+ Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Propunere sectiune

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Propunere sectiune

    ar fi ok o sectiune la general gaming care sa fie console only, dar obligatoriu cu tag in fata. de exemplu daca vrei sa vorbesti despre un joc multiplatform si nu vrei sa vorbesti doar cu cei de care au ps3 sau care au xbox360, vrei sa vorbesti cu toti (de obicei daca ai xbox nu prea intri pe la sectiunea ps3 si invers). stiu ca la sectiune general gaming se pot deschide subiecte de discutie, dar sa nu prea ar fi placut pe un site de console sa apara intrebari de genul "oare imi merge cu config x?" asa ca ar trebui sa fie console only. (ma repet, stiu).

    just a tought.

  2. #2 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    De acord cu Mika, si eu ma gandeam la acelasi lucru.

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    multumesc pentru sprijin .

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Aveti acum sectiunea Console Club unde puteti deschide discutii generale fara sa fie necesar postarea pe o anumita arie dedicata unei console. Enjoy Console Club - Console Games Forum

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    wow. ce promptitudine..keep up the good work .

  6. #6 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu are rost sa mai fac un thread. MonkY am o sugestie, la Filme adauga "/Seriale" si la vanzari de console sa fie separat consolele propriu-zise si jocurile&accesoriile.

  7. #7 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    intr-adevar. sa faci de la inceput vanzarile de console pe sectiuni ar fi un MARE plus pentru viitor, pentru ca lumea va putea intra doar pe ce sectiune este interesata . thumbs up pt paul.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    intr-adevar. sa faci de la inceput vanzarile de console pe sectiuni ar fi un MARE plus pentru viitor, pentru ca lumea va putea intra doar pe ce sectiune este interesata . thumbs up pt paul.
    Adica sa facem vre-o 20 de subsectiuni pt. fiecare consola la vanzari ? This is MADNESS
    Si ce faci cu cei care in acelasi thread vand mai multe feluri de console ? Sau mai multe jocuri ? Ii pui sa-si deschida in fiecare arie ? Not good
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Nu are rost sa mai fac un thread. MonkY am o sugestie, la Filme adauga "/Seriale" si la vanzari de console sa fie separat consolele propriu-zise si jocurile&accesoriile.
    Prima parte cu Filme & Seriale s-a rezolvat. Cea cu accesorii si console separate, trebuie sa o mai "rumegam". Ma tot gandesc la cei care vand o consola impreuna cu jocuri, sau invers... ce vor face, vor deschide cate un thread pe fiecare arie ?

  9. #9 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    ma gandesc ca pentru cineva care de abea si-a cumparat un ps3 (sa zicem) ar fi mult mai usor sa se uite doar la sectiunea cu jocuri pentru respectiva consola. si nu trebuie 20 de subsectiuni (ps3, xbox360, ps2, wii, psp si poate nintendo ds). doar o idee..vedeti voi cum faceti .

  10. #10 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    asta s-ar putea face foarte usor prin adaugarea de tag-uri la post-uri si existenta unei liste de tag-uri (similare cu cele intalnite pe blogroll-uri in principal).
    Astfel daca un utilizator alege tag-ul PS3 sa ii fie afisate doar anunturile pentru jocuri de PS3.
    Nu de alta dar cum a zis si MonkY, solutiile initiale sunt o nebunie.

    Avand in vedere ca s-ar putea imprastia destul de mult tag-urile in functie de utilizator (de exemplu unu ar scrie "ps3" altul "ps 3" si ar iesi o nebunie, o buna solutie e sa poti sa alegi tag-urile din meniuri drop-down in loc sa ai un textbox in care sa le scrii.
    Attached Images Attached Images tags.jpg

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Propunere By Mariusik in forum Help Desk
    Replies: 7 Last Post: 16-01-2010, 01:49
  2. Sectiune Speciala Dedicata Comunitatilor Locale By slabunator in forum Console Club
    Replies: 30 Last Post: 03-09-2009, 00:54
  3. Propunere By Spike in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 13-08-2008, 20:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts