+ Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Weezer Jam Session

  1. #1 SP
    Member SpitFire's Avatar

    Weezer Jam Session

    Weezer Jam Session

    Eram pe primul loc la jocul asta, cu un scor triplu fata de RonanN1. Cand i-am spus ca l-am detronat, sare pe mine cica ' te zic lui Monky sa vedem care-i scorul maxim daca ai hackuit'. WTF?! De ce mi-ai sters scorul Monky? Ce nu-ti convenea? Unde am folosit program? Ce naiba, credeam ca e un forum mai serios, m-am inselat.

    LE: Iar am reusit sa fac un high score, de data asta dublu fata de RonanN1, sterge-l si acum te rog ^^

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ce face? Păi eu am ajuns aproape de scorul maxim și am �n continuare 129600. Am ratat doar 6 sau 7 "great"-uri...

    Calculează să vezi...dacă nimerești toate cu "great" ce punctaj poți scoate, scor triplu? Sorry..dar ăsta nu-i Guitar Hero să ai star power și să ai pentru c�teva secunde 8xmulti.

    129600 x3 = 388800
    Attached Images Attached Images arcade_hack.jpg

  3. #3 SP
    Junior Member cartofu's Avatar
    Idea e ca poti lovi de mai multe ori aceeasi bulina, dupa ce iti dai seama de asta devine un button masher.

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by cartofu View Post
    Idea e ca poti lovi de mai multe ori aceeasi bulina, dupa ce iti dai seama de asta devine un button masher.
    Doar atunci c�nd intervine combinația portocalie dintre e+o și care se termină mereu cu steluța albastră (space). Repet: dacă era activă, �n joc, faza cu star power sau orice power...(depinde de joc) -- care atunci c�nd dai perfect toate notele iluminate ce vin spre tine deblochează pentru c�teva secunde multiplicatorul 8x era altceva, dar așa...din ce să scoți punctaj hiperbolic dacă multiplicatorul este x2 maxim x4?...

  5. #5 SP
    Member SpitFire's Avatar
    cartofu 268950 button masher, frate
    Hai Ronan, dute si plange la Monky ca a facut altul dublu cat tine, gata, toti ne-am luat programe acum ^^

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Uziwoodallex

    Scoate-ti jocu, se triseaza foarte usor, tii apasat pe space si scoti un scor de n-ai useridee
    Are dreptate, tocmai...am făcut 600.000+ . Nu-i bun!

    ***later edit***

    Frate, atunci c�nd depistați un BUG URIAȘ (ca cel de mai sus) postați pe forum să știe lumea de el -- să se rezolve sau să se steargă jocul -- Nu stați ca niște culduși după monitoare cu mandria �n voi că ați făcut 78634897212364897 la un joc flash...la care maxim posibil e 1000 (de ex.).

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 18-02-2015, 12:51
  2. Replies: 0 Last Post: 19-02-2014, 23:10
  3. Replies: 0 Last Post: 23-01-2014, 02:01
  4. Replies: 0 Last Post: 24-03-2012, 11:15
  5. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 22:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts