+ Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Cenzurarea cuvintelor

  1. #1 SP
    Senior Member Khan's Avatar

    Cenzurarea cuvintelor

    Am vazut intr-un post pus de cineva ca functioneaza un sistem de cenzura, destul de enervant din punctul meu de vedere si anume:

    - articolul respectiv continea cuvantul po****tie, partea insultanta a cuvantului fiind inlocuita de asteriscuri (popu latie)

    Nu s-ar putea elimina acest sistem? Devine destul de enervanta si nu mi se pare deloc eficienta...

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Incercam sa gasim o solutie... insa crede-ma ca e de preferat sa vezi po****tie cu stelute in locul a ceea ce ai putea vedea ca fiind o injuratura or something. Give it time. Avem si noi 4 zile de cand ne-am nascut

  3. #3 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    We are still babies Little steps to our bright future

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Populatie

    That's much better

  5. #5 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    insa crede-ma ca e de preferat sa vezi po****tie cu stelute in locul a ceea ce ai putea vedea ca fiind o injuratura or something.
    Cuvintele astea se pot folosi nu numai in cadrul unei injuraturi. Cred ca avem destula decenta sa nu ne spurcam intre noi in halul asta. Cine nu are isi poate lua portia de liniste de la moderatori.

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Oooo ! Ce onoare, maestrul Chifteluta si-a facut aparitia ! Nice to see you chief !
    Sper ca ne vedem sambata la un pahar de vorba

  7. #7 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Multumesc MonkY. De vazut la un pahar o sa ne vedem sigur, nu stiu daca acum sau data viitoare. Numai sa va tineti de calendar.

+ Reply to Thread

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts