Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 25 of 25

Thread: User Review: Batman Arkham City

  1. #21 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Dante, dc. post-ul tau ar fi avut si o tenta constructiva si ai fi folosit un ton prietenos, neutru, avand in vedere ca e primul lui review (si ar trebui sa stii cam cat de rar au fost facute in ultimul timp) nu cred ca ar mai sari nici un "șacal".

    Oricum vad ca te activezi repede, poate urmezi culoarea avatarului si-ti inverzesti si numele, nu de alta dar ca sa mai existe comunitatea asta si sa mai avem unde sa ne flame-uim, unde sa ne vindem jocurile etc.

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Ca de fiecare dată nu poţi sa �ţi spui părerea ca �ţi sar şacalii in cap

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  2. #22 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Doua observatii as avea si eu.. in primul rand, ca se repeta cladirile si ajungi sa le cunosti. Nu stiu in ce joc de tip open-world nu se intampla in cele din urma asta. Eu ajunsesem sa cunosc harta si in RDR, unde te invarti printr-o lume mult mai vasta. Dar in cazul de fata eu cred ca cuvantul-cheie e 'atmosfera'. Atmosfera din Arkham City, cu toate elementele ei /inclusiv un score senzational/, face toti banii si nu te lasa sa te desprinzi de joc. Mentionez ca vorbesc dpdv al unui vechi fan Batman.

    Si acum referitor la zapada care nu se asterne pe strazi.. explicatia mea ar fi ca e prea slaba. Adica se topeste prea repede ca sa apuce sa se depuna. La fel cum se topeste cand intra in contact cu costumul lui Batman. Ma rog, eu sunt inca pe la inceput in joc, asa ca daca totusi mai tarziu incepe sa viscoleasca atunci imi retrag teoria si o sa consider aspectul asta o scapare a baietilor de la Rocksteady

    In fine, felicitari pentru review batmanfan. N-am citit decat franturi pentru a evita orice spoiler, dar e usor de dedus ca ti-a placut jocul si ai pus si oleaca de suflet cand l-ai redactat

  3. #23 SP
    Junior Member deepwishstar's Avatar
    Super joc, super review.

  4. #24 SP
    Junior Member spooky1's Avatar
    Super joc

  5. #25 SP
    CTS
    Junior Member CTS's Avatar
    un joc extrem de frumos,la fel ca si primul dar am constatat ca are cateva bug-uri..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 22-11-2012, 14:35
  2. User Preview: Batman Arkham City - Harley Quinn's Revenge By batmanfan in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 7 Last Post: 16-05-2012, 01:03
  3. User Preview: Batman Arkham City By batmanfan in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 4 Last Post: 03-10-2011, 21:46
  4. User Preview: Batman - Arkham City By naz in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 6 Last Post: 15-05-2011, 17:09
  5. User review: Batman : Arkham Asylum By trickz in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 3 Last Post: 14-12-2009, 19:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts