+ Reply to Thread
Page 15 of 25 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast
Results 281 to 300 of 489

Thread: Propuneri.. again :)

  1. #281 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Am si eu o sugestie, ar trebuii ca userii pe care ii avem in lista de Ignore, sa nu poata posta in thread-urile create de noi. Crezi ca ai putea face asta ?

  2. #282 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Aiurea, ăsta-i rasism deja.

  3. #283 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate� View Post
    Am si eu o sugestie, ar trebuii ca userii pe care ii avem in lista de Ignore, sa nu poata posta in thread-urile create de noi. Crezi ca ai putea face asta ?
    Nope... Nu se poate asa ceva.

  4. #284 SP
    Senior Member muggs's Avatar


    The sooner the better...

  5. #285 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    too easy man

    un naut sau un salam cu soia mai degraba

  6. #286 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    hahaha...corect!

  7. #287 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Monky, nu stiu daca era o limitare a vechii versiuni de forum sau asa s-a luat decizia, insa s-ar putea ca thread-urile pentru jocurile multi-platform sa apara si in sectiunea consolei respective?
    Eu unul stau 90% din timp pe sectiunea de PS3, rar intru pe cea de "Console" si e aiurea cand nu stii daca un joc e multi-platform sau nu si stai sa-l cauti.

  8. #288 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    O �ntrebare, sus de ce avem Welcome( numele utilizatorului) și My Profile? Am�ndouă fac același lucru din c�te am văzut.

  9. #289 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Monky, nu stiu daca era o limitare a vechii versiuni de forum sau asa s-a luat decizia, insa s-ar putea ca thread-urile pentru jocurile multi-platform sa apara si in sectiunea consolei respective?
    Eu unul stau 90% din timp pe sectiunea de PS3, rar intru pe cea de "Console" si e aiurea cand nu stii daca un joc e multi-platform sau nu si stai sa-l cauti.
    Hmm... Nu stiu, i'll think about it. In mod normal nu se poate...
    Quote Originally Posted by Razviii123 View Post
    O �ntrebare, sus de ce avem Welcome( numele utilizatorului) și My Profile? Am�ndouă fac același lucru din c�te am văzut.
    Asa este pe toate forumurile vB 4.x... n-am idee de ce. Probabil au pus My Profile pentru ca multi n-au nici cea mai mica idee ca un click pe nickname-ul lor ii duce pe pagina profilului...

  10. #290 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Se poate naviga printre pozele atasate cu sagetile sau ii galeria implicita?
    Ii un fix de a meu da as da oricand un mouse pe 4 taste

  11. #291 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Aaaa, inca o chestie... in multe locuri (chatbox de exemplu) ai text box (de introdus textul) negru pe fundal negru si nu-ti dai seama unde sa scrii

  12. #292 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Se poate naviga printre pozele atasate cu sagetile sau ii galeria implicita?
    Ii un fix de a meu da as da oricand un mouse pe 4 taste
    Nu stie browse cu ajutorul sagetilor din pacate... O sa incerc sa implementez, dar ma indoiesc profund ca merge...
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Aaaa, inca o chestie... in multe locuri (chatbox de exemplu) ai text box (de introdus textul) negru pe fundal negru si nu-ti dai seama unde sa scrii
    Poti sa-mi dai un screenshot te rog? Pe ce style? Ce browser? Nu de alta, dar Chat-ul l-am rezolvat de ceva vreme... ar trebui sa fie cu font alb (as in screenshot)
    Attached Images Attached Images 2011-06-09_212236.png

  13. #293 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    se poate ca scrisul la chat sa fie de jos in sus? (cum a propus Nefraim)

  14. #294 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    se poate ca scrisul la chat sa fie de jos in sus? (cum a propus Nefraim)
    Nope. Textul vine din partea de unde se scrie... adica de sus

  15. #295 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nope. Textul vine din partea de unde se scrie... adica de sus
    ok atunci. mie mi se pare mai usor de urmarit de jos in sus (ca la messenger de ex) decat de sus in jos. Ma rog... tot ii bine
    daaar, mai am o propunere: wanna hear it? Ar fi minunat daca atunci cand apesi pe numarul post-ului, sa se deschida un alt tab/fereastra la browser in care sa fie numa post-ul acela. Cum era inainte de altfel. Ca de multe ori trimiteam un post nostim la un prieten, dar acuma nu mai pot . Trebuie sa ii trimit intreaga pagina si sa ii zic unde sa caute

  16. #296 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai exista...
    Attached Images Attached Images before.jpg after.jpg

  17. #297 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Aka apesi pe " #296" ( in acest caz, postul lui AndRewqp) si primesti automat linkul.

  18. #298 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Da, dar asa e link la toata pagina, doar ca se deschide la post-ul respectiv. Inainte se putea deschide DOAR post-ul, fara thread.

  19. #299 SP
    Senior Member tray's Avatar
    la latest posts sub chat box, daca dai click pe sageata, pe orice link zice
    No Thread specified. If you followed a valid link, please notify the administrator

  20. #300 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Chestia cu single post au scos-o... si sincer nu inteleg de ce. Presupun ca se genera separat fiecare post in parte... oricum, am promis ca voi incerca sa adaug si functia de single post (desi sincer, mai mult face rau unui forum decat bine).

    tray: Am incercat linkurile de pe latest posts cu 3 browsere diferite, pe 2 useri diferiti... si toate au mers. Sa nu fi dat click pe un link care eu stiu, tocmai a fost sters...

+ Reply to Thread
Page 15 of 25 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 30 Last Post: 11-10-2010, 01:38
  2. Help!? ( Again ) By yoyokid in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 30-08-2009, 01:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts