+ Reply to Thread
Results 1 to 11 of 11

Thread: Help with Hungry Mario

  1. #1 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar

    Help with Hungry Mario

    M-am jucat Hungry Mario, am facut highscore si acum nu ma lasa sa ii dau submit, dupa ce am murit ramane o imagine cu flash kingdom, sa fie de la firefox ?

  2. #2 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    aceeasi problema o am si eu si ti-am depasit high score-ul. Pana sa-ti depasesc scorul mergea perfect dar dupa ce am facut mai mult a inceput sa se blocheze. Am Firefox 3, n-am incercat cu alt browser, bag acum cu IE o sesiune scurta

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sa-mi spuneti cum merge... l-am reinstalat. Daca nu vrea... il scoatem. Nu prea sunt multe lucruri de "reparat" la aceste minijoculete. They come as they are. Sry

  4. #4 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    face la fel

  5. #5 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Monky,se poate pune jocul asta " The Worlds Hardest Game | Armor Games " ?

  6. #6 SP
    Member I-Ray's Avatar
    OMG! chiar ca world's hardest game! nu pot sa trec nici de primu nivel!

  7. #7 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    Man,am ajuns la nivelul 6/30.NU este chiar asa greu.

  8. #8 SP
    Member I-Ray's Avatar
    nu sunt un tip prea rabdator. m-am jucat un minut si m-am enervat si am iesit.

  9. #9 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    am incercat si eu nu e chiar asa greu insa de la nivelul 10 m-au apucat dracii! Devinde enervant si imposibil, imi inchipui ce o fi la neiv 25-30!
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  10. #10 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Sunt o groaza de probleme la arcade. De exemplu, la Helicopter de multe ori nu te lasa sa postezi highscoreul. Termin jocul si in loc sa se redirectioneze la high scores, nu se intampla nimic. Apare doar un ecran negru.

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Luigi, nu prea am ce sa le fac... serverul are 0ms lag. Asa sunt unele jocuri (convertite din flashuri aiurea). Incearca cu Firefox, sau alt browser... am observat mai putine probleme decat pe IE. Just a thought... ca altceva nu ai ce face. Just enjoy the games

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Help with logitech z5500 By asterix in forum Hardware
    Replies: 1 Last Post: 13-09-2011, 22:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts