+ Reply to Thread
Page 2 of 78 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1548

Thread: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

  1. #21 SP
    Banned Mario's Avatar
    pai da mai dar stii care-i faza i-am zis ca i le dau dupa ce dau ps3u dar a zis ca luni pleaca si lepra aia ieri era pe mess bine mersi,NU CUMPARATI ARE UN COMPORTAMENT DE COPIL DE 2 ANI ,DACA NUMAI VREI SA FACI TARGUL SE SUPARA,E UN OM DE TOATA JENA.

  2. #22 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Asteptam sa vedem ce zice si Walkman

  3. #23 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    1.la mana ,el este din bucuresti,si nu este prietenul meu,eu doar am dat un mass
    2.daca iti amintesti eu te-am intrebat pe tine ce jocuri nu vrea el,si apoi ti-am facut o oferta ptr. ele,nu inainte
    3.cum am zis nu este vina mea ca omul s-a razgandit..

    sper ca s-a lamurit situatia si daca se considera ca am gresit eu sa fiu sanctionat.dar nu este asa

    LE:eu nu am zis ca ma supar.ti-am facut o oferta si tu ai zis ca da,apoi te-ai razgandit,si apoi ai zis ca sa nu fi''lake''(cum ai zis tu)
    si nu am zis ca plec,am zis ca am treaba cu fisele de liceu deoarece am terminat clasa a8a si este foarte mult de umblat..

    oricum aseara m-a amenintat ca ''ma face de ***** pe forum''..sper sa nu reusesti dar totusi inca odata zic,nu e vina mea

  4. #24 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Asteptam sa vedem ce zice si Walkman
    Nu ia luat jocurile cu forta man Acum daca orice naabcake se trezeste ca nu ii mai convine o combinatie iti dai seama unde s-ar ajunge

  5. #25 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Mario: vina este a ta. daca ti-a trimis un cumparator, trebuia sa dai consola intai si dupa aceea jocurile la un pret de nimic. indiferent de ce joc ar fi nimeni care a pus la vanzare nu a ramas cu el (decat in cazuri speciale si care au pret huge). dupa vanzarea consolei puteai sa le dai si bonus Walkman nu a facut decat sa speculeze oportunitatea

  6. #26 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    Mario este vina ta omule...Tu i-ai vandut jocurile nu ti-a bagat nimeni mana in buzunar......
    Exact, una e cand iei teapa si alta cand dai dovada de o naivitate crasa.

  7. #27 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Userul: Mazzaxx
    Anunt: http://http://www.consolegames.ro/fo...la-super-pret/
    Calificativ: neserios
    Problema: I-am comunicat ca vreau sa achizitionez pachetul de ps3 la pretul cerut de el si desi am fost primul care a postat, jocul a ajuns la alcineva. L-am contactat si nu mi-a oferit nici-o explicatie. Nu recomand

  8. #28 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    User: dariomario
    Anunt: http://www.consolegames.ro/forum/f41...s3/index2.html
    Calificativ: foarte neserios, sa nu spun praf! Nu recomand nimanui!
    Problema: vineri mi-a spus ca imi cumpara jocul in aceeasi zi. OK! S-a razgandit tot in cursul zilei de vineri spunand ca prefera sa faca schimb, el urmand sa imi dea Motorstorm Pacific Rift. OK! Am ramas intelesi ca luni punem fiecare jocul la curier. Luni - nu se intampla nimic pana la amiaza, cand intr-un final vorbesc cu stimabilul la telefon scuzandu-se ca e in spital. Multa sanatate, Doamne fereste! Ramanem intelesi ca marti sa punem jocul la curier.
    Azi nu mi-a raspuns de dimineata la telefon pana acum cateva minute, cand mi-a transmis ca nu mai e valabil deoarece se joaca "gagica" Motorstorm! Am citat termenul de "gagica". Bine ca nu se joaca Ninja Gaiden biata de ea.

    Concluzie: total neserios, ma plimb cu jocul la mine de 3 zile si imi fac nervi aiurea!

  9. #29 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Tare asta Rasko. Sunt tot felul de ciudati pe lumea asta carora le place sa vorbeasca doar sa se afle in treaba. Bine ca nu ai pus tu jocul la curier primul.

  10. #30 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Userul dariomario are pauza o luna pentru neseriozitate !

  11. #31 SP
    Junior Member Schizoid's Avatar
    Userul: Mika
    Anunt: Licitatie: 2 Jocuri Xbox 360
    Calificativ: foarte neserios
    Problema: Am licitat pentru cele doua jocuri si am castigat, apoi am platit, totul pe 27 iunie. Apoi ma anunta ca nu mai are unul din jocuri, l-a licitat pe alt thread si n-a remarcat, asa ca imi da altul (Fifa '08) in schimb. Spun ca nu e nicio problema, si il rog sa astepte pana 6 iulie cu livrarea, ca sa ma intorc in provincie. Pe 7 iulie imi trimite un pm intreband de adresa si ii raspund imediat cu detaliile. Si astept si astept si astept. Nimic. Pe 12 iulie trimit un pm intreband ce se intampla, iar pe 17 iulie imi raspunde ca a trebuit sa plece in concediu si n-a avut timp si o sa il trimita a doua zi. Si astept si astept si astept. Nimic. Pe 26 iulie trimit din nou un pm intreband ce se intampla si spune ca a avut probleme personale si trimite sigur, mie in mie, a doua zi. Astazi e 3 AUGUST si pachetul inca nu a ajuns la mine, desi de trei ori, timp de o luna, m-a "linistit" ca il trimite a doua zi, desi eu am platit jocurile din iunie.

    Se poate lua vreo masura?
    Attached Images Attached Images pic.jpg

  12. #32 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Acum caut factura. Recunosc si imi cer iertare ca nu l-am trimis la timp.

    AWB-ul este 30055474. Nu merge sa uploadez pozele de pe telefon, dar mai incerc.

  13. #33 SP
    Junior Member Schizoid's Avatar
    Multam, puteai totusi sa-mi raspunzi la pm-ul de mai devreme.

    Sunasem mai devreme la FanCourier sa verific si mi s-a spus ca nu era niciun pachet pe numele/adresa mea, acum am sunat din nou si-am dat AWB-ul si o sa ma sune ei inapoi, desi ei ar fi trebuit sa ma sune la sosirea pachetului.

    Acum regret mesajul de mai sus, dar eram total in bezna, nu primisem niciun mesaj de confirmare, nici de la Mika, nici de la FanCourier.

  14. #34 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Am fost plecat 4 zile din Bacau si nu am avut net sa vad PM-ul.

  15. #35 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Hotul raduss Console Games Forum - View Profile: raduss

    la care i-am platit un joc pe 10 august si nici nu mi l-a trimis, nici nu imi da banii inapoi.
    Este un hot si un excroc si minte cu nerusinare!
    Aveti mare grija

    Quote Originally Posted by raduss
    Quote Originally Posted by nameless_fear
    Quote Originally Posted by raduss
    Quote Originally Posted by nameless_fear
    Quote Originally Posted by raduss
    Quote Originally Posted by nameless_fear
    Quote Originally Posted by raduss
    sa-mi zici cum trimiti banii , am si un cont daca poti sa trimiti prin banca.
    sau trimiti prin posta ,ce date tre sa-ti dau ?
    o sa-ti trimit coletul prin prioripost ,chiar azi am trimis si m-a costa 12 lei.
    Iti pun banii inca cont.
    Am nevoie in principiu de nume, cont iban, banca si de unde e.
    Iti depun 80 + 12 pentru gow2 prin prioripost.
    ok?
    uite datele:
    florea radu costin , cont nr : RO37INGB0000999901552827 .
    Banca e ING ,sucursala Ploiesti .
    bafta
    salutare ,maine sau cel tarziu luni ajunge la mine ,apoi imediat il pun la posta spre tine.stai linistit man ,jocul tau e pe drum.
    bafta
    Am primit datele. Azi ma duc si iti platesc in cont, platesc eu si comisionul ca sa nu te coste pe tine, pana ei de banca ca e mare la voi .

    Iti scriu dupa ce am platit, te rog fa rost de joc

    Adresa mea este:
    F*********
    am primit banii ,am dat si comanda pt jocul tau ,te anunt cand soseste la mine si pleaca spre tine
    bafta
    Sal,
    Ai ceva noutati legate de gow2 ?
    Quote Originally Posted by raduss
    Quote Originally Posted by nameless_fear
    Quote Originally Posted by raduss
    Quote Originally Posted by nameless_fear
    Quote Originally Posted by raduss
    Quote Originally Posted by nameless_fear
    Quote Originally Posted by raduss
    Quote Originally Posted by nameless_fear
    te rog mult sa imi spui ca mi=ai pus azi gow 2 pe prioripost.
    daca nu te rog mult sa imi dai maine banii inapoi pentru ca nu mai am timp sa astept.
    ti l-am pus azi la posta , n-am putut sa-ti raspund pt ca am plecat din oras .
    stai linistit , jocul a plecat spre tine.
    Am verificat azi la Prioripost si nu au gasit nici un plic.
    Te rog da-mi numar daca l-ai trimis.
    ti l-am pus la posta ,trebuie sa soseasca . din pacate eu nu prea pastrez chitantele.
    deci l-ai pus pe posta sau pe prioripost?
    ti-am platit sa il pui pe prioripost nu? asa ne-am inteles.
    prioripost l-am pus ,posta rapida.
    Te rog spune-mi cum mi l-ai trimis daca l-ai trimis. Trimite-mi o dovada ceva.
    Sau da-mi banii inapoi, nu se poate asa ceva sa stau sa astept ca un fraier.
    nu stiu ce s-a intamplat ,jocul s-a intors la mine azi .imi pare foarte rau ,e prima oara cand mi se intampla asa ceva.maine iti voi pune banii pt ca stiu ca nu mai ai rabdare.inca o data imi pare rau ,iti dai seama ca as fi vrut sa te ajut,mai ales ca eu nu am xbox sa ma joc .


    ---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

    rog respectos sa i se dea ban forever acestui hot!

  16. #36 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai pana la urma ti-a returnat sau nu banii ?

  17. #37 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    azi nu apar pe extrasul bancar! deci nu!
    de aceia spun ca e hot

  18. #38 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    azi nu apar pe extrasul bancar! deci nu!
    de aceia spun ca e hot
    Daca aveti conturi la banci diferite, banii nu apar in aceeasi zi, pentru ca nu iti intra in aceeasi zi, ai putina rabdare.

  19. #39 SP
    Junior Member KruppRO's Avatar
    Pai Mario...pe viitor pana nu ai suma de bani pe care o vrei pe joc in m�n�,nu da jocuri.Nu da jocuri pe "ochi frumosi",ca rom�nu-si vinde si mama ca sa faca bani....bud� de tar�,n-ai ce-i face....Gamer,negamer,presupus gamer,rom�nu'-i tot rom�n...

  20. #40 SP
    Junior Member raduss's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Daca aveti conturi la banci diferite, banii nu apar in aceeasi zi, pentru ca nu iti intra in aceeasi zi, ai putina rabdare.
    il asteptam sa ne confirme ca i-au intrat banii ,vad ca ne tine in suspans individul .
    cand o sa vina confirmarea sper sa primeasca un avertisment ceva pt toate acuzele astea de hotie ,nefondate pana la urma.

+ Reply to Thread
Page 2 of 78 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts