasta de facut cursuri pentru modari console unde sa vina invataceii sa ii inveti meserie ai avea succes cred
    Oricum,misto ambele "scule" imi place in special motorul.It's hot!si arata foarte clean.Bafta si sa ai parte de ele

  9. #49 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by cotyandrei View Post
    Prosapat posesor de Ibiza. Foarte multumit. Nu prea ma pricep la masini, dar stiu ca ma duce din punctul A in punctul B cat se poate de confortabil.
    S-o stapanesti sanatos!

  10. #50 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Donely poate deschizi o firma dasta de facut cursuri pentru modari console unde sa vina invataceii sa ii inveti meserie ai avea succes cred
    Oricum,misto ambele "scule" imi place in special motorul.It's hot!si arata foarte clean.Bafta si sa ai parte de ele
    MUltumesc mult. Cat despre partea cu scoala de modari cam greu dar este o idee interesanta.

  11. #51 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai bine faci o scoala de bikes riding, ca vreau sa ma duc si eu asa la mare (daca mai ajung, sau nu mor de cancer pana atunci ):


  12. #52 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Daca ai putea merge asa in romania in 30 de minute esti in constanta.

  13. #53 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Mai bine faci o scoala de bikes riding, ca vreau sa ma duc si eu asa la mare (daca mai ajung, sau nu mor de cancer pana atunci ):

    YouTube - Autobahn fastest bike ride
    Nu stiu daca ai observat ca tipul schimba toate 6 vitezele cu ea pe o roata mai bine zis pana pe la 212 Km/h. Asta da maiestrie si nebunie !!!!!!

  14. #54 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Astea sunt nebuniile mele.
    felicitari , in special ptr motor

  15. #55 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Asta da maiestrie si nebunie !!!!!!
    Maiestrie ca maiestrie.... dar e foarte multa nebunie. Nu zic ca omul asta nu ar fii foarte bun, insa dupa ce pustanii romani se uita la filmuletele astea, incearca si ei prin bucuresti sau prin tara, si dupa aia ii vedem la stirile PRO TV infipti pe undeva.

    Donely presupun ca tu ai destula minte incat sa nu comiti vreo tampenie, insa sunt sute de motociclisti care isi iau motoare mult prea puternice.

  16. #56 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaif27 View Post
    Nu zic ca omul asta nu ar fii foarte bun, insa dupa ce pustanii romani se uita la filmuletele astea, incearca si ei prin bucuresti sau prin tara, si dupa aia ii vedem la stirile PRO TV infipti pe undeva.

    Donely presupun ca tu ai destula minte incat sa nu comiti vreo tampenie, insa sunt sute de motociclisti care isi iau motoare mult prea puternice.
    Bro ca sa imiti ca maimuta este parca o virtute in Romania. Asa este ai dreptate cu copii astia care isi iau motoare de 1000 cm din prima.
    Personal merg pe doua roti din 1986....asa ca sunt veteran si nu imi permit teribilism la varsta mea, desi recunosc o mai dau si eu pe o roata cand am unde dar nu ca in filmuletul de mai sus. Mersul pe o roata este foarte riscant. Am venit si eu o data cu o Hayabusa pe spate de la mersul pe o roata..... dar ce sa faci altfel nu inveti.

  17. #57 SP
    Member sarpe's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely;
    sunt veteran si nu imi permit teribilism la varsta mea .
    si cu viteza de 315km/h cum ramane sau aia nu este teribilism

  18. #58 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by sarpe View Post
    si cu viteza de 315km/h cum ramane sau aia nu este teribilism
    315 la ora o singura data in viata mea si nu in oras ci pe autostrada Soarelui la o ora cand nu era nici dracu, singur fara nimeni in spate pe o Hayabusa si cu o experienta de 22 de ani in spate si numai pt 10 secunde. Am stiut bine ce fac in cunostinta de cauza si nu cred ca a fost teribilism.

  19. #59 SP
    Member N3O2005's Avatar
    all heil the 200 mph modchip master

  20. #60 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    e nebun de legat, nu cred ca da mai mult de o ceapa degerata pe viata lui

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 26 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Coltul de rai al consolistului By MonkY in forum Console Club
    Replies: 2753 Last Post: 08-03-2023, 22:39
  2. O masina in fiecare zi By trickz in forum Auto & Moto
    Replies: 114 Last Post: 28-10-2020, 15:00
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Ce nebunie de masina e asta? By MonkY in forum Auto & Moto
    Replies: 10 Last Post: 03-04-2011, 11:55
  5. "Bradul de Craciun al Consolistului" By sekhemet in forum Offtopic
    Replies: 6 Last Post: 03-02-2009, 04:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts