+ Reply to Thread
Page 3 of 58 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1149

Thread: Probleme Site?

  1. #41 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    adwards nu mai merg need to click click click click ...
    Din pacate cineva a abuzat de Google Ads... stiind ca ne va face rau. Momentan contul a fost dezactivat. Am depus o cerere de re-activare, dar ma tem ca nu sunt prea multe sanse...

  2. #42 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    damm

  3. #43 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    30 este limita pe zi
    aha

  4. #44 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...de ce nu pot da reputație negativă? Am vrut să-i dau lui novi, că tot postează aiurea, și nu mă lasă.

  5. #45 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...de ce nu pot da reputație negativă? Am vrut să-i dau lui novi, că tot postează aiurea, și nu mă lasă.
    Poti, check attach.

  6. #46 SP
    Member cobain's Avatar
    Cand incerc sa iti dau reputatie negativa imi are asta : You must spread some Reputation around before giving it to GreyhounD again

  7. #47 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai tu de mine incerci sa te iei ?
    Am impresia ca pentru a putea da reputatie negativa, reputatia ta sa fie mai mare decat a celui caruia vrei sa "i-o coci". Sa citeasca si MonkY si ne lamureste el sigur.

  8. #48 SP
    Admin MonkY's Avatar
    I tried to rate someone and it said "You must spread some reputation around before giving it to xxxx again".

    There is what is known as a reputation "spread" in effect. This is a minimum number of members you must give reputation to before you may rate the same member again.

    Numarul fiind de 20 daca nu ma insel

  9. #49 SP
    Member cobain's Avatar
    asta ar insemna sa ma apuc sa dau thx-uri aiurea .. ca sa pot sa dau bad reputation

  10. #50 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Sau sa fii mai activ pe forum / posturi unde sa PRIMESTI thx (review / preview .. etc) / atasamente / blog / update profil

    Cred ca lumea a inteles gresit sistemul de TNX si il foloseste aiurea

  11. #51 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Poti, check attach.
    ce tare e sa fi moderator , ai cartonase lol

  12. #52 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    I tried to rate someone and it said "You must spread some reputation around before giving it to xxxx again".

    There is what is known as a reputation "spread" in effect. This is a minimum number of members you must give reputation to before you may rate the same member again.

    Numarul fiind de 20 daca nu ma insel
    Nu merge. Nu i am dat niciodata thanks lui juice si tot nu mi merge. M am gandit sa dau niste thanksuri si dupa aia sa dau. Am dat 2 thanks uri, cand revin sa i dau individului bad reputation imi zice ca am dat prea multe 10x uri...
    Am I stupid or what?

  13. #53 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mariusik, o sa verific, sa nu fie o problema pe userul tau... Sorry, e un sistem ciudat cu "disaprove" acela, pe care cei de la vBulletin nu prea l-au documentat.

  14. #54 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...erm, care-i faza cu medaliile? De ce-s dublate? (12)

    E oki acum. A revenit totul la normal...

  15. #55 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    In ultimile 3 zile am pierdut (adunate) cam 3000 - 4000 din punctele de experienta. Prima data a scazut cu +2000 si pe urma treptat... Sunt curios care este problema? Cum se pierd? Cum se recupereaza?
    Multumesc.

  16. #56 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    In ultimile 3 zile am pierdut (adunate) cam 3000 - 4000 din punctele de experienta. Prima data a scazut cu +2000 si pe urma treptat... Sunt curios care este problema? Cum se pierd? Cum se recupereaza?
    Multumesc.
    In sistemul de Experience a fost adaugat acum ceva timp un addon numit RadioActivity. Acesta a avut scopul de a echilibra diferenta enorma intre userii foarte vechi (dar inactivi) si useri mai noi dar care aveau activitate foarte mare. Nu mi se parea fair ca un user care n-a mai intrat pe forum de 3 luni sa stea "cocotat" in fruntea clasamentului. Citez:

    "This is extension that allows to deduct Experience points based on Activity. In fact this add-on multiplies points for posts and points for threads by activity. So, persons not active are getting less points and are ranked lower. It makes vbExperience more dynamic."

    Prin urmare, ridici un pic activitatea si iti recuperezi punctele

  17. #57 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...de ce c�nd dau search la Just Cause 2 nu-mi afișează nimic?

    Sunt n topcuri cu Just Cause 2 Videos...și mereu nu găsește c�nd dau search

    Sorry - no matches. Please try some different terms. The following words are either very common, too long, or too short and were not included in your search : Just, Cause, 2
    Am �ncercat Just Cause dar nimic...

    ...trebuie să-l caut eu manual de fiecare dată

  18. #58 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Nici mie nu imi gaseste Just Cause 2 si stiu sigur ca eu am deschis un Just Cause 2 Videos !
    Oricum am observat de la un timp sa la unele cautari nu gasea nimic chiar daca eu cu 1 saptamana inainte am citit topicul !

  19. #59 SP
    Manager paul's Avatar
    Pentru ca la toate trei cuvintele: just, cause, 3 e problema asta:
    The following words are either very common, too long, or too short and were not included in your search :
    Dati un search pe Google: "site:consolegames.ro just cause 2" si le gasiti acolo pe toate.

  20. #60 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...bine, artificii

    Dar nu se poate rezolva �n incintă? lol

+ Reply to Thread
Page 3 of 58 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ajutor site By AlexG in forum Software
    Replies: 5 Last Post: 21-03-2015, 04:02
  2. Site jocuri Wii U By Zadawn in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 13-04-2014, 03:15
  3. Site, firma pentru afisare site online By throne in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2014, 15:00
  4. Rezolutia site-ului! By mark in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2008, 00:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts