+ Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Intrebare / Problema

  1. #1 SP
    Senior Member Daniel's Avatar

    Intrebare / Problema

    As vrea si eu sa-mi pun in semnatura cele doua thread-uri ale mele , insa nu stiu cum sa fac sa-mi arate titlul thread-ului inloc de Link-ul pe care il introduc Sper ca m-am exprimat corect

    Orice explicatie/ajutor este binevenita ! Multumesc anticipat

    P.S : Thread-ul din semnatura a fost facut de MonkY deci....

  2. #2 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    [.URL="http://www.consolegames.ro/forum/f41-console/23616-vand-schimb-4-jocuri-xbox360-impecabile/"]ce vrei sa apara scris[/URL]

    scoti punctul din fata, am pus numai sa vezi ce trebuie

    fara punct: ce vrei sa apara scris

  3. #3 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Multumesc

  4. #4 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    ca sa nu deschid alt thread, intreb aici: cuvantul "dracu" este permis in semnatura sau e considerat neadecvat? multumesc

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    ca sa nu deschid alt thread, intreb aici: cuvantul "dracu" este permis in semnatura sau e considerat neadecvat? multumesc
    Depinde de context. Daca trimiti la dracu' pe vre-un coleg forumist, s-ar putea sa fie neadecvat. Daca il invoci pentru diverse beneficii, s-ar putea sa nu conteze prea mult

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am și eu o �ntrebare:

    De multe ori, c�nd postez �ntr-un topic, �mi place să mai editez sau să mai adaug informație. �ntrebarea mea este: de ce dacă, de exemplu postez azi și editez/adaug peste 5 ore, nu se face update cu notificare (albastru boldat) ca și cum aș posta un reply nou?

    De ex.: Topicul Dead Rising 2, de ce ce apare acolo jos și nu apare ca și c�nd cineva ar posta ceva nou? c�nd am editat postul meu de aseară acum ~ o oră jumate...
    ---------- Post added 02-10-2010 at 11:22 AM ----------
    Nu se poate face chestia asta? Se zicem că cineva caută un răspuns la o �ntrebare și cineva-i răspunde prin post add și nu apare boldat...cel care a �ntrebat se orienetază după asta. Vede că n-a postat nimeni (vede că topicul nu e boldat) și crede că n-a răspuns nimeni la �ntrebare...(eu unul după asta mă orientez).

    Nu se poate face chestia asta? Să apară orice post add ca un reply dar să răm�nă tot �n reply-ul principal?

    E cam varză lol (nu știu să explic altfel).

    *p.s.

    Sau măcar să scrie la info. (�n dreapta) c�nd a fost ultima modificare...fără a mai intra �n topic.
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  7. #7 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Daca imi aduc eu bine aminte, acum ceva timp asa era; cand editai un post se actualiza si data la care a fost scris. Probabil s-a scos aceasta functie deoarece duce la un numar nelimitat de UP-uri pe aria Bazar.

    Poate se gaseste o solutie totusi.

  8. #8 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...atunci nu se poate face un fel de limitare doar pentru bazar? Cum e cu locația de exemplu (se vede doar pe aria respectivă)

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    RonanN1: la functia respectiva nu se poate renunta (auto-merge), si din pacate are o variabila globala pt. UP the thread sau NO UP. Daca selectam UP... o va face si pt. aria de Bazar... si-atunci incepe nebunia, adica exact ceea ce acest mod trebuie sa previna.

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Am o intrebare... By Radu5 in forum Nintendo Wii
    Replies: 5 Last Post: 22-09-2013, 21:26
  2. Intrebare ! By Anndreii in forum Hardware
    Replies: 3 Last Post: 26-06-2010, 18:23
  3. O mica problema (intrebare) despre 1080p input By gabor_zones in forum Hardware
    Replies: 5 Last Post: 03-09-2009, 21:39
  4. O intrebare? By sharian in forum Nintendo Wii
    Replies: 1 Last Post: 04-06-2009, 14:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts