+ Reply to Thread
Page 32 of 58 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast
Results 621 to 640 of 1149

Thread: Probleme Site?

  1. #621 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Incearca si pe Firefox. Chrome are un Flash player propriu, care da din cand in cand rateuri si la mine.

  2. #622 SP
    Member awaytokill's Avatar
    salut MonkY am facut un schimb cu userul View Profile: FlorinS - Console Games Forum si azi mia venit jocu totu bn si ok si cand sa ii dau TR uit ca trebuie sa scriu si threadu da faza e ca nu era pe un thread specific ex:eu sau el schimbam vindem jocuri
    adica am vazut post-ul lui pe un thead ca vrea un joc (theadu nu era nici al meu nici al lui)si iam trimis o oferta si am facut schimb
    ma poti ajuta?

  3. #623 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    uite o idee.. faceti un thread la vanzari, unul dintre voi, cu produsul in sine si gata

  4. #624 SP
    Member awaytokill's Avatar
    ok dar mie deja mia ajuns jocu si daca il postez poate o sa vrea cineva sa il schimbe/cumpere si eu ce le zic ca am pus threadu de o ora si deja sa cumparat/schimbat

  5. #625 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da man si poti sa rogi un moderator sa-l inchida. in fine, daca are altcina o alta idee...

  6. #626 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by dariussoreata View Post
    ok dar mie deja mia ajuns jocu si daca il postez poate o sa vrea cineva sa il schimbe/cumpere si eu ce le zic ca am pus threadu de o ora si deja sa cumparat/schimbat
    Faci un thread nou asa cum ti'a spus andrew, dupa care imediat dai report post si rogi un moderator sa il inchida. Odata inchis nu mai poate posta nimeni ! Bafta.

  7. #627 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Incearca si pe Firefox. Chrome are un Flash player propriu, care da din cand in cand rateuri si la mine.
    Chrome e mai bun.Poate are slow down la pc sau cine stie.Ma indoiesc ca e din cauza browser-ului Chrome.

  8. #628 SP
    Member Cata96's Avatar
    Am observat ca in opera nu imi apareau imaginile postate cu [IMG][/IMG]

    Acum apar....nu au aparut cam 1h si 30 de min
    Exemplu:
    http://gyazo.com/e77ecc2acc1a9603b42a7d77ea2cb64c

  9. #629 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Am observat ca in opera nu imi apareau imaginile postate cu [IMG][/IMG]

    Acum apar....nu au aparut cam 1h si 30 de min
    Exemplu:
    e77ecc2acc1a9603b42a7d77ea2cb64c.png
    De aceea si recomandam sa nu se mai foloseasca tag-uri de IMG ci sa se ataseze fisierele direct pe forum. Nu putem garanta ce se intampla pe site-ul lor (mai ales a celor de sharing, care cateodata limiteaza traficul pe anumite tari).

  10. #630 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Sunt probleme cu sistemul de TR? Incerc sa dau un rating si primesc mesaj cu invalid deal URL.. desi nu ar trebui

  11. #631 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Sunt probleme cu sistemul de TR? Incerc sa dau un rating si primesc mesaj cu invalid deal URL.. desi nu ar trebui
    Nu sunt probleme cu el. Probabil ca introduci un link de genul:
    PHP Code:
    http://www.consolegames.ro/forum/f51-help-desk/592-problema-site/index32.html#post699599 
    Cand ar trebui sa fie de genul:
    PHP Code:
    http://www.consolegames.ro/forum/f51-help-desk/592-problema-site 
    sau
    PHP Code:
    http://www.consolegames.ro/forum/f51-help-desk/592-problema-site/index32.html 

  12. #632 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Am vazut ca sistemul de Search are niste probleme. Cand incerc sa caut posturi dupa User Name nu gaseste nimic.

  13. #633 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Am vazut ca sistemul de Search are niste probleme. Cand incerc sa caut posturi dupa User Name nu gaseste nimic.
    Da-mi un exemplu concret. Eu am testat pentru 3 useri si a functionat ok. De unde faci search-ul, cu ce browser... poate o fi ceva special

  14. #634 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    De exemplu pe thread-ul "Ultimul joc devorat". Dau pe "Search Thread" > "Advanced Search" > "User Name" > paunstefan > "Sorry - no matches. Please try some different terms.".
    Folosesc Firefox.

  15. #635 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    De exemplu pe thread-ul "Ultimul joc devorat". Dau pe "Search Thread" > "Advanced Search" > "User Name" > paunstefan > "Sorry - no matches. Please try some different terms.".
    Folosesc Firefox.
    Wth? La mine merge... de pe 3 browsere diferite... Ia sa incerc si de pe alt user. Yep, it works also...

  16. #636 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Inseamna ca e ceva de la mine. Problema e de ceva timp dar am zis ca poate se rezolva.

  17. #637 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Ii o masura de securitate impotriva narcisistilor. Asa se intampla cand te cauti singur

  18. #638 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Iar a disparut Submit Media Button!

    ...

    Dau pe Videos si doar Media Library e activ.

  19. #639 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Iar a disparut Submit Media Button!

    ...

    Dau pe Videos si doar Media Library e activ.
    Sorry! Fixed!

  20. #640 SP
    Member LeGenD's Avatar
    just saying.........


    light style & dark style

+ Reply to Thread
Page 32 of 58 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ajutor site By AlexG in forum Software
    Replies: 5 Last Post: 21-03-2015, 04:02
  2. Site jocuri Wii U By Zadawn in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 13-04-2014, 03:15
  3. Site, firma pentru afisare site online By throne in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2014, 15:00
  4. Rezolutia site-ului! By mark in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2008, 00:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts