+ Reply to Thread
Page 38 of 78 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast
Results 741 to 760 of 1548

Thread: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

  1. #741 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    JohnY, la felul in care scrii ma mir cum te ia cineva in serios. Pe deasupra, ca o confirmare a calitatii tale de utilizator a acestui forum vine si reactia ta cel putin deplasata la faptul ca tudyniuz nu te-a contactat. E un pic de inteles, v-ati vorbit ca va contactati in jur de ora 13-14 si el nu a dat niciun semn. Puteai foarte bine sa-l recontactezi politicos si sa astepti raspunsul sau, poate a avut un motiv sau nu intemeiat, inainte sa te apuci sa postezi ca-i user neserios.

    tudyniuz, data viitoare cand spui ca faci o chestie, incearca sa te tii de cuvant. E de inteles, a intervenit ceva special, nu conteaza ce, si n-ai mai putut sa-l contactezi pe JohnY. I-ai raspuns totusi la PM-ul in care el a avut o reactie cel putin exagerata. Eu zic ca daca el nu se apuca sa posteze aici lucrurile erau pe cale sa se rezolve amiabil intre voi doi.

    Daca va linistiti, nu cred ca-i necesara vreo interventie.

  2. #742 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu sunt linistit, pur si simplu nu am inteles interventia pe thread-ul asta.
    Attached Images Attached Images untitled1.png

  3. #743 SP
    Member awaytokill's Avatar
    userul:View Profile: alex09under - Console Games Forum
    anunt:http://www.consolegames.ro/forum/f90...-pacific-rift/
    calificativ:neserios
    problema:In anuntul http://www.consolegames.ro/forum/f90...-pacific-rift/ a spus ca vrea sa schimbe motorstorm 2 pt ps3 si eu iam dat niste oferte. a ales un joc dintre cele pe care i leam oferit si iam spus ca va trebui sa trimita primul deoarce e un user nou.el a fost de acord si lam mai intrebat daca jocu e full eng,daca carcasa,coperta,manualul si discul sunt in regula el a raspuns ca da.dupa iam mai spus sa il trimita in plic cu bule.joi pe 15 septembrie lam primit.jocu era in plic cu bule dar coperta e rupta iar carcasa se deschide si se inchide greu,ciudat. azi iam dat un pm in legatura cu jocul si iam spus ca o sa trimit infamous cu carcasa de la motorstorm si manualul,discul si coperta o sa fie impecabile.acum ma duc sa ii dau TR negativ
    USER NESERIOS NU RECOMAND

  4. #744 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by dariussoreata View Post
    userul:View Profile: alex09under - Console Games Forum
    anunt:http://www.consolegames.ro/forum/f90...-pacific-rift/
    calificativ:neserios
    problema:In anuntul http://www.consolegames.ro/forum/f90...-pacific-rift/ a spus ca vrea sa schimbe motorstorm 2 pt ps3 si eu iam dat niste oferte. a ales un joc dintre cele pe care i leam oferit si iam spus ca va trebui sa trimita primul deoarce e un user nou.el a fost de acord si lam mai intrebat daca jocu e full eng,daca carcasa,coperta,manualul si discul sunt in regula el a raspuns ca da.dupa iam mai spus sa il trimita in plic cu bule.joi pe 15 septembrie lam primit.jocu era in plic cu bule dar coperta e rupta iar carcasa se deschide si se inchide greu,ciudat. azi iam dat un pm in legatura cu jocul si iam spus ca o sa trimit infamous cu carcasa de la motorstorm si manualul,discul si coperta o sa fie impecabile.acum ma duc sa ii dau TR negativ
    USER NESERIOS NU RECOMAND
    De ce naiba nu cereti poze cu produsul!?!?!?!?
    Nu inteleg ideea aceasta
    Se poate ca la posta sa se fi stricat.....un prieten a patit lucrul acesta
    Si a ajuns aici ca user neserios dar el a dat pozele cu jocul

  5. #745 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    De ce naiba nu cereti poze cu produsul!?!?!?!?
    Nu inteleg ideea aceasta
    Se poate ca la posta sa se fi stricat.....un prieten a patit lucrul acesta
    Si a ajuns aici ca user neserios dar el a dat pozele cu jocul
    Ce-ti place sa ne faci cu ochiul...referitor la problema; am patit si eu faza cu posta.Asta e, data viitoare mergeti pe varianta fan curier:rapid, eficient si home delivery.

  6. #746 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    Ce-ti place sa ne faci cu ochiul...referitor la problema; am patit si eu faza cu posta.Asta e, data viitoare mergeti pe varianta fan curier:rapid, eficient si home delivery.
    Eu mai bine platesc inca 10 lei sau cat o fii fan-ul dar stiu ca nu pirimesc lego.......

  7. #747 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    De ce naiba nu cereti poze cu produsul!?!?!?!?
    Nu inteleg ideea aceasta
    Se poate ca la posta sa se fi stricat.....un prieten a patit lucrul acesta
    Si a ajuns aici ca user neserios dar el a dat pozele cu jocul
    poate sa rupa coperta la posta???

  8. #748 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by dariussoreata View Post
    poate sa rupa coperta la posta???
    Coperta e in carcasa,nu?

  9. #749 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Coperta e in carcasa,nu?
    Da tu esti blonda, nu?

    ON: La posta se poata crapa carcasa... Coperta chiar nu vad cum s'ar putea rupe. Doar daca nu a desfacut cineva plicul, ceea ce nu cred

  10. #750 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Da tu esti blonda, nu?

    ON: La posta se poata crapa carcasa... Coperta chiar nu vad cum s'ar putea rupe. Doar daca nu a desfacut cineva plicul, ceea ce nu cred
    dap asta vream sa zic si eu

  11. #751 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Da tu esti blonda, nu?

    ON: La posta se poata crapa carcasa... Coperta chiar nu vad cum s'ar putea rupe. Doar daca nu a desfacut cineva plicul, ceea ce nu cred
    Eu intrebam.....
    El nu a zis cum e rupta!
    Poate fi rupt doar un colt exact unde e rupta carcasa.

  12. #752 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Eu intrebam.....
    El nu a zis cum e rupta!
    Poate fi rupt doar un colt exact unde e rupta carcasa.
    nu e toata rupta nu doar un colt

  13. #753 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Nu se intelege nimic din ce scrii. Ai auzit de semne de punctuatie? In loc sa inteleg problema si cine e neserios, eu vad doar semne de punctuatie lipsa.
    edit: Am modificat.

  14. #754 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Nu se intelege nimic din ce scrii. Ai auzit de semene de punctuatie? In loc sa inteleg problema si cine e neserios, eu vad doar semene de punctuatie lipsa.
    ...

  15. #755 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Asta se cheama typo si vine din graba cu care scriu. Lipsa semnelor de punctuatie este cu totul altceva.

    ---------- Post added 18-09-2011 at 05:12 PM ----------

    Quote Originally Posted by dariussoreata View Post
    userul:View Profile: alex09under - Console Games Forum
    anunt:http://www.consolegames.ro/forum/f90...-pacific-rift/
    calificativ:neserios
    problema:In anuntul http://www.consolegames.ro/forum/f90...-pacific-rift/ a spus ca vrea sa schimbe motorstorm 2 pt ps3 si eu iam dat niste oferte. a ales un joc dintre cele pe care i leam oferit si iam spus ca va trebui sa trimita primul deoarce e un user nou.el a fost de acord si lam mai intrebat daca jocu e full eng,daca carcasa,coperta,manualul si discul sunt in regula el a raspuns ca da.dupa iam mai spus sa il trimita in plic cu bule.joi pe 15 septembrie lam primit.jocu era in plic cu bule dar coperta e rupta iar carcasa se deschide si se inchide greu,ciudat. azi iam dat un pm in legatura cu jocul si iam spus ca o sa trimit infamous cu carcasa de la motorstorm si manualul,discul si coperta o sa fie impecabile.acum ma duc sa ii dau TR negativ
    USER NESERIOS NU RECOMAND
    Asa, la prima vedere.

    ---------- Post added 18-09-2011 at 05:13 PM ----------

    Quote Originally Posted by dariussoreata View Post
    nu e toata rupta nu doar un colt
    Uitasem.

  16. #756 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    User: sorinluvpatrry
    Anunt: Vand La Noire Ps3 Sigilat
    Calificativ: neserios

    Azi am ridicat jocul. Nu este sigilat, si este intr-o stare jalnica in ce priveste cartea si carcasa. Discul arata ok, dar am specificat de 2 ori cred in PM-urile cu el ca sunt colectionar si ca-l vreau sigilat. Nici nu ma interesa daca era 10 lei atata timp cat stiam ca nu este sigilat. Acum trebuie sa incerc sa-l vand eu aici si sa recuperez o parte din bani. Oricum, nu recomand.

  17. #757 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Exact ce spunea cineva mai devreme, de ce nu cereți poze cu produsele pe care vreți să le cumpărați?

  18. #758 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Din pacate nu prea am avut timp in ultima vreme sa fiu atent la acest aspect. Am mers pe incredere si am pierdut

  19. #759 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by babulu View Post
    Din pacate nu prea am avut timp in ultima vreme sa fiu atent la acest aspect. Am mers pe incredere si am pierdut
    Doua cuvinte am de spus ''Mentalitatea omului'' .

    PS: Daca credeti ca nu e poza calumea gen e luata de pe net puneti-l sa faca poza cu o foaie langa sau ceva de genu

  20. #760 SP
    Junior Member Xplicit's Avatar
    atentie la iclenroc.Aveti aici link http://www.consolegames.ro/forum/f51...e/index26.html

    si aceasta este dovada http://www.consolegames.ro/forum/f89...s3/index3.html

    este acelasi nr de tel.M-am ars odata baiete nu mai merge

+ Reply to Thread
Page 38 of 78 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts