Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 4 of 4

Thread: User Preview: SKate 2

  1. #1 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

    User Preview: SKate 2

    Cei de la gamespot au avut ocazia zilele acestea sa testeze continuarea jocului de succes al celor de la EA Games,Skate 2.Pe langa vechile metode de a face "skeme",se pare ca baietilor de la productie le-au venit idei noi si au implementat un nou sistem prin care skate-rii se pot prinde de rampe,colturi,adica pot face contact cu mainile pe diferite suprafete,acest sistem fiind cunoscut sub numele de handplants pentru cunoscatori.Mai mult de atat,iti vei putea desprinde 1 sau ambele picioare de pe placa intentionat pentru o mai mare mobilitate,sau vei putea sa invarti cu mana placa la diferite sarituri,aceste sisteme ajutand si la creerea de noi trick-uri fata de jocul precedent.Printr-o simpla apasare de buton,te poti da jos de pe placa si vei putea muta diferite obiecte,care nu sunt infipte in sol,pentru a crea alte trasee cu obstacole.

    Se pare ca baietii de la EA au gasit inca o reteta ideala pentru o serie de succes!
    Sursa : Skate 2 First Hands-On - PlayStation 3 News at GameSpot
    Attached Images Attached Images skate_2_1.jpg skate_2_2.jpg skate_2_3.jpg skate_2_4.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Eu am jucat demo la skate, nu mi-a placut deloc sistemul acesta de trick-uri, mi se pare foarte greoi. Prefer Tony Hawk chiar daca de la underground 2 au fost cam jenibile jocurile.

  3. #3 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Si eu am jucat demo la Skate,mie imi place mult mai mult acest sistem decat cel din Tony Hawk,acum depinde de gusturi.In Tony Hawk imi place camera si grafica arata chiar f bine prin unele parti,dar mi se pare cam "robotizat".Chestia este ca l-am jucat dupa Skate si poate nu prea m-am putut obisnui cu el...Sistemul de trick-uri pare greoi la inceput dar e foarte bine implementat in functie de cum tragi de stick-uri,e ca si cum ai fi acolo,parca simti mult mai bine jocul decat sa apesi pe butoane

  4. #4 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    mi-a placut la nebunie primul joc. l-am jucat destul de mult, si sistemul de trick-uri mi s-a parut foarte realist. (nu ca la th, apesi un buton si se prinde automat de o bara ).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. User Preview: inFamous 2 By naz in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 9 Last Post: 10-02-2012, 14:11
  2. User Preview: Bulletstorm By hibrid13 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 6 Last Post: 23-02-2011, 17:07
  3. User Preview: F.3.A.R. By hibrid13 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 7 Last Post: 18-02-2011, 17:27
  4. User Preview: Mindjack By hibrid13 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 3 Last Post: 02-02-2011, 21:06
  5. User Preview: MAG By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 15-11-2009, 21:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts