Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Mi s-a sters un thread

  1. #1 SP
    Junior Member Obi1's Avatar

    Exclamation Mi s-a sters un thread

    salut,

    ieri, 04/11 mi s-a sters un thread din aria publicitate "vand 3 jocuri pentru PS3 si Xbox"... as vrea sa stiu de ce? daca am incalcat vreo regula din regulament fac "mea culpa"... dar nu imi amintesc... si cred ca ar fi bine sa primesc un PM ceva de la cel care l-a sters, sa vad si eu ce am gresit, ca sa nu se mai intample.

    merci pt lamuriri!

  2. #2 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Obi1 View Post
    salut,

    ieri, 04/11 mi s-a sters un thread din aria publicitate "vand 3 jocuri pentru PS3 si Xbox"... as vrea sa stiu de ce? daca am incalcat vreo regula din regulament fac "mea culpa"... dar nu imi amintesc... si cred ca ar fi bine sa primesc un PM ceva de la cel care l-a sters, sa vad si eu ce am gresit, ca sa nu se mai intample.

    merci pt lamuriri!
    Si cum ai tras tu concluzia ca ti s-a sters thread-ul. Eu il vad, e aici : http://www.consolegames.ro/forum/f41...t-ps3-si-xbox/

    Ai vrea sa fie non stop pe prima pagina ?
    Invata si tu sa folosesti search inainte sa postezi plangeri de astea stupide.

  3. #3 SP
    Junior Member Obi1's Avatar
    mda, ma uitam in "software" in loc de "console"...

    totusi, putin cam agresiv reply-ul tau, avand in vedere ca am doar 3 posturi si cont de 1 saptamana. Nimeni nu s-a nascut invatat si nicio intrebare nu e stupida... cel putin asa am invatat eu.

    merci pentru reply oricum...

  4. #4 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Buna ziua

    Postez aici pentru a nu mai deschide un thread...

    Prin august (21-22 nu mai tin minte exact) am postat in Bazar - Bazar Diverse - Vinzi sau Cumperi - Hardware PC un anunt prin care vindeam un Router wireless Asus RT-N16. Am adaugat si cateva poze la el (aproximativ 6-7). Am mai adaugat saptamana trecuta un post prin care ziceam ca anuntul inca mai este valabil.
    Acum constat ca anuntul nu mai este, iar pozele nu se mai regasesc in Attachment Statistics.

    Am gresit eu cu ceva? Ce s-a intamplat?

  5. #5 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    II. Reguli de postare si recomandari pe aria de Publicitate/Bazar

    1. Titlul fiecarui thread trebuie sa inceapa cu unul din cuvintele "Vand", "Cumpar", "Schimb" sau "Ofer". Titlul trebuie sa contina o descriere neutra a produsului oferit/cerut fara abuz de CAPS (litere mari, semne de exclamare, punctuatie excesiva, etc.). Nu folositi taguri (gen [Vand] sau [Cumpar]), doua puncte, x semne de exclamare sau alte forme punctuatie pentru a scoate in evidenta threadul.

Closed Thread

Similar Threads

  1. Thread sters By Gigi Kent in forum Help Desk
    Replies: 4 Last Post: 07-04-2015, 13:37
  2. New thread in bazar By clptl in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 17-02-2014, 13:41
  3. Dc miati sters topicu cu gta online? By Bellarossa09 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 26-01-2014, 16:28
  4. Replies: 2 Last Post: 14-03-2013, 02:07
  5. 3D Thread By x F u Z e R in forum Foto & Video
    Replies: 5 Last Post: 17-10-2010, 23:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts