+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 25 of 25

Thread: Problema thread vanzari

  1. #21 SP
    Member MSlv's Avatar
    daca nu se poate (re)introduce regula cu zile in loc de 24 de ore fix (si un merge nu ridica threadul), atunci nu am putea incerca sa intrezicem up-urile? ca nu cred ca sunt atat de multe noi anunturi in fiecare zi astfel in cat dupa 23h al tau sa coboare 10 pagini...

    Sau nu s-ar putea o ordonare descrescatoare dupa data publicarii anuntului? indiferent ce se intampla prin ele, cate upuri sau cate discutii sunt? Nu stiu, dar parca ar trebui facut ceva...

  2. #22 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    din pacate s-a recurs la aceasta metoda tot din cauza userilor. sistemul cu post consecutiv la zi (fara merge) este foarte usor manevrabil. postez de 10 ori fara a face merge cu diverse update-uri. "rezervat pt" "s-a mai dat x" etc


    asa poti face update si face merge fara sa iti ridice si threadul. sau daca nu posteaza nimeni sa poti raspunde, o poti face la minim 24h fara probleme.

    sistemul este flawless

    cheers

  3. #23 SP
    Member MSlv's Avatar
    poate e flawless din punctul de vedere al moderatorilor... pt userul de rand se gasesc flaws, desi recunosc ca foarte putine. Si mai recunosc ca ce ai scris mai sus (referitor la update-uri despre anunt) este o solutie geniala. dar de aici si pana la flawless... ti-am zis, probabil depinde din ce punct de vedere privesti lucrurile.

  4. #24 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    hai sa iti spun pe romaneste

    multi sunt nesimtiti si profita de upuri sub forma de "update" deci nu e din pct moderatorilor de vedere, ci din pct marii majoritati care sunt ofensati de anumite persoane care profitau de acest lucru. probabil ca sunt prea dur vei spune dar asta e adevarul.

    pur si simplu asta este solutia ca fiecare sa aibe dreptul 1 data in 24 de ore in caz ca nimeni nu posteaza pe acel thread.

    in plus ca sa stii asta a fost decizia adminilor si nu a moderatorilor

    cheers

  5. #25 SP
    Member MSlv's Avatar
    in conceptia mea, admin, moderator, toti fac parte din categoria "oficiali"...

    mda... stiu, ai dreptate. asta-i viata, mereu se gasesc unii sa abuzeze de orice sistem... nu mai exista moralitate, principii, respect, lumea s-a obisnuit ca animalele, doar sa fie constransa, obligata, nu mai exista autocenzura...

    ok, renunt la pledoaria mea pt ca e evident ca nu se poate implementa in lumea reala unde exista specimenele amintite de tine.

    legat de duritatea tonului, nu pot sa spun decat ca probabil ai fost indreptatit sa-l folosesti si te inteleg.

+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Thread sters By Gigi Kent in forum Help Desk
    Replies: 4 Last Post: 07-04-2015, 13:37
  2. Replies: 2 Last Post: 27-01-2014, 17:27
  3. Mi s-a sters un thread By Obi1 in forum Help Desk
    Replies: 4 Last Post: 07-09-2011, 17:03
  4. 3D Thread By x F u Z e R in forum Foto & Video
    Replies: 5 Last Post: 17-10-2010, 23:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts