+ Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Topicurile din portal

  1. #1 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar

    Topicurile din portal

    Propun ca pe frontpage acolo jos, unde sunt ultimele posturi sa nu se mai treaca cele de la sectiunea de publicitate, e mult mai usor sa vezi pe unde s-a postat de acolo, dar de cand s-a populat forumul sunt foarte multe posturi de publicitate. Daca se poate bineinteles .

  2. #2 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    De acord. Si cand dai la New Posts sa nu mai apara topicurile de pe Publicitate ca s-a dezvoltat comunitatea si sunt destul de multe si ingreuneaza parcurgerea forum-ului.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Noted... ma voi gandi la o metoda, eventual o sa supunem la vot sa vedem daca nu cumva se prefera modul actual... Mie imi place ca mai vad si niste oferte ceva... avand in vedere ca e tot legat de console. Insa cele tip "vand ciorapi" nu cred ca au ce cauta . Pe de alta parte, oameni suntem... nu e frumos sa oprim asa ceva. So, vom face un poll. Dar intai sa fac niste modificari majore la site, si dupa aceea...

  4. #4 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    ar fi de exemplu OK sa apara unele oferte pe pagina principala... si de exemplu sa adune un numar de 10 Thanks-uri de la useri pentru a merita acest lucru.

    Astfel, dispar ofertele pentru ciorapi ca un consolist nu o sa se multumeasca niciodata cu niste ciorapi

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    uite un exemplu concret de ce la new posts nu ar trebui sa apara posturile de pe publicitate. (parere stric personala).
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Acum de pe prima pagina aveti latest posts separat. In felul acesta cred ca impacam si capra si varza. Adica, pentru cei care vor sa vada latest posts in bazar/publicitate, au modul dedicat. Pentru cei care vor latest posts in threaduri cu exceptia bazarului, au modul dedicat. Pentru cei care vor sa vada toate posturile noi la un loc, pot folosi New posts. Sper ca e ok asa

  7. #7 SP
    Member Snake's Avatar
    Super ideea ! Asa da !

  8. #8 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    No offence, dar deja e prea multa aglomeratie pe sectiunea de Publicitate si funtia "New Posts" devine aproape inutila deoarece 3/4 din posturi sunt de pe publicitate.

    New Posts mi se pare foarte util de exemplu cand vin de la scoala, dar din pacate trebuie sa sortez prin toate cele 50 de thread-uri de pe o foaie sa vad ce s-a discutat de fapt pe 5 topicuri.

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Portal 2 By Nash in forum Console Club
    Replies: 108 Last Post: 27-03-2015, 14:48
  2. Replies: 8 Last Post: 26-07-2013, 20:29
  3. Replies: 5 Last Post: 23-10-2012, 16:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts