Closed Thread
Results 1 to 13 of 13

Thread: Inchidere Topic

  1. #1 SP
    CxZ
    Banned CxZ's Avatar

    Inchidere Topic

    Am si eu o intrebare catre moderatori de ce mi s-a sters topicul cu Sfat Achizitie Gaming?
    Pe nici un forum nu am mai patit asa ceva.

  2. #2 SP
    Member LeGenD's Avatar
    ai de mine si de mine omule!!!!!.....ce MIROS DE pruna(.) vineeeee

  3. #3 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by CxZ View Post
    Am si eu o intrebare catre moderatori de ce mi s-a sters topicul cu Sfat Achizitie Gaming?
    Pe nici un forum nu am mai patit asa ceva.
    Am dat eu report, am si scris un post, dar a disparut odata cu postul. Topicul deschis de tine era inutil si putea usor degenera in discutii "aprinse". E plin netul de ps3 vs xbox 360, nu mai ai nevoie de un thread sa te decizi.

  4. #4 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    I call troll on this one

  5. #5 SP
    CxZ
    Banned CxZ's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    ai de mine si de mine omule!!!!!.....ce MIROS DE pruna(.) vineeeee
    LeGenD esti glumet tare m-ai mult de 18 ani nu ai si daca ai avea ai mintea unui copil de 10.
    Multumesc pentru nelamurire RaverX dar tu ce consola imi recomanzi atat sa imi spui.

  6. #6 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by CxZ View Post
    LeGenD esti glumet tare m-ai mult de 18 ani nu ai si daca ai avea ai mintea unui copil de 10.
    Multumesc pentru nelamurire RaverX dar tu ce consola imi recomanzi atat sa imi spui.
    Mai omule tu esti normal la cap? Trimite-i PM daca te intereseaza asa mult...

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    CzX ti s-au facut recomandari si ti s-au spus ce optiuni la console ai. Tu ai concluzionat prin a spune ca mai repede iei un PC de 3000 RON si rupi gura targului. E ca si cand ai spune ca toti ceilalti suntem fraieri. Daca tu intrebi si tot tu raspunzi, ce rost mai avea acel thread (care incepuse sa primeasca n reporturi)? La fel ca si aici...

    P.S. Iti recomand Xbox 360 daca ai mai multi amici pe live, daca vrei Halo, Gears of war si iti place gamepadul. Iti recomand PS3 daca ai mai multi amici pe PSN, vrei BluRay si vrei neaparat sa joci Uncharted si God of War. Multumit?

    P.P.S. Poate pe alte forumuri se pemite trolling-ul. Aici nu! Sorry.

  8. #8 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by CxZ View Post
    LeGenD esti glumet tare m-ai mult de 18 ani nu ai si daca ai avea ai mintea unui copil de 10.
    Multumesc pentru nelamurire RaverX dar tu ce consola imi recomanzi atat sa imi spui.
    Mai bine ți-ai revizui gramatica �nainte de a trage concluzii legate de v�rsta colegilor forumiști. Doar doi cenți de la mine.

    Iar �n legătură cu dilema ta: merită să cumperi at�t PS3, c�t și XBOX 360 datorită exlusivităților pe care le are fiecare platformă.

  9. #9 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Iar �n legătură cu dilema ta: merită să cumperi at�t PS3, c�t și XBOX 360 datorită exlusivităților pe care le are fiecare platformă.
    Corect. Si ia-ti si PC. Sa fie tacamul complet. Ba chiar poti sa-ti iei si un Wii. Nici un PSP n-ar strica daca umbli mult si vrei sa mai tragi o tura de "ceva" in tren/masina/autobuz/etc.

    Dar daca trebuie sa alegi DOAR o consola e imposibil sa-ti recomandam noi ceva. Stii de ce ? Pt ca nu stim ce vrei tu si ce-ti place. Uite, daca eu te intreb pe tine acum : ce sa-mi cumpar : caise sau banane ? Ambele sunt fructe, dar trebuie sa aleg doar una. Pt mine e usor, stiu ce-mi place mai mult. Dar tu stii ?

  10. #10 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Da. Mere.

  11. #11 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Dar daca trebuie sa alegi DOAR o consola e imposibil sa-ti recomandam noi ceva. Stii de ce ? Pt ca nu stim ce vrei tu si ce-ti place. Uite, daca eu te intreb pe tine acum : ce sa-mi cumpar : caise sau banane ? Ambele sunt fructe, dar trebuie sa aleg doar una. Pt mine e usor, stiu ce-mi place mai mult. Dar tu stii ?
    Daca intrebi "Ce masina sa-mi iau, Dacie sau Trabant?" o sa te ajute lumea. Cam asa se poate si la console
    Cat despre intrebarea cu fructele ii destul de simplu: Vrei numai sa mananci fructele?

  12. #12 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Cat despre intrebarea cu fructele ii destul de simplu: Vrei numai sa mananci fructele?
    Eu sper ca nu. Sper ca dupa ce le mananc sa le si c.. ... elimin. Stiu, tu te gandeai la altceva, dar cred ca bananele nu-s asa bune, sunt cam moi. Castravetii ar fi mult mai potriviti.

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai ca deja ati trecut la salate... Sper ca s-a lamurit omul si s-a apucat de un compot ceva. Therefore, inchidem

Closed Thread

Similar Threads

  1. Inchidere threaduri By johndaniel in forum Help Desk
    Replies: 3 Last Post: 05-06-2014, 09:57
  2. Cerere - Mutare Topic By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 14 Last Post: 24-06-2012, 12:02
  3. Problema topic By nusnormal in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 03-06-2012, 02:24
  4. Mutare topic By BadSlick in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 25-03-2012, 17:23

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts