+ Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Sony - Jocuri Console

  1. #1 SP
    Banned flavi_us's Avatar

    Sony - Jocuri Console

    De aseara nu mai pot posta in rubrica Sony Jocuri Consola din Bazar si nu pot nici sa trimit mesaje private...
    Ce s-a intamplat?

  2. #2 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ai in rubrica Sony Jocuri Consola din Bazar, in partea de sus, un anunt.(vezi attacment)
    Anuntul spune asa:
    Anunt important pentru aria Bazar Console!
    Incepand din 10.12.2013, in ariile de Bazar Console si Bazar postarea va fi restrictionata userilor care nu sunt Premium. Daca doriti sa achizitionati Premium Membership (este mai putin de jumatate din pretul unui joc nou pe an), aveti detalii aici. Bineinteles ca userii Premium nu vor beneficia doar de drepturi de postare pe ariile de Bazar, ci vor primi toate celelalte avantaje (15% Discount pe gameshop.ro, de 5x mai mult spatiu pt. attachments, de 20x mai mult spatiu pt. PM-uri, avatar si semnaturi mai mari, posibilitatea de a seta custom title, pot atasa attachment-uri mai mari si vor avea acces la secret area).

    Cei care doresc sa doneze o pot face in continuare prin sistemul de donatii prin PayPal sau in contul deschis la Raiffeisen Bank: RO77 RZBR 0000 0600 1160 1080 (beneficiar Cristina Kelemen - dupa ce efectuati transfer de bani in acest cont va rog sa-mi dati un PM cu numele si suma depusa). La fel, puteti ajuta prin sistemul de Licitatii.

    Mai multe detalii legate de aceasta decizie puteti gasi aici.

    Multumim pentru intelegere si pentru ajutorul acordat.
    Referitor la mesaje private, verifica sa nu ai prea multe. Sau cel catre care vrei sa trimiti are prea multe si nu mai poate primi.
    Attached Images Attached Images anuntcg.jpg

  3. #3 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Nu e niciuna din cele doua...
    Apare eroare de la browser in momentul in care trimit mesajul.
    Am dat send si apoi se incarca aproape un minut, dupa care apare mesaj de eroare.
    Efectiv e blocat de server.


    LE: Gata, acum merge. Fara sa fi sters mesaje sau ceva...
    Multumesc oricum

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am testat contul tau si este OK... nu e nimic blocat de catre server legat de PM-uri. Ba mai mult, am vazut ca ai primit si ai trimis fara probleme...
    Legat de bazar: http://www.consolegames.ro/forum/f59...nul-care-vine/.

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Nu pot crea thread nou pe Sony: Jocuri Console By TheArsonist in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 11-12-2013, 23:36
  2. Replies: 3 Last Post: 20-06-2009, 02:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts